vrijdag 22 juni 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 22-06: NK baan Senioren Utrecht
za 23-06: Zeeuwse kampioenschappen Oostburg
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
zo 01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke
vr 13-07: Track Meeting Utrecht
za 14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
za 02-06: Ladiesrun Goes
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge (199)
wo 30-05: Hoek Run (45)
zo 27-05: 8e Halve van Renesse (442)
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg (175)
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg (399)
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet (135)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 12e Drechtstadloop

Dordrecht, zondag 29 oktober 2017 - Organisatie: Drechtstadloop
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/um/km
Marius Besuijen (PR 1.16.47) AV'561.25.29  uur  Mannen 55  14.808  4:03
Rinus van de Woestijne (PR 1.28.50) Dynamica1.29.35  uur  Mannen 35  14.130  4:15
Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40) AV'561.30.51  uur  Mannen 60  13.933  4:18
Gerrit Spaans (PR)AV'561.38.53  uur  Mannen 65  12.801  4:41
Arthur Stijns (PR 1.54.07) Dynamica1.57.04  uur  Mannen 70  10.813  5:33
 
10 km >>> Zeeuws record staat met 29.02 vanaf 01-04-1992 op naam van John Vermeule <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/um/km
Ingrid Koene (PR 44.27) AV'5645.32  min  Vrouwen 50  13.177  4:33
Esma Guigui (PR)AV'5645.57  min  Vrouwen  13.058  4:36
Jolien Kort (PR)AV'5647.16  min  Vrouwen 35  12.694  4:44
Marije Besuijen (PR 48.24) Dynamica48.31  min  Vrouwen 35  12.367  4:51
John Guequierre (PR 33.40) Dynamica51.25  min  Mannen 65  11.669  5:09
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een snelheid van tenminste 10 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie fout? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.198 seconden nodig om deze lijst met 5 prestaties samen te stellen.

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
30-10-2016 11e Drechtstadloop (9)DordrechtDrechtstadloop264
01-11-2015 10e Drechtstadloop (15)DordrechtDrechtstadloop769
26-10-2014 9e Drechtstadloop (6)DordrechtDrechtstadloop720
27-10-2013 8e Drechtstadloop (5)DordrechtDrechtstadloop761
25-09-2011 6e Drechtstadloop (2)DordrechtDrechtstadloop275
 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Levensduur Van Hardloopweds..
Hans Corbijn: De Laatste Lepraloop!..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-06: NK baan Senioren Utrecht (2)
3000 m Tim van den Broeke (PR 9.05.03)9.22.97  Mse
800 m Aniek Aper (PR 2.14.18)2.19.94  Vse
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
10 km Arnoud Rijk (PR 38.41)38.56  Mse
10 km Arco Melissant (PR)39.29  M35
10 km Ruben Boutens (PR 38.57)40.54  Mse
10 km Theo Engel (PR 47.05)51.53  Mse
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
10 km Paola van Gilst (PR 40.10)40.53  V45
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
3000 m Bereket Petersen (PR 8.56.34)9.01.69  JoB
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.07.06)4.13.49  JoB
800 m Paavo de Leng (PR 2.03.76)2.06.34  JoB
200 m Ruben Heijnen (PR)23.79  JoA
100 m Ruben Heijnen (PR)11.71  JoA
kogel Esther Bolle (PR)7.52  MeA
kogel Ruud Louter (PR)15.42  JoA
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
10 km Erwin Harmes (PR 31.18)32.17  M35
10 km Patrick de Vos (PR 32.14)32.27  Mse
10 km Heddie Nieuwdorp (PR 37.24)37.31  M60
10 km Ronald Geertse (PR)39.02  M35
10 km Johan Karelse (PR 36.55)39.18  M45
10 km Lion Baas (PR 41.27)41.39  M40
10 km Jaco Rip (PR 40.41)42.46  M40
10 km Annette Bevelander (PR)44.01  Vse
5 km Adrie van Bavel (PR 22.57)23.43  M55
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: NK Masters Gouda (1)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
Atletiek Zeeland © 2018