dinsdag 24 april 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-04: Erwin Harmes wint Marathon Zeeuws-Vlaanderen
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
18-03: Jubileumeditie Zwinstedenloop prooi voor Diaz Rodriguez
10-03: Leonie Ton pakt Nederlands record op 100 km terug
05-03: Yunis Stitan en Monica Sanderse de sterksten in Kustcross
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 27-04: 43e Omloop van Menheerse Middelharnis
za 28-04: 13e Ropakustrun Dishoek
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
vr 11-05: Track Meeting Utrecht
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg
za 19-05: Ter Specke Bokaal Lisse
ma 21-05: Pinksterwedstrijd Hulst
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg
za 26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem
zo 27-05: 28e Leiden Marathon
zo 27-05: 8e Halve van Renesse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
vr 20-04: 7e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 07-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (84)
za 07-04: 12e Oosterscheldeloop Goes (185)
ma 02-04: Paas Kustloop Breskens (77)
za 31-03: 25 km van Hulst (186)
za 31-03: Vrijburgloop Vlissingen (85)
za 24-03: 7e Ronde van BRU Bruinisse (127)
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen (62)
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis (307)
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle (95)
zo 11-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (55)
za 10-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (91)
za 10-03: 46e Pannekoekloop Westenschouwen (240)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 38e Marathon Rotterdam

Rotterdam, zondag 8 april 2018 - Organisatie: Marathon Rotterdam
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/um/km
Erwin Adan (PR)Dynamica2.30.06  uur  Mannen  16.867  3:33
Ralph Wiessner (PR 2.36.14) Dynamica2.38.45  uur  Mannen 40  15.948  3:46
Niels Goudswaard (PR 2.43.00) Delta Sport2.52.18  uur  Mannen 45  14.694  4:05
Jorim de Boks (PR)González Running2.54.08  uur  Mannen  14.539  4:08
Jozias Boone (PR)AV'562.56.03  uur  Mannen 35  14.381  4:10
Sander van Doorn (PR)Scheldesport2.56.14  uur  Mannen 35  14.366  4:11
Johnny Ravia (PR 2.48.23) Delta Sport2.57.03  uur  Mannen 45  14.299  4:12
Monique Verschuure (PR)AV'562.57.03  uur  Vrouwen 35  14.299  4:12
Leonie Ton (PR)AV'563.00.07  uur  Vrouwen 40  14.056  4:16
Johan Karelse (PR 3.01.57) AV'563.05.16  uur  Mannen 45  13.665  4:23
Patrick van Iersel (PR)AV'563.07.57  uur  Mannen 50  13.470  4:27
Johan Spruit (PR)AV'563.09.07  uur  Mannen  13.387  4:29
Rob van 't Veen (PR)AV'563.09.18  uur  Mannen 35  13.374  4:29
Paola van Gilst (PR 3.10.29) AV'563.12.10  uur  Vrouwen 45  13.175  4:33
Gert Jan Martens (debuut) Hulst3.14.49  uur  Mannen  12.995  4:37
Martijn Hoosemans (PR)Dynamica3.14.53  uur  Mannen 35  12.991  4:37
Leo Bracke (PR 3.15.42) Axel3.17.01  uur  Mannen 50  12.850  4:40
Erik Bolleman (PR 3.18.25) Scheldesport3.19.27  uur  Mannen 45  12.693  4:44
Mirthe Overkamp (PR)Dynamica3.20.54  uur  Vrouwen  12.602  4:46
Dennis Heilbron (PR 3.12.14) Dynamica3.20.57  uur  Mannen 40  12.599  4:46
