zaterdag 20 april 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
08-03: Wie leerde de Zeeuwen hardlopen?
28-02: Langzame lopers zijn ook welkom, maar……..?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe
za 27-04: Koningsloop Oostburg
za 27-04: 44e Omloop van Menheerse Ouddorp
zo 28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen
zo 28-04: 8e Zwaakse Weel loop Kwadendamme
vr 03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee
vr 03-05: Track Meeting Utrecht
di 07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse
za 18-05: Krammer Run Bruinisse
za 18-05: Lenteloop Terneuzen
za 18-05: Ter Specke Bokaal Lisse
za 18-05: 3e Strandloop voor Hoop Zoutelande
zo 19-05: Rondje Voorne Brielle
zo 19-05: 9e Halve van Renesse
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge
za 25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem
Recente uitslagen meer uitslagen
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand (123)
za 06-04: 13e Oosterscheldeloop Goes
za 30-03: 25 km van Hulst (152)
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen (59)
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse (120)
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis (306)
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle (139)
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (58)
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement (43)
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen (247)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Marathon Rotterdam

Rotterdam, zondag 7 april 2019 - Organisatie: Marathon Rotterdam
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/um/km
Jozias Boone (PR)AV'562.42.49  uur  Mannen 35  15.549  3:52
Ruud Hoosemans (PR)Dynamica2.53.07  uur  Mannen 35  14.624  4:06
Hans Doolaar (PR 2.53.01) Vlissingen2.54.02  uur  Mannen 40  14.547  4:07
Johan Karelse (PR)AV'562.55.20  uur  Mannen 45  14.439  4:09
Corné van Belzen (PR)Dynamica2.59.22  uur  Mannen 40  14.115  4:15
Samantha Luitwieler (PR)Vlissingen3.01.46  uur  Vrouwen  13.928  4:18
John Nieuwenhuize (PR 2.59.37) AV'563.01.50  uur  Mannen 35  13.923  4:19
Tom Verbeek (PR)AV'563.02.10  uur  Mannen 35  13.898  4:19
Johan Spruit (PR)AV'563.03.02  uur  Mannen  13.832  4:20
Emiel Flipse (PR 2.58.48) Vlissingen3.04.55  uur  Mannen  13.691  4:23
Rob van 't Veen (PR 2.59.14) AV'563.05.18  uur  Mannen 40  13.663  4:23
Sander van Doorn (PR 2.56.14) Scheldesport3.13.08  uur  Mannen 35  13.109  4:35
Patrick Giljam (PR)Delta Sport3.13.39  uur  Mannen  13.074  4:35
Patrick van Iersel (PR 3.07.57) AV'563.15.32  uur  Mannen 50  12.948  4:38
Ronald Aarts (PR)AV'563.16.13  uur  Mannen 55  12.903  4:39
John van de Vreede (PR)Goes3.16.58  uur  Mannen 45  12.853  4:40
John van Dijke (PR 3.14.32) RKHAV3.22.36  uur  Mannen 45  12.496  4:48
Harry Boot (PR)Zierikzee3.24.03  uur  Mannen  12.407  4:50
Anthony van den Berg (PR)Vlissingen3.24.30  uur  Mannen 50  12.380  4:51
Mattheo Moerland (PR)Delta Sport3.24.31  uur  Mannen  12.379  4:51
Bas Groothedde (PR 3.22.35) Delta Sport3.24.34  uur  Mannen  12.376  4:51
Sjef Goris (PR 3.21.24) Middelburg3.27.14  uur  Mannen 50  12.217  4:55
Ruben Boutens (PR)Middelburg3.27.15  uur  Mannen  12.216  4:55
Frank Hoogstrate (PR 3.28.28) Yerseke3.29.20  uur  Mannen  12.094  4:58
Richard van der Werf (PR)Delta Sport3.29.35  uur  Mannen 35  12.080  4:58
