woensdag 24 juli 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 26-07: Pannekoekloop Overslag
za 27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen
za 03-08: Memorial Rasschaert Ninove
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
vr 09-08: Track Meeting Utrecht
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk
za 17-08: Sabbinge Loop Oud-Sabbinge
za 17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 20-08: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
za 13-07: Ronde van Sint Kruis
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande (200)
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke (80)
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg (105)
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle (56)
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg (144)
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Antwerp 10 Miles & Marathon

Antwerpen, zondag 23 april 2017 - Organisatie: Antwerp Marathon
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Joris Zaman (PR)RKHAV2.58.12  uur  Mannen 40  14.207  4:133.95460
Wolter Vos (PR 3.10.06) Dynamica3.12.42  uur  Mannen 45  13.138  4:343.65311
Theo den Herder (PR 2.57.32) AV'563.13.32  uur  Mannen 60  13.081  4:353.63304
William de Jonge (PR 3.29.05) Nieuwdorp3.32.27  uur  Mannen 45  11.917  5:023.31155
Ingrid Koene (PR 3.28.34) AV'563.38.14  uur  Vrouwen 50  11.601  5:103.22134
Henny Strating (PR 3.29.09) AV'563.38.14  uur  Vrouwen 45  11.601  5:103.22134
Gerrit Spaans (PR)AV'563.39.51  uur  Mannen 55  11.516  5:133.20111
Frans ten Brink (PR)Tholen3.49.29  uur  Mannen 65  11.032  5:263.0664
 
10 EM >>> Zeeuws record staat met 47.01 vanaf 18-09-1988 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Liam de Mey (PR 56.31) RKHAV57.22  min  Mannen 35  16.829  3:344.67605
Edwin de la Ruelle (PR 55.51) RKHAV57.26  min  Mannen 45  16.809  3:344.67602
Michel Velkers (PR)AV'561.02.35  uur  Mannen 40  15.426  3:534.28413
John Nieuwenhuize (PR)AV'561.03.14  uur  Mannen 35  15.267  3:564.24392
Alwin de Zeeuw (debuut) Scheldesport1.08.25  uur  Mannen 45  14.111  4:153.92242
Marco van den Boogaard (debuut) Goes1.08.52  uur  Mannen 50  14.018  4:173.89231
Erwin de Putter (PR 1.04.22) Terneuzen1.10.03  uur  Mannen 45  13.782  4:213.83203
Leon van Bavinchoven (PR)Scheldesport1.10.41  uur  Mannen 45  13.658  4:243.79188
Albert Platteeuw (PR)Scheldesport1.12.28  uur  Mannen 50  13.322  4:303.70151
Douwe Wortman (PR)Axel1.13.19  uur  Mannen 45  13.168  4:333.66134
Gerwin Zondervan (PR 1.13.27) Kapelle-Biezelinge1.13.49  uur  Mannen 50  13.078  4:353.63125
Erwin Clowting (PR)Dynamica1.13.54  uur  Mannen 55  13.064  4:363.63123
Gino Dhanis (PR 1.12.13) Sint Jansteen1.14.52  uur  Mannen 50  12.895  4:393.58106
Erik Loof (PR 1.09.56) Terneuzen1.16.16  uur  Mannen 35  12.658  4:443.5284
Stefaan de Wert (PR)Clinge1.16.27  uur  Mannen 45  12.628  4:453.5181
Mariska Bunders (PR)AV'561.18.18  uur  Vrouwen 45  12.330  4:523.4262
Annette Bevelander (PR 1.15.56) Rilland1.18.47  uur  Vrouwen  12.254  4:543.4057
Johan van Gelder (debuut) Middelburg1.18.58  uur  Mannen 45  12.225  4:543.4048
Aschwin Roegiers (debuut) Terneuzen1.19.52  uur  Mannen 45  12.088  4:583.3639
Els Gelok (debuut) Dynamica1.19.53  uur  Vrouwen 60  12.085  4:583.3643
Rob Desitter (debuut) Vlissingen1.20.11  uur  Mannen 45  12.040  4:593.3436
Ron de Wolf (debuut) Oostkapelle1.20.15  uur  Mannen 50  12.030  4:593.3435
Jean-Pierre Nolet (debuut) Axel1.20.15  uur  Mannen 50  12.030  4:593.3435
Luuk Verhagen (PR 1.02.43) RKHAV1.20.48  uur  Mannen 35  11.948  5:013.3230
Johan Potter (debuut) Tholen1.20.51  uur  Mannen 35  11.941  5:013.3229
Martijn de Letter (debuut) Koewacht1.21.59  uur  Mannen 40  11.776  5:063.2720
Anne Remijnse (PR)Kapelle-Biezelinge1.22.33  uur  Vrouwen  11.695  5:083.2517
Stefan de Koeijer (PR 1.16.52) Kapelle-Biezelinge1.22.34  uur  Mannen  11.692  5:083.2516
Richard Klap (debuut) Goes1.23.03  uur  Mannen 50  11.624  5:103.2313
Jean-Piërre de Keijzer (debuut) Goes1.23.04  uur  Mannen 45  11.622  5:103.2313
Rene Moerland (PR)Yerseke1.23.45  uur  Mannen 40  11.527  5:123.209
Alfred Sturm (debuut) Wemeldinge1.23.50  uur  Mannen 45  11.516  5:133.209
Lisette de Jong (PR)AV'561.24.30  uur  Vrouwen 40  11.425  5:153.176
Jan Kaan (debuut) Rilland1.24.47  uur  Mannen 60  11.387  5:163.165
Hans Westveer (PR 1.23.23) AV'561.25.00  uur  Mannen 55  11.358  5:173.154
Ron van Vliet (PR)Vlissingen1.25.27  uur  Mannen 55  11.298  5:193.143
Mariette van Vliet (PR)Loopgroep Zeeland1.25.28  uur  Vrouwen 50  11.296  5:193.143
Hans Joosse (debuut) Middelburg1.25.38  uur  Mannen 60  11.274  5:193.132
Daniel Rouw (debuut) Middelburg1.25.42  uur  Mannen 35  11.265  5:203.132
Evelien de Wolf (debuut) Vlissingen1.25.45  uur  Vrouwen 45  11.258  5:203.132
Freer van Roeyen (debuut) Axel1.26.33  uur  Mannen 50  11.154  5:233.101
Niek Obrie (debuut) Terneuzen1.27.29  uur  Mannen  11.035  5:263.07-
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties in landelijke wedstrijden vanaf 10 km worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een tempo van tenminste 10 km/u. Voor regionale wedstrijden buiten Zeeland is dat zelfs 15 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Zeeland?