Sjef Goris (PR)Middelburg3.21.24  uur  Mannen 50  12.571  4:46
Bas Groothedde (PR)Delta Sport3.22.35  uur  Mannen 45  12.497  4:48
Sergio Baecke (PR)Middelburg3.24.02  uur  Mannen 40  12.408  4:50
Cathy Poppe (PR 3.21.44) Scheldesport3.24.57  uur  Vrouwen 40  12.353  4:51
Fred van Es (PR 3.24.28) Domburg3.25.35  uur  Mannen 45  12.315  4:52
Patrick Vervaet (PR 2.55.00) RKHAV3.26.38  uur  Mannen 45  12.252  4:54
Marcel Vervuurt (PR)Middelburg3.26.58  uur  Mannen 45  12.232  4:54
Frank Hoogstrate (PR)Yerseke3.28.28  uur  Mannen 40  12.144  4:56
Annet van der Linde (PR 3.22.05) AV'563.28.33  uur  Vrouwen 45  12.140  4:57
Mattheo Moerland (PR)Delta Sport3.29.09  uur  Mannen  12.105  4:57
Patrick van de Putte (PR)Vrouwenpolder3.30.26  uur  Mannen  12.031  4:59
Jan-Joris Jooss (PR 3.19.03) Goes3.31.19  uur  Mannen 40  11.981  5:00
Erwin van der Linde (PR)Vlissingen3.31.22  uur  Mannen 40  11.978  5:01
Erwin van Schaik (PR 3.12.47) González Running3.31.33  uur  Mannen 50  11.967  5:01
Robert Vroon (PR 3.08.55) Wielingen3.33.22  uur  Mannen 50  11.865  5:03
Jacob Holwerda (debuut) Delta Sport3.34.37  uur  Mannen 40  11.796  5:05
Martino Harinck (PR)Middelburg3.37.11  uur  Mannen 45  11.657  5:09
Erik van Belle (PR 3.36.53) Vlissingen3.37.14  uur  Mannen 50  11.654  5:09
Martin Roest (PR)Vlissingen3.38.19  uur  Mannen 40  11.596  5:10
René de Visser (PR 3.33.43) Nieuw- en Sint Joosland3.39.07  uur  Mannen 40  11.554  5:12
Dennis Vlassenrood (PR)RKHAV3.40.03  uur  Mannen 35  11.505  5:13
Erwin de Putter (PR 3.36.32) Terneuzen3.41.41  uur  Mannen 45  11.420  5:15
Herman Kuijer (PR 3.09.49) Scheldesport3.42.07  uur  Mannen 55  11.398  5:16
Marike Brusket (PR)AV'563.42.34  uur  Vrouwen 40  11.375  5:16
Rian de Vlieger (PR)Goes3.42.35  uur  Vrouwen 45  11.374  5:17
Berry Simonse (PR 3.10.10) AV'563.42.35  uur  Mannen 45  11.374  5:17
Piet Moes (PR 3.16.17) Loopgroep Zeeland3.43.41  uur  Mannen 65  11.318  5:18
Jael van den Oever (PR)Vlissingen3.44.46  uur  Vrouwen 40  11.264  5:20
John de Waard (debuut) Kapelle-Biezelinge3.45.50  uur  Mannen  11.210  5:21
Arthur van Aartsen (PR 3.18.18) Dynamica3.46.28  uur  Mannen 40  11.179  5:22
Bjorn Wijnstekers (PR)Oosterland3.46.38  uur  Mannen  11.171  5:22
Leendert van de Ven (PR 3.18.23) González Running3.47.19  uur  Mannen 55  11.137  5:23
Anthony van den Berg (PR 3.40.16) Loopgroep Zeeland3.48.17  uur  Mannen 50  11.090  5:25
Rob Wijnstekers (PR)Oosterland3.48.40  uur  Mannen 60  11.072  5:25
Michel Bouwman (PR)Delta Sport3.49.23  uur  Mannen 45  11.037  5:26
Gino Dhanis (PR 3.30.24) Sint Jansteen3.49.31  uur  Mannen 50  11.031  5:26
Andre Meijers (PR 3.45.30) AV'563.50.49  uur  Mannen 45  10.968  5:28
Rene Florussen (PR)Scheldesport3.51.11  uur  Mannen 45  10.951  5:29
Co de Feijter (PR 3.51.22) Delta Sport3.51.26  uur  Mannen 50  10.939  5:29
David Kaljouw (PR 3.35.00) Loopgroep Zeeland3.52.40  uur  Mannen 35  10.881  5:31
François van de Broecke (PR 3.42.13) Wielingen3.52.56  uur  Mannen 50  10.869  5:31
Cor Schipper (PR)Dynamica3.54.20  uur  Mannen 60  10.804  5:33
Gert Kooiman (PR 3.53.36) Middelburg3.55.43  uur  Mannen 60  10.740  5:35
