vrijdag 22 februari 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
15-02: Krijgt Jarocross in Kapelle record deