woensdag 17 januari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
30-12: Yunis Stitan verrassende winnaar van 47e Kerstloop
23-12: Oegandees Aggrey Agaba wint 18e Aagtekerkerun
22-12: De beste stuurlui staan aan wal
21-12: Verslag van de 18e Aagtekerkerun
11-12: De ene crosser is de andere niet
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
za 03-02: 20e Rammekensloop Ritthem
za 03-02: Berlaerloop Koewacht
zo 04-02: Midwinter Marathon Apeldoorn
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 10-02: Erpelkappersloop Axel
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse
zo 11-02: 41e Groet uit Schoorl Run
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 17-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
Recente uitslagen meer uitslagen
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (98)
za 06-01: 57e Wallenloop Goes (134)
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (211)
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens (56)
zo 31-12: Tankloop Westkapelle (418)
zo 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (103)
za 30-12: Eindejaarscross Axel (217)
di 26-12: Kerstloop Dishoek (606)
za 16-12: Kriekeloop Clinge (110)
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 16-12: 18e Aagtekerke Run (458)
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens (50)
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen (142)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Zeeuwse kampioenschappen

Zierikzee, zaterdag 8 juli 2017 - Organisatie: Delta Sport
800 m >>> Zeeuws record staat met 1.48.37 vanaf 13-08-2003 op naam van Sébastièn Schletterer <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/um/km
Jasper Zuidhof (PR 2.01.71) AV'562.05.71  min  Mannen  23.040  2:36
Pelle Gelderblom (PR 2.05.54) AV'562.06.63  min  Jongens A  22.857  2:38
Sander Post (debuut) Scheldesport2.07.12  min  Mannen  22.677  2:39
Sebastiaan Heikoop (PR 2.06.72) Delta Sport2.08.41  min  Mannen 45  22.500  2:40
Stef Kapteijn (PR 2.11.77) AV'562.13.86  min  Jongens C  21.654  2:46
Mees Verbrugge (debuut) AV'562.15.79  min  Jongens C  21.333  2:49
Nathan de Zeeuw (PR)Scheldesport2.17.85  min  Jongens C  21.022  2:51
Jamal Abdallah (debuut) Scheldesport2.19.24  min  Jongens C  20.719  2:54
Dennis Thuy (PR 2.16.74) Asterix2.20.84  min  Jongens A  20.571  2:55
Ivar van de Wege (PR 2.23.74) Scheldesport2.24.79  min  Jongens A  20.000  3:00
Ralph de Maat (PR 2.27.87) Scheldesport2.29.34  min  Jongens C  19.329  3:06
Ruben Heijnen (debuut) Delta Sport2.31.54  min  Jongens B  19.073  3:09
 

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie fout? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.074 seconden nodig om deze lijst met 12 prestaties samen te stellen.
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-01: 46e Halve van Egmond (14)
17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse (11)
26-11: Halve Marathon Tarragona (1)
26-11: Firenze Marathon Florence (4)
19-11: 34e Zevenheuvelenloop Nijmegen (72)
19-11: Ronde Venen Marathon Abcoude (2)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018