dinsdag 19 februari 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
15-02: Krijgt Jarocross in Kapelle record deelname?
14-02: Tim van den Broeke na zijn 29.53 in Schoorl aan het woord
11-02: Tim van den Broeke loopt ‘historische’ tijd op NK 10km in Schoorl
07-02: Startgeld bij volgende Jarocross in Kapelle
24-01: Jan Roose als beginnende hardloper
12-01: D’n rapsten is eerst
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-02: Halve Marathon Axel
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen
za 09-03: 32e Krokusloop Hulst
zo 10-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
zo 24-03: 31e Parelloop Brunssum
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (121)
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse
za 09-02: Erpelkappersloop Axel
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad (420)
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem (258)
za 02-02: Berlaerloop Koewacht (81)
za 26-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (119)
za 26-01: 5e Scheldesport cross Westdorpe (88)
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (106)
za 12-01: 21e Steense Rattenloop Sint Jansteen (99)
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen (282)
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (125)
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (186)
za 05-01: 58e Wallenloop Goes (158)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Antwerp 10 Miles & Marathon

Antwerpen, zondag 23 april 2017 - Organisatie: Antwerp Marathon
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/um/km
Joris Zaman (PR)RKHAV2.58.12  uur  Mannen 40  14.207  4:13
Wolter Vos (PR)Dynamica3.12.42  uur  Mannen 45  13.138  4:34
Theo den Herder (PR 2.57.32) AV'563.13.32  uur  Mannen 60  13.081  4:35
William de Jonge (PR 3.29.05) Nieuwdorp3.32.27  uur  Mannen 45  11.917  5:02
Ingrid Koene (PR 3.28.34) AV'563.38.14  uur  Vrouwen 50  11.601  5:10
Henny Strating (PR)AV'563.38.14  uur  Vrouwen 45  11.601  5:10
Gerrit Spaans (PR)AV'563.39.51  uur  Mannen 65  11.516  5:13
Frans ten Brink (PR)Tholen3.49.29  uur  Mannen 65  11.032  5:26
 