Erwin Clowting (debuut) Dynamica3.55.50  uur  Mannen 55  10.735  5:35
Ingrid Koene (PR 3.28.34) AV'563.56.55  uur  Vrouwen 55  10.686  5:37
Ellen Hamelink (PR 3.48.27) Terneuzen3.56.55  uur  Vrouwen 40  10.686  5:37
Leo Dalebout (PR 3.29.57) Dynamica3.57.18  uur  Mannen 55  10.669  5:37
Judith Remijn (debuut) Burgh-Haamstede3.57.50  uur  Vrouwen 40  10.645  5:38
Dianka Zuiderwijk (PR 3.54.30) AV'563.58.15  uur  Vrouwen 45  10.626  5:39
Michiel Michels (PR 3.25.48) Middelburg3.58.53  uur  Mannen 50  10.598  5:40
Esther Noteboom (debuut) AV'563.59.20  uur  Vrouwen  10.578  5:40
Rudy Neve (PR 3.28.08) VVN4.00.57  uur  Mannen 65  10.507  5:43
Maurice Eppings (PR 3.48.50) González Running4.01.48  uur  Mannen 55  10.470  5:44
Elsbeth Dingemanse (PR)Gapinge4.01.50  uur  Vrouwen 45  10.469  5:44
Marjan Ririhena (PR)Middelburg4.02.23  uur  Vrouwen 40  10.445  5:45
Franklin Nieuwdorp (PR 3.56.24) Middelburg4.02.30  uur  Mannen 45  10.440  5:45
Wim de Feijter (PR 3.41.38) Scheldesport4.03.47  uur  Mannen 45  10.385  5:47
Coen Kaijser (PR 3.54.24) Terneuzen4.04.27  uur  Mannen  10.357  5:48
Rene Moerland (PR)Yerseke4.04.54  uur  Mannen 40  10.338  5:48
Bob Muller (PR 3.58.26) Goes4.05.03  uur  Mannen 45  10.331  5:48
William de Jonge (PR 3.29.05) Nieuwdorp4.05.03  uur  Mannen 45  10.331  5:48
Marko Verkaart (PR 3.44.41) Vlissingen4.06.28  uur  Mannen 45  10.272  5:50
Rick de Smit (PR)Goes4.06.37  uur  Mannen  10.266  5:51
Frank Houweling (PR 2.56.43) AV'564.06.38  uur  Mannen 40  10.265  5:51
Wilco Franken (PR 3.40.34) RKHAV4.06.47  uur  Mannen 45  10.259  5:51
Renate van Huffel (PR 3.48.04) Sint Jansteen4.07.08  uur  Vrouwen 40  10.244  5:51
Laus de Ridder (PR 3.37.01) Loopgroep Zeeland4.08.23  uur  Mannen 55  10.193  5:53
Inge Marchand (debuut) Burgh-Haamstede4.08.46  uur  Vrouwen 40  10.177  5:54
Angela Goedman (PR)Zoutelande4.09.08  uur  Vrouwen 40  10.162  5:54
George Taal (PR 3.26.04) Oostkapelle4.09.19  uur  Mannen 65  10.155  5:55
Emardo de Rijck (PR 3.53.38) Sint Jansteen4.09.26  uur  Mannen  10.150  5:55
Lee Mol (debuut) Delta Sport4.09.39  uur  Mannen 35  10.141  5:55
Francoise Luteijn (debuut) AV'564.10.03  uur  Vrouwen 40  10.125  5:56
Rutger Wondergem (PR 3.45.59) Middelburg4.10.21  uur  Mannen 40  10.113  5:56
Andre van den Hooven (debuut) Oost-Souburg4.10.22  uur  Mannen 45  10.112  5:56
Toon van Meel (PR)Goes4.12.52  uur  Mannen 55  10.012  6:00
Marco Wauters (PR 4.08.54) Vogelwaarde4.12.56  uur  Mannen 45  10.009  6:00
Anita Joziasse (PR 3.06.50) AV'564.14.27  uur  Vrouwen 55  9.950  6:02
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een snelheid van tenminste 10 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie fout? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.373 seconden nodig om deze lijst met 98 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
09-04-2017 37e Marathon Rotterdam (98)RotterdamMarathon Rotterdam0
10-04-2016 36e Marathon Rotterdam (110)RotterdamMarathon Rotterdam1325
12-04-2015 35e Marathon Rotterdam (205)RotterdamMarathon Rotterdam1860
13-04-2014 34e Marathon Rotterdam (229)RotterdamMarathon Rotterdam2146
14-04-2013 33e Marathon Rotterdam (56)RotterdamMarathon Rotterdam418
15-04-2012 32e Marathon Rotterdam (109)RotterdamMarathon Rotterdam377
10-04-2011 31e Marathon Rotterdam (92)RotterdamMarathon Rotterdam325
11-04-2010 30e Marathon Rotterdam (52)RotterdamMarathon Rotterdam281
05-04-2009 29e Marathon Rotterdam (106)RotterdamMarathon Rotterdam294
13-04-2008 28e Marathon Rotterdam (97)RotterdamMarathon Rotterdam274
15-04-2007 27e Marathon Rotterdam (65)RotterdamMarathon Rotterdam301
09-04-2006 26e Marathon Rotterdam (86)RotterdamMarathon Rotterdam266
10-04-2005 25e Marathon Rotterdam (6)RotterdamMarathon Rotterdam289
04-04-2004 24e Marathon Rotterdam (12)RotterdamMarathon Rotterdam244
13-04-2003 23e Marathon Rotterdam (12)RotterdamMarathon Rotterdam258
21-04-2002 22e Marathon Rotterdam (15)RotterdamMarathon Rotterdam244
22-04-2001 21e Marathon Rotterdam (11)RotterdamMarathon Rotterdam254
16-04-2000 20e Marathon Rotterdam (21)RotterdamMarathon Rotterdam254
18-04-1999 19e Marathon Rotterdam (14)RotterdamMarathon Rotterdam255
19-04-1998 18e Marathon Rotterdam (13)RotterdamMarathon Rotterdam236
20-04-1997 17e Marathon Rotterdam (12)RotterdamMarathon Rotterdam272
28-04-1996 16e Marathon Rotterdam (6)RotterdamMarathon Rotterdam248
23-04-1995 15e Marathon Rotterdam (6)RotterdamMarathon Rotterdam229
17-04-1994 Marathon Rotterdam (13)RotterdamMarathon Rotterdam248
18-04-1993 Marathon Rotterdam (9)RotterdamMarathon Rotterdam244
05-04-1992 Marathon Rotterdam (17)RotterdamMarathon Rotterdam245
21-04-1991 Marathon Rotterdam (5)RotterdamMarathon Rotterdam230
22-04-1990 Marathon Rotterdam (4)RotterdamMarathon Rotterdam227
17-04-1988 Marathon Rotterdam (2)RotterdamMarathon Rotterdam221
18-04-1987 Marathon Rotterdam (1)RotterdamMarathon Rotterdam214
19-04-1986 Marathon Rotterdam (8)RotterdamMarathon Rotterdam242
20-04-1985 Marathon Rotterdam (6)RotterdamMarathon Rotterdam242
14-04-1984 Marathon Rotterdam (6)RotterdamMarathon Rotterdam240
23-05-1981 Marathon Rotterdam (1)RotterdamMarathon Rotterdam208
06-07-1974 Marathon Rotterdam (4)RotterdamMarathon Rotterdam246
 
Laatste reacties:
Danny Meeus: Erwin Harmes Wint Marathon Zee..
Jan Roose: Gezocht: Gunstige Dag Voor Mar..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (11)
19-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (7)
3000 m Tim van den Broeke (PR 8.23.79)8.26.86  Mse
3000 m Yunis Stitan (PR)8.45.42  Mse
3000 m Ronnie Overgaauw (PR 8.30.14)8.57.40  Mse
3000 m Hassan Mahamed (PR)9.05.52  JoA
3000 m Franklin van Anrooij (PR)9.08.43  Mse
3000 m Robert de Graaf (PR)9.41.69  JoB
3000 m Shirin van Anrooij (PR 9.50.09)9.54.76  MeB
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
08-04: Marathon Rome (1)
25-03: 13e Venloop (45)
25-03: 10 van Halsteren (13)
25-03: Halve marathon Lier (1)
18-03: Scheveningen/Zandvoort strand marathon (3)
18-03: 4e Stevensloop Nijmegen (4)
18-03: 30e Parelloop Brunssum (9)
18-03: Utrecht Marathon (2)
11-03: AttilaRun Tilburg (1)
11-03: 44e CPC Loop Den Haag (85)
10-03: Dordtse Biesbosch halve marathon Dordrecht (5)
10-03: Wegwedstrijd Rheine (1)
04-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (2)
25-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (6)
24-02: Halve Marathon Maasland (1)
Atletiek Zeeland © 2018