Eliny de Bruijne (debuut) Terneuzen3.30.31  uur  Vrouwen  12.026  4:59
Erwin de Putter (PR)Terneuzen3.34.49  uur  Mannen  11.785  5:05
Melissa ten Kate (PR)Scheldesport3.34.49  uur  Vrouwen  11.785  5:05
Edwin Geluk (PR 3.29.57) Heinkenszand3.35.16  uur  Mannen  11.761  5:06
Bjorn Wijnstekers (PR)Oosterland3.37.43  uur  Mannen  11.628  5:10
Vicky Wiessner (PR)Middelburg3.38.47  uur  Vrouwen 40  11.572  5:11
Marijn Grootjans (PR)Westkapelle3.39.17  uur  Mannen  11.545  5:12
Renske Verbrugge (PR 3.32.32) AV'563.39.44  uur  Vrouwen 45  11.522  5:12
Elsbeth Haasnoot (PR 3.38.35) Middelburg3.39.45  uur  Vrouwen 35  11.521  5:12
Leendert van de Ven (PR 3.18.23) González Running3.40.49  uur  Mannen 55  11.465  5:14
Gert Kooiman (PR)Middelburg3.41.59  uur  Mannen 60  11.405  5:16
Herman Kuijer (PR 3.09.49) Scheldesport3.42.02  uur  Mannen 55  11.402  5:16
Rene Florussen (PR)Scheldesport3.43.09  uur  Mannen 45  11.345  5:17
Erik de Kraker (PR 3.18.02) Oost-Souburg3.44.16  uur  Mannen 45  11.289  5:19
Ivo Kloet (PR)Zierikzee3.48.24  uur  Mannen  11.085  5:25
John Birch (debuut) Breskens3.50.31  uur  Mannen  10.983  5:28
René de Visser (PR 3.33.43) Nieuw- en Sint Joosland3.51.04  uur  Mannen  10.957  5:29
François van de Broecke (PR 3.42.13) Wielingen3.52.36  uur  Mannen 50  10.884  5:31
Rob Wijnstekers (PR 3.48.40) Oosterland3.52.52  uur  Mannen 60  10.872  5:31
Peter Koster (PR)Krabbendijke3.55.37  uur  Mannen 35  10.745  5:35
Suzanne van Elsacker (PR)González Running3.56.16  uur  Vrouwen  10.715  5:36
Maurice Snoek (PR)Arnemuiden3.57.36  uur  Mannen  10.655  5:38
Ilse Verwijs (PR)Delta Sport3.59.47  uur  Vrouwen 35  10.558  5:41
Rinus Paardekooper (PR 3.48.08) AV'564.00.18  uur  Mannen 55  10.536  5:42
Eelke de Jong (PR)Middelburg4.00.24  uur  Mannen 35  10.531  5:42
Nancy Koch (PR 3.57.51) Tholen4.00.30  uur  Vrouwen  10.527  5:42
Ko Pleijte (PR)Kapelle-Biezelinge4.02.37  uur  Mannen  10.435  5:45
Jeroen Franssen (PR)Vlissingen4.02.50  uur  Mannen 45  10.426  5:45
Stefan van der Eijk (PR 3.16.18) Scheldesport4.03.26  uur  Mannen  10.400  5:46
Peter van den Heuvel (debuut) Zierikzee4.04.27  uur  Mannen 35  10.357  5:48
Henny Cijsouw (PR 3.50.56) Westkapelle4.05.27  uur  Mannen  10.315  5:49
Audry van Dijke (PR 3.52.58) Kloosterzande4.07.35  uur  Vrouwen  10.226  5:52
Ron Pihl (PR 3.57.44) Oost-Souburg4.09.15  uur  Mannen 45  10.157  5:54
Mariska de Kroo (PR)González Running4.09.40  uur  Vrouwen 40  10.140  5:55
Ronald Melaard (PR 3.45.37) Oost-Souburg4.11.08  uur  Mannen 45  10.081  5:57
Mirjam Kloet (PR 3.54.26) Arnemuiden4.11.50  uur  Vrouwen 45  10.053  5:58
Elsbeth Dingemanse (PR 4.01.50) Gapinge4.13.09  uur  Vrouwen 45  10.001  6:00
Paola van Gilst (PR 3.09.15) AV'564.13.24  uur  Vrouwen 45  9.991  6:00
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties in landelijke wedstrijden vanaf 10 km worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een snelheid van tenminste 10 km/u. Voor regionale wedstrijden buiten Zeeland is dat zelfs 15 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.489 seconden nodig om deze lijst met 63 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
08-04-2018 38e Marathon Rotterdam (99)RotterdamMarathon Rotterdam0
09-04-2017 37e Marathon Rotterdam (99)RotterdamMarathon Rotterdam0