10 EM >>> Zeeuws record staat met 47.01 vanaf 18-09-1988 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/um/km
Liam de Mey (PR 56.31) RKHAV57.22  min  Mannen 35  16.829  3:34
Edwin de la Ruelle (PR 55.51) RKHAV57.26  min  Mannen 45  16.809  3:34
Michel Velkers (PR)AV'561.02.35  uur  Mannen 40  15.426  3:53
John Nieuwenhuize (PR)AV'561.03.14  uur  Mannen 35  15.267  3:56
Alwin de Zeeuw (debuut) Scheldesport1.08.25  uur  Mannen 45  14.111  4:15
Marco van den Boogaard (debuut) Goes1.08.52  uur  Mannen 50  14.018  4:17
Erwin de Putter (PR 1.09.41) Terneuzen1.10.03  uur  Mannen 45  13.782  4:21
Leon van Bavinchoven (PR)Scheldesport1.10.41  uur  Mannen 45  13.658  4:24
Albert Platteeuw (PR)Scheldesport1.12.28  uur  Mannen 50  13.322  4:30
Douwe Wortman (PR)Axel1.13.19  uur  Mannen 45  13.168  4:33
Gerwin Zondervan (PR 1.13.27) Kapelle-Biezelinge1.13.49  uur  Mannen 50  13.078  4:35
Erwin Clowting (PR)Dynamica1.13.54  uur  Mannen 55  13.064  4:36
Gino Dhanis (PR 1.12.13) Sint Jansteen1.14.52  uur  Mannen 50  12.895  4:39
Erik Loof (PR 1.09.56) Terneuzen1.16.16  uur  Mannen 35  12.658  4:44
Stefaan de Wert (debuut) Clinge1.16.27  uur  Mannen 45  12.628  4:45
Mariska Bunders (PR)AV'561.18.18  uur  Vrouwen 45  12.330  4:52
Annette Bevelander (PR 1.15.56) Rilland1.18.47  uur  Vrouwen  12.254  4:54
Johan van Gelder (debuut) Middelburg1.18.58  uur  Mannen 45  12.225  4:54
Aschwin Roegiers (debuut) Terneuzen1.19.52  uur  Mannen 45  12.088  4:58
Els Gelok (debuut) Dynamica1.19.53  uur  Vrouwen 60  12.085  4:58
Rob Desitter (debuut) Vlissingen1.20.11  uur  Mannen 45  12.040  4:59
Ron de Wolf (debuut) Oostkapelle1.20.15  uur  Mannen 50  12.030  4:59
Jean-Pierre Nolet (debuut) Axel1.20.15  uur  Mannen 50  12.030  4:59
Luuk Verhagen (PR 1.02.43) RKHAV1.20.48  uur  Mannen 35  11.948  5:01
Johan Potter (debuut) Tholen1.20.51  uur  Mannen 35  11.941  5:01
Martijn de Letter (debuut) Koewacht1.21.59  uur  Mannen 40  11.776  5:06
Anne Remijnse (PR)Kapelle-Biezelinge1.22.33  uur  Vrouwen  11.695  5:08
Stefan de Koeijer (PR 1.16.52) Kapelle-Biezelinge1.22.34  uur  Mannen  11.692  5:08
Richard Klap (debuut) Goes1.23.03  uur  Mannen 50  11.624  5:10
Jean-Piërre de Keijzer (debuut) Goes1.23.04  uur  Mannen 45  11.622  5:10
Rene Moerland (PR)Yerseke1.23.45  uur  Mannen 40  11.527  5:12
Alfred Sturm (debuut) Wemeldinge1.23.50  uur  Mannen 45  11.516  5:13
Lisette de Jong (PR)AV'561.24.30  uur  Vrouwen 40  11.425  5:15
Jan Kaan (debuut) Rilland1.24.47  uur  Mannen 60  11.387  5:16
Hans Westveer (PR)AV'561.25.00  uur  Mannen 55  11.358  5:17
Ron van Vliet (PR)Vlissingen1.25.27  uur  Mannen 55  11.298  5:19
Mariette van Vliet (PR)Loopgroep Zeeland1.25.28  uur  Vrouwen 50  11.296  5:19
Hans Joosse (debuut) Middelburg1.25.38  uur  Mannen 60  11.274  5:19
Daniel Rouw (debuut) Middelburg1.25.42  uur  Mannen 35  11.265  5:20
Evelien de Wolf (debuut) Vlissingen1.25.45  uur  Vrouwen 45  11.258  5:20
Freer van Roeyen (debuut) Axel1.26.33  uur  Mannen 50  11.154  5:23
Niek Obrie (debuut) Terneuzen1.27.29  uur  Mannen  11.035  5:26
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties in landelijke wedstrijden vanaf 10 km worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een snelheid van tenminste 10 km/u. Voor regionale wedstrijden buiten Zeeland is dat zelfs 15 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.482 seconden nodig om deze lijst met 50 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
22-04-2018 Antwerp 10 Miles & Marathon (11)AntwerpenAntwerp Marathon0
17-04-2016 Antwerp 10 Miles & Marathon (34)AntwerpenAntwerp Marathon607
26-04-2015 Antwerp 10 Miles & Marathon (47)AntwerpenAntwerp Marathon1277
27-04-2014 Antwerp 10 Miles & Marathon (38)AntwerpenAntwerp Marathon1284
21-04-2013 Antwerp 10 Miles & Marathon (4)AntwerpenAntwerp Marathon309
22-04-2012 Antwerp 10 Miles & Marathon (5)AntwerpenAntwerp Marathon221
17-04-2011 Antwerp 10 Miles & Marathon (3)AntwerpenAntwerp Marathon211
25-04-2010 Antwerp 10 Miles & Marathon (9)AntwerpenAntwerp Marathon210
26-04-2009 Antwerp 10 Miles & Marathon (6)AntwerpenAntwerp Marathon195
20-04-2008 Antwerp 10 Miles & Marathon (5)AntwerpenAntwerp Marathon199
23-06-1985 Antwerp 10 Miles & Marathon (1)AntwerpenAntwerp Marathon209
15-09-1972 Antwerp 10 Miles & Marathon (1)AntwerpenAntwerp Marathon200
 
Laatste reacties:
Jan Roose: Krijgt Jarocross In Kapelle Re..
Jan Roose: Krijgt Jarocross In Kapelle Re..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (6)
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
13-01: 47e Halve van Egmond (7)
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
23-12: Kerstloop Barendrecht (8)
Recente video(s)
28e Halve van Cadzand
Atletiek Zeeland © 2019