De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties de mannen tabellen gebruikt. Deze worden voor vrouwen vermeerderd met 12%. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen, zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.187 seconden nodig om deze lijst met 50 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
28-04-2019 Antwerp 10 Miles & Marathon (34)AntwerpenAntwerp Marathon
22-04-2018 Antwerp 10 Miles & Marathon (11)AntwerpenAntwerp Marathon
17-04-2016 Antwerp 10 Miles & Marathon (34)AntwerpenAntwerp Marathon
26-04-2015 Antwerp 10 Miles & Marathon (47)AntwerpenAntwerp Marathon
27-04-2014 Antwerp 10 Miles & Marathon (38)AntwerpenAntwerp Marathon
21-04-2013 Antwerp 10 Miles & Marathon (4)AntwerpenAntwerp Marathon
22-04-2012 Antwerp 10 Miles & Marathon (5)AntwerpenAntwerp Marathon
17-04-2011 Antwerp 10 Miles & Marathon (3)AntwerpenAntwerp Marathon
25-04-2010 Antwerp 10 Miles & Marathon (9)AntwerpenAntwerp Marathon
26-04-2009 Antwerp 10 Miles & Marathon (6)AntwerpenAntwerp Marathon
20-04-2008 Antwerp 10 Miles & Marathon (5)AntwerpenAntwerp Marathon
23-06-1985 Antwerp 10 Miles & Marathon (1)AntwerpenAntwerp Marathon
15-09-1972 Antwerp 10 Miles & Marathon (1)AntwerpenAntwerp Marathon
 
Laatste reactie:
Lion Baas: Mijn Naam Is Haas En Ik Weet…...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
800 m Jasper Zuidhof (PR)1.59.07  Mse
800 m Noor Dekker (PR)2.14.25  Vse
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
1500 m Noor Dekker (PR)4.37.36  Vse
800 m Mees Verbrugge (PR)2.05.08  JoB
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.56.67  Mse
400 mh Paavo de Leng (debuut)64.99  JoA
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
23-06: Grote Prijs Lokeren 6)
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal 34)
21-06: Track Meeting Utrecht ( 3)
19-06: Hardloopgala Gilze ( 2)
15-06: Maasdijkmarathon 1)
15-06: Nijmegen Global Athletics 3)
15-06: Baanwedstrijd Oostburg ( 10)
13-06: Track Meeting Dordrecht ( 3)
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst ( 10)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden ( 3)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier ( 1)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht ( 1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom ( 52)
01-06: Putbosmeeting Oordegem ( 4)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee ( 18)
30-05: Harry Schulting Games Vught ( 1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen ( 9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool ( 6)
Atletiek Zeeland © 2019