maandag 27 mei 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet
do 30-05: Harry Schulting Games Vught
za 01-06: Putbosmeeting Oordegem
za 01-06: Baanwedstrijd Zierikzee
zo 02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
za 08-06: Memorial Jos Verstockt Lier
ma 10-06: Pinksterwedstrijd Hulst
wo 12-06: 3e Hoek Run
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
za 15-06: Baanwedstrijd Oostburg
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 21-06: Track Meeting Utrecht
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 22-06: Rondje Veerse Meer Middelburg
zo 23-06: Grote Prijs Lokeren
zo 23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge (243)
zo 19-05: 9e Halve van Renesse
za 18-05: Krammer Run Bruinisse (93)
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
zo 28-04: 8e Zwaakse Weel loop Kwadendamme (117)
za 27-04: Koningsloop Oostburg (24)
za 27-04: 44e Omloop van Menheerse Middelharnis
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (95)
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst (579)
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden (79)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 7e Brabantse Wal Marathon

Bergen op Zoom, zondag 11 juni 2017 - Organisatie: Brabantse Wal Marathon
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/sec
Martijn Kox (PR 1.22.35) Westdorpe1.26.59  uur  Mannen 35  14.553  4:074.04
Pieter Sturm (PR 1.29.23) Oost-Souburg1.37.53  uur  Mannen 35  12.932  4:383.59
Nap Hage (PR 1.17.58) Spado1.40.14  uur  Mannen 55  12.629  4:453.51
Jeroen Ridderhof (PR 1.30.21) Sint-Annaland1.40.18  uur  Mannen  12.621  4:453.51
Rinus van de Woestijne (PR 1.28.50) Dynamica1.44.55  uur  Mannen 35  12.065  4:583.35
Erik de Kraker (PR 1.24.48) Loopgroep Zeeland1.49.00  uur  Mannen 40  11.613  5:103.23
Willem Brouwer (PR 1.41.21) Middelburg1.50.22  uur  Mannen 65  11.469  5:143.19
Hans Corbijn (PR 1.35.00) Dynamica1.55.20  uur  Mannen 55  10.976  5:283.05
Edwin van Alphen (PR 1.21.30) Dynamica1.55.57  uur  Mannen 45  10.917  5:303.03
John Guequierre (PR 1.17.01) Dynamica1.57.21  uur  Mannen 65  10.787  5:343.00
Marko Verkaart (PR 1.41.37) Vlissingen1.57.37  uur  Mannen 45  10.763  5:342.99
Adrie van Dalen (PR 1.40.23) Lewedorp1.57.40  uur  Mannen 50  10.758  5:352.99
Richard Polderdijk (PR 1.36.44) AV'561.57.47  uur  Mannen 50  10.747  5:352.99
Rianne kok (PR)Wemeldinge2.00.01  uur  Vrouwen 45  10.547  5:412.93
Peter Koopman (PR 1.34.44) Krabbendijke2.00.05  uur  Mannen 35  10.541  5:422.93
Birgit van Bockxmeer (PR 1.47.24) Delta Sport2.00.50  uur  Vrouwen 40  10.476  5:442.91
Martijn Ruissen (PR 1.47.51) Wolphaartsdijk2.00.59  uur  Mannen  10.463  5:442.91
Bjorn de BetuĂ© (PR 1.42.58) Sint Jansteen2.02.54  uur  Mannen 35  10.300  5:502.86
Andre van den Hooven (PR 1.45.12) Oost-Souburg2.06.49  uur  Mannen 45  9.982  6:012.77
Peter Meijaard (PR 1.50.05) Kloetinge2.06.58  uur  Mannen 50  9.970  6:012.77
Imo Jongepier (PR 1.49.50) Nieuw- en Sint Joosland2.07.11  uur  Mannen 65  9.953  6:022.76
Ronald Kolk (PR 1.59.12) Oud-Vossemeer2.07.37  uur  Mannen 35  9.919  6:032.76
Bastian Mathijssen (PR 1.32.25) Zonnemaire2.07.37  uur  Mannen 45  9.919  6:032.76
 
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/sec
Jack Suijkerbuijk (PR 42.35) Diomedon48.05  min  Mannen 60  12.478  4:493.47
Johan Potter (PR 48.42) Tholen51.27  min  Mannen 35  11.662  5:093.24
Tristan Krombeen (PR 49.23) Kruiningen52.10  min  Jongens B  11.502  5:133.19
Dolf Elst (PR 51.37) Middelburg52.28  min  Mannen 35  11.436  5:153.18
Jan Kaan (debuut) AV'5655.27  min  Mannen 55  10.821  5:333.01
Paul van Heugten (PR)Middelburg56.15  min  Mannen 55  10.667  5:382.96
 
5 km >>> Zeeuws record staat met 15.08 vanaf 12-09-2015 op naam van Wouter Jansen <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/sec
Thijs Koops (PR 18.00) Dynamica21.07  min  Mannen  14.207  4:133.95
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties in landelijke wedstrijden vanaf 10 km worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een snelheid van tenminste 10 km/u. Voor regionale wedstrijden buiten Zeeland is dat zelfs 15 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.427 seconden nodig om deze lijst met 30 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
03-06-2018 8e Brabantse Wal Marathon (43)Bergen op ZoomBrabantse Wal Marathon0
05-06-2016 6e Brabantse Wal Marathon (20)Bergen op ZoomBrabantse Wal Marathon630
07-06-2015 5e Brabantse Wal Marathon (60)HoogerheideBrabantse Wal Marathon1167
01-06-2014 4e Brabantse Wal Marathon (39)HoogerheideBrabantse Wal Marathon1000
02-06-2013 3e Brabantse Wal Marathon (15)HoogerheideBrabantse Wal Marathon385
03-06-2012 2e Brabantse Wal Marathon (10)HoogerheideBrabantse Wal Marathon283
05-06-2011 1e Brabantse Wal Marathon (13)HoogerheideBrabantse Wal Marathon255
 
Laatste reacties:
Michiel Willaert: Nieuwe Kampioenen Dankzij Keto..
Jan Roose: Nieuwe Kampioenen Dankzij Keto..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem (6)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.47.93)3.49.09  Mse
1500 m Floris Willeboordse (PR 3.57.37)4.03.37  Mse
800 m Bezuayehu Petersen (PR 1.57.99)2.02.04  JoA
800 m Willem de Korte (PR 2.05.66)2.14.23  Mse
800 m Noor Dekker (PR)2.15.00  Vse
100 m Gennaro Biswane (PR 10.98)11.52  Mse
24-05: Track Meeting Utrecht (4)
3000 m Bart van Trigt (PR)9.02.32  Mse
3000 m Rik van Laarhoven (PR 8.32.14)9.25.47  M40
3000 m Marijke de Visser (PR 9.18.24)9.27.06  Vse
800 m Aniek Aper (PR 2.14.18)2.17.71  Vse
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Marathon Helsinki (5)
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
03-05: Track Meeting Utrecht (4)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
01-05: Knokke 10 KM (8)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
28-04: London Marathon Londen (1)
18-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (10)
14-04: Enschede Marathon (9)
13-04: Parkloop Schoonhoven (1)
07-04: Marathon Bonn (1)
07-04: Marathon Rotterdam (67)
06-04: 10e Wolvenloop Wachtebeke (5)
31-03: 14e Venloop (18)
31-03: 10 van Halsteren (20)
Atletiek Zeeland © 2019