10-04-2016 36e Marathon Rotterdam (110)RotterdamMarathon Rotterdam1325
12-04-2015 35e Marathon Rotterdam (205)RotterdamMarathon Rotterdam1860
13-04-2014 34e Marathon Rotterdam (229)RotterdamMarathon Rotterdam2146
14-04-2013 33e Marathon Rotterdam (56)RotterdamMarathon Rotterdam418
15-04-2012 32e Marathon Rotterdam (109)RotterdamMarathon Rotterdam377
10-04-2011 31e Marathon Rotterdam (92)RotterdamMarathon Rotterdam325
11-04-2010 30e Marathon Rotterdam (52)RotterdamMarathon Rotterdam281
05-04-2009 29e Marathon Rotterdam (106)RotterdamMarathon Rotterdam294
13-04-2008 28e Marathon Rotterdam (97)RotterdamMarathon Rotterdam274
15-04-2007 27e Marathon Rotterdam (65)RotterdamMarathon Rotterdam301
09-04-2006 26e Marathon Rotterdam (86)RotterdamMarathon Rotterdam266
10-04-2005 25e Marathon Rotterdam (6)RotterdamMarathon Rotterdam289
04-04-2004 24e Marathon Rotterdam (12)RotterdamMarathon Rotterdam244
13-04-2003 23e Marathon Rotterdam (12)RotterdamMarathon Rotterdam258
21-04-2002 22e Marathon Rotterdam (15)RotterdamMarathon Rotterdam244
22-04-2001 21e Marathon Rotterdam (11)RotterdamMarathon Rotterdam254
16-04-2000 20e Marathon Rotterdam (21)RotterdamMarathon Rotterdam254
18-04-1999 19e Marathon Rotterdam (14)RotterdamMarathon Rotterdam255
19-04-1998 18e Marathon Rotterdam (14)RotterdamMarathon Rotterdam236
20-04-1997 17e Marathon Rotterdam (12)RotterdamMarathon Rotterdam272
28-04-1996 16e Marathon Rotterdam (7)RotterdamMarathon Rotterdam248
23-04-1995 15e Marathon Rotterdam (7)RotterdamMarathon Rotterdam229
17-04-1994 14e Marathon Rotterdam (13)RotterdamMarathon Rotterdam248
18-04-1993 Marathon Rotterdam (10)RotterdamMarathon Rotterdam244
05-04-1992 Marathon Rotterdam (17)RotterdamMarathon Rotterdam245
21-04-1991 Marathon Rotterdam (5)RotterdamMarathon Rotterdam230
22-04-1990 Marathon Rotterdam (4)RotterdamMarathon Rotterdam227
16-04-1989 Marathon Rotterdam (1)RotterdamMarathon Rotterdam0
17-04-1988 Marathon Rotterdam (2)RotterdamMarathon Rotterdam221
18-04-1987 Marathon Rotterdam (1)RotterdamMarathon Rotterdam214
19-04-1986 Marathon Rotterdam (8)RotterdamMarathon Rotterdam242
20-04-1985 Marathon Rotterdam (6)RotterdamMarathon Rotterdam242
14-04-1984 Marathon Rotterdam (6)RotterdamMarathon Rotterdam240
23-05-1981 Marathon Rotterdam (1)RotterdamMarathon Rotterdam208
06-07-1974 Marathon Rotterdam (4)RotterdamMarathon Rotterdam246
 
Laatste reactie:
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
18-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (10)
14-04: Enschede Marathon (9)
halve Peter Balkenende (PR)1.21.35  M50
halve Ingrid Koene (PR 1.38.21)1.46.18  V55
halve Gerrit Spaans (PR 1.38.53)1.47.39  M65
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.55  M65
halve Ellie Spaans (PR)1.53.12  Vse
marath Erwin Harmes (PR 2.29.50)2.30.03  M35
marath Marius Besuijen (PR 2.43.21)3.10.06  M55
marath Henny Strating (PR)3.29.09  V50
marath Rudie Hogervorst (PR)3.41.38  M50
13-04: Parkloop Schoonhoven (1)
07-04: Marathon Bonn (1)
06-04: 10e Wolvenloop Wachtebeke (5)
31-03: 10 van Halsteren (20)
31-03: 14e Venloop (18)
24-03: 31e Parelloop Brunssum (7)
23-03: Wegwedstrijd Naaldwijk (1)
17-03: Stevensloop Nijmegen (8)
10-03: Halve van Oostvoorne (5)
10-03: Marato Barcelona (6)
10-03: AttilaRun Tilburg (3)
09-03: Indoorwedstrijd Gent (1)
03-03: Marathon Tokyo (1)
Atletiek Zeeland © 2019