woensdag 18 juli 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
vr 03-08: Track Meeting Utrecht
za 04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
vr 17-08: 4e Goes on Track
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande (192)
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke (74)
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle (95)
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 10km van Groot Steenbergen

Steenbergen, dinsdag 29 augustus 2017 - Organisatie: Diomedon
10 km >>> Zeeuws record staat met 29.02 vanaf 01-04-1992 op naam van John Vermeule <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/um/km
Krispijn de Jonge (PR 37.12) Delta Sport38.33  min  Mannen 35  15.564  3:51
Johan Karelse (PR 36.55) AV'5638.38  min  Mannen 40  15.531  3:52
Adrie Faes (PR 33.42) Dynamica39.23  min  Mannen 55  15.235  3:56
Rob van 't Veen (PR 38.24) AV'5639.38  min  Mannen 35  15.139  3:58
Leonie Ton (PR)AV'5639.47  min  Vrouwen 40  15.082  3:59
Piet van Mourik (PR 38.28) Delta Sport40.09  min  Mannen 50  14.944  4:01
Jan de Wilde (PR 32.16) AV'5640.45  min  Mannen 55  14.724  4:05
Marius Besuijen (PR 35.10) AV'5640.49  min  Mannen 55  14.700  4:05
Berry Simonse (PR 39.47) AV'5641.15  min  Mannen 45  14.545  4:08
Steef Berrevoets (PR)Delta Sport41.43  min  Mannen 45  14.383  4:10
Co de Feijter (PR 42.23) Delta Sport43.55  min  Mannen 50  13.662  4:24
Ingrid Koene (PR 44.27) AV'5646.50  min  Vrouwen 50  12.811  4:41
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties in landelijke wedstrijden vanaf 10 km worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een snelheid van tenminste 10 km/u. Voor regionale wedstrijden buiten Zeeland is dat zelfs 15 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.052 seconden nodig om deze lijst met 12 prestaties samen te stellen.

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
25-08-2015 10km van Groot Steenbergen (2)SteenbergenDiomedon526
26-08-2014 10km van Groot Steenbergen (6)SteenbergenDiomedon588
27-08-2013 6e 10km van Groot Steenbergen (6)SteenbergenDiomedon782
23-08-2011 4e 10km van Groot Steenbergen (3)SteenbergenDiomedon227
 
Laatste reactie:
Jan Roose: De Levensduur Van Hardloopweds..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
1500 m Chris de Smit (PR 4.29.70)4.38.26  M35
800 m Wouter Verstraate (PR 1.58.48)1.58.99  Mse
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
800 m Viktor Beelen (PR 2.05.32)2.07.80  Mse
100 m Mariska Bun (PR 12.11)12.42  Vse
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: NK Masters Gouda (1)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
Atletiek Zeeland © 2018