donderdag 17 januari 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-01: D’n rapsten is eerst
05-01: Records en de juiste afstand
28-12: Verschillende schoenen
25-12: Lange langzame duurlopen?
22-12: Tim van den Broeke snelste in Aagtekerkerun
05-12: Hardloopsprokkels
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
za 26-01: 5e Scheldesport cross Westdorpe
za 26-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem
za 02-02: Berlaerloop Koewacht
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad
za 09-02: Erpelkappersloop Axel
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse
zo 10-02: 42e Groet uit Schoorl Run
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen
za 12-01: 21e Steense Rattenloop Sint Jansteen (99)
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (186)
za 05-01: 58e Wallenloop Goes (158)
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens
ma 31-12: Tankloop Westkapelle
ma 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
za 29-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 29-12: Eindejaarscross Axel (227)
wo 26-12: Kerstloop Dishoek (564)
za 22-12: Natuurloop Axel (79)
za 22-12: 19e Aagtekerke Run (566)
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens (69)
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen (112)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 44e CPC Loop

Den Haag, zondag 11 maart 2018 - Organisatie: CPC Loop
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/um/km
Erwin Adan (PR)Dynamica1.09.32  uur  Mannen  18.205  3:18
Ralph Wiessner (PR)Dynamica1.11.53  uur  Mannen 40  17.610  3:24
Stefan Schrier (PR)Dynamica1.14.30  uur  Mannen 35  16.991  3:32
Ruud Hoosemans (PR)Dynamica1.16.59  uur  Mannen 35  16.443  3:39
Niels Goudswaard (PR)Delta Sport1.18.06  uur  Mannen 45  16.208  3:42
Sander van Doorn (PR)Scheldesport1.19.58  uur  Mannen 35  15.830  3:47
Jozias Boone (PR 1.18.01) AV'561.20.52  uur  Mannen 35  15.654  3:50
Wilko de Vos (PR 1.12.04) AV'561.21.28  uur  Mannen 50  15.538  3:52
Johan Karelse (PR)AV'561.21.54  uur  Mannen 45  15.456  3:53
Arjan Beije (PR 1.13.48) Delta Sport1.22.20  uur  Mannen 45  15.375  3:54
Sven Vermeulen (PR)Dynamica1.22.37  uur  Mannen 40  15.322  3:55
John Nieuwenhuize (PR)AV'561.23.02  uur  Mannen 35  15.245  3:56
Hans Doolaar (PR 1.20.26) Loopgroep Zeeland1.26.16  uur  Mannen 40  14.674  4:05
Monica Sanderse (PR)Dynamica1.26.55  uur  Vrouwen 35  14.564  4:07
Michel Velkers (PR)AV'561.27.15  uur  Mannen 40  14.508  4:08
Arnoud Rijk (PR 1.26.30) AV'561.27.31  uur  Mannen  14.464  4:09
Martijn Hoosemans (PR)Dynamica1.28.01  uur  Mannen 35  14.382  4:10
Gijsbert Elstgeest (PR 1.29.09) AV'561.31.12  uur  Mannen 45  13.880  4:19
Andre Meijers (PR)AV'561.33.38  uur  Mannen 45  13.519  4:26
Erik van Belle (PR)Vlissingen1.34.02  uur  Mannen 50  13.462  4:27
Arthur van Aartsen (PR 1.32.57) Dynamica1.36.13  uur  Mannen 40  13.156  4:34
Robert Carol (PR 1.27.05) Dynamica1.36.20  uur  Mannen 50  13.140  4:34
Maurice Steketee (PR 1.36.11) Middelburg1.37.41  uur  Mannen 35  12.959  4:38
Jesper Poppe (debuut) Middelburg1.39.41  uur  Mannen  12.699  4:43
Lee Mol (debuut) Delta Sport1.40.00  uur  Mannen 35  12.659  4:44
Valesca Lefeber (PR)Middelburg1.40.28  uur  Vrouwen  12.600  4:46
Vicky Wiessner (PR 1.39.13) Middelburg1.41.12  uur  Vrouwen 40  12.508  4:48
Michel Duhen (PR 1.41.44) Middelburg1.43.45  uur  Mannen 50  12.201  4:55
Bouwe Postma (PR 1.41.38) Middelburg1.46.08  uur  Mannen 55  11.927  5:02
Wim Tabak (PR 1.42.44) Dynamica1.46.59  uur  Mannen 55  11.832  5:04
Rob van der Beijl (PR 1.43.26) Delta Sport1.47.37  uur  Mannen 50  11.763  5:06
Annemiek Verhage (PR)Middelburg1.48.58  uur  Vrouwen  11.617  5:10
Marjan Ririhena (PR)Middelburg1.50.51  uur  Vrouwen 40  11.419  5:15
Bjorn van Belzen (PR 1.50.09) Kapelle-Biezelinge1.51.35  uur  Mannen 50  11.344  5:17
Esma Guigui (PR)AV'561.51.37  uur  Vrouwen  11.341  5:17
Maroeska Ars (PR 1.47.32) AV'561.53.33  uur  Vrouwen 40  11.148  5:23
Marie Jose Janse (PR 1.51.50) AV'561.54.46  uur  Vrouwen 55  11.030  5:26
