zondag 18 februari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
04-02: Erwin Harmes oppermachtig in Halve Marathon van Cadzand
22-01: Erwin Harmes is ook in 46e Deltacross ongrijpbaar
22-01: 7e Kapelse bosloop/cross in nieuw jasje
21-01: Erwin Harmes voegt na serie missers alsnog Goese Wallenloop aan zegelijst toe
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
30-12: Yunis Stitan verrassende winnaar van 47e Kerstloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
za 24-02: Halve van Axel
zo 25-02: 3e Natuurloop Cadzand
za 03-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 03-03: 29e Kustcross Vlissingen
za 10-03: 46e Pannekoekloop Westenschouwen
za 10-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 10-03: Krokusloop Hulst
zo 11-03: 44e CPC Loop Den Haag
zo 11-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle
zo 18-03: 4e Stevensloop Nijmegen
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis
zo 18-03: 30e Parelloop Brunssum
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 24-03: 7e Ronde van BRU Bruinisse
zo 25-03: 13e Venloop
Recente uitslagen meer uitslagen
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 10-02: Erpelkappersloop Axel
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand (374)
za 03-02: 20e Rammekensloop Ritthem (297)
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe (72)
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (128)
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (111)
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (98)
za 06-01: 57e Wallenloop Goes (134)
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (211)
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens (56)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in NK indoor A/B-junioren

Apeldoorn, zondag 19 februari 2017 - Organisatie: Atletiekunie
3000 m >>> Zeeuws record staat met 8.01.2 vanaf 25-01-1975 op naam van Jo Schout (†) <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/um/km
Bereket Petersen (PR 9.00.05) AV'569.01.24  min  Jongens B3eNK  19.963  3:00
Robert de Graaf (debuut) AV'569.48.61  min  Jongens C  18.367  3:16
Shirin van Anrooij (ZR Meisjes C + PR)AV'5610.01.40  min  Meisjes CNK  17.970  3:20
 
1500 m >>> Zeeuws record staat met 3.54.77 vanaf 22-02-2015 op naam van Neal Bouterse <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/um/km
Bezuayehu Petersen (PR 4.07.52) AV'564.12.59  min  Jongens B3eNK  21.429  2:48
 
800 m >>> Zeeuws record staat met 1.50.15 vanaf 14-02-1998 op naam van Sébastièn Schletterer <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/um/km
Paavo de Leng (PR)Dynamica2.12.51  min  Jongens B  21.818  2:45
 
400 m >>> Zeeuws record staat met 47.16 vanaf 12-03-2005 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/um/km
Pelle Gelderblom (PR 51.26) AV'5652.21  sec  Jongens A  27.581  2:11
Jorick de Vries (PR)AV'5652.56  sec  Jongens B  27.397  2:11
 
200 m >>> Zeeuws record staat met 20.95 vanaf 10-02-2007 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/um/km
Pelle Gelderblom (PR)AV'5622.55  sec  Jongens A  31.929  1:53
 
60 m >>> Zeeuws record staat met 6.75 vanaf 15-02-2003 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/um/km
Ruben Heijnen (PR 7.45) Delta Sport7.60  sec  Jongens B  28.421  2:07
 
Kogel (5kg) >>> Zeeuws record staat met 18.26 vanaf 25-02-1995 op naam van Erwin Simpelaar <<<
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Ruud Louter (PR)RKHAV15.82  m  Jongens B3eNK  
Toine van den Bos (debuut) Delta Sport15.41  m  Jongens B  
Noah Lauwers (PR 14.30) RKHAV13.64  m  Jongens B  
 
Hoogspringen >>> Zeeuws record staat met 2.00 vanaf 14-02-1978 op naam van Leo de Pee <<<
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Lars Dirkzwager (PR 1.90) AV'561.84  m  Jongens A  
 

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie fout? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.155 seconden nodig om deze lijst met 1 prestaties samen te stellen.

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
11-02-2018 NK indoor A/B-junioren (8)ApeldoornAtletiekunie0
20-02-2016 NK indoor A/B-junioren (15)ApeldoornAtletiekunie502
28-02-2015 NK indoor A/B-junioren (13)ApeldoornAtletiekunie637
08-02-2014 NK indoor A/B-junioren (10)ApeldoornAtletiekunie554
12-02-2012 NK indoor A/B-junioren (11)ApeldoornAtletiekunie150
06-02-2011 NK indoor A/B-junioren (7)ApeldoornAtletiekunie132
28-02-2010 NK indoor A/B-junioren (9)ApeldoornAtletiekunie155
08-02-2009 NK indoor A/B-junioren (7)ApeldoornAtletiekunie143
 
Laatste reacties:
Jan Roose: 7e Kapelse Bosloop/cross In Ni..
Jan Roose: 7e Kapelse Bosloop/cross In Ni..
Jan Roose: 7e Kapelse Bosloop/cross In Ni..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (6)
1500 m Yunis Stitan (PR)4.05.01  Mse
800 m Yunis Stitan (PR)1.56.85  Mse
800 m Aniek Aper (PR 2.16.31)2.18.68  Vse
400 m Pelle Gelderblom (PR 51.26)52.16  Mse
60 m Gennaro Biswane (PR)7.05  Mse
60 m Mariska Bun (PR)7.80  Vse
11-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (8)
11-02: 41e Groet uit Schoorl Run (8)
04-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (9)
27-01: Sri Chinmoy Races Amsterdam (1)
21-01: Halve Marathon Maassluis (2)
14-01: 46e Halve van Egmond (14)
Atletiek Zeeland © 2018