Willem-Jan Manten (PR 1.53.15) AV'561.55.23  uur  Mannen 45  10.971  5:28
Cor Schipper (PR 1.17.34) Dynamica1.55.29  uur  Mannen 60  10.961  5:28
Edwin Blok (PR 1.55.12) Middelburg1.56.36  uur  Mannen 40  10.856  5:32
Debby Elstgeest (PR)AV'561.56.41  uur  Vrouwen 35  10.849  5:32
Jeroen Hage (PR 1.39.32) Dynamica1.57.14  uur  Mannen 50  10.798  5:33
Berry Lindenberg (debuut) Delta Sport1.57.22  uur  Mannen 40  10.785  5:34
Bianca Davidse (PR 1.55.45) Goes1.59.26  uur  Vrouwen 35  10.599  5:40
Wendy Scholten (PR)AV'561.59.26  uur  Vrouwen 35  10.599  5:40
Jacqueline Kafoe-Quist (PR)Delta Sport1.59.32  uur  Vrouwen 45  10.590  5:40
Ronald Roctus (PR 1.55.54) Terneuzen1.59.37  uur  Mannen 50  10.583  5:40
Marcel Schoon (PR 1.49.22) Vlissingen2.02.50  uur  Mannen 50  10.305  5:49
Edwin Schoon (debuut) Middelburg2.02.51  uur  Mannen 45  10.304  5:49
 
10 km >>> Zeeuws record staat met 29.02 vanaf 01-04-1992 op naam van John Vermeule <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/um/km
Patrick de Vos (PR)AV'5632.14  min  Mannen  18.614  3:13
Lorenzo d'Hont (PR)Sint Jansteen38.40  min  Mannen  15.517  3:52
Mirthe Overkamp (PR)Dynamica39.22  min  Vrouwen  15.241  3:56
Paola van Gilst (PR 40.10) AV'5640.58  min  Vrouwen 45  14.646  4:06
Tim Kramer (PR)AV'5641.20  min  Mannen  14.516  4:08
Annet van der Linde (PR 41.25) AV'5641.44  min  Vrouwen 45  14.377  4:10
Natalie Sinke (PR)González Running45.26  min  Vrouwen 40  13.206  4:33
Roos Nieuwdorp (PR 46.01) AV'5646.55  min  Vrouwen  12.789  4:42
Hans Joosse (PR 47.07) Middelburg50.15  min  Mannen 65  11.940  5:02
Freer van Roeyen (PR 50.23) Axel50.56  min  Mannen  11.780  5:06
Richard Berrevoets (PR 51.21) Zierikzee51.50  min  Mannen  11.576  5:11
Janneke Boutens (PR)Middelburg55.12  min  Vrouwen 55  10.870  5:31
Lucien Maat (PR 52.40) Goes57.15  min  Mannen 35  10.480  5:44
Eline Bolier (PR)Zierikzee58.49  min  Vrouwen  10.201  5:53
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties in landelijke wedstrijden vanaf 10 km worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een snelheid van tenminste 10 km/u. Voor regionale wedstrijden buiten Zeeland is dat zelfs 15 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.338 seconden nodig om deze lijst met 63 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
12-03-2017 43e CPC Loop (70)Den HaagCPC Loop0
06-03-2016 42e CPC Loop (89)Den HaagCPC Loop880
08-03-2015 41e CPC Loop (125)Den HaagCPC Loop1457
09-03-2014 40e CPC Loop (98)Den HaagCPC Loop1423
10-03-2013 39e CPC Loop (40)Den HaagCPC Loop327
11-03-2012 38e CPC Loop (22)Den HaagCPC Loop283
13-03-2011 37e CPC Loop (13)Den HaagCPC Loop240
14-03-2010 36e CPC Loop (21)Den HaagCPC Loop215
14-03-2009 35e CPC Loop (30)Den HaagCPC Loop216
15-03-2008 34e CPC Loop (27)Den HaagCPC Loop219
17-03-2007 33e CPC Loop (36)Den HaagCPC Loop220
23-03-2002 28e CPC Loop (2)Den HaagCPC Loop512
25-03-2000 26e CPC Loop (1)Den HaagCPC Loop190
23-03-1997 23e CPC Loop (1)Den HaagCPC Loop180
27-03-1994 CPC Loop (1)Den HaagCPC Loop211
26-03-1988 14e CPC Loop (15)Den HaagCPC Loop210
31-03-1985 CPC Loop (15)Den HaagCPC Loop107
28-03-1981 7e CPC Loop (15)Den HaagCPC Loop265
27-03-1976 2e CPC Loop (3)Den HaagCPC Loop194
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-01: 47e Halve van Egmond (7)
halve Floris Willeboordse (PR 1.15.54)1.16.50  Mse
halve Ruud Hoosemans (PR 1.16.59)1.18.16  Mse
halve Michel Schrier (PR 1.07.37)1.21.45  M35
halve Ferry Engel (PR 1.20.30)1.26.39  M55
halve Michel van den Bos (PR 1.28.40)1.30.38  M50
halve Suzanne van Elsacker (PR 1.45.54)1.46.30  Vse
halve Edwin Riemens (PR 1.49.05)1.51.42  M50
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
23-12: Kerstloop Barendrecht (8)
16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse (15)
14-12: Kanjerloop Goes (37)
09-12: Marathon Malaga (2)
09-12: 30e Bruggenloop Rotterdam (86)
02-12: Surpriseloop Halsteren (6)
25-11: Halve Marathon Tarragona (1)
25-11: Tis (voor) Niks Loop Geldrop (2)
Recente video(s)
58e Wallenloop
48e Kerstloop Dishoek
19e Aagtekerkerun
Atletiek Zeeland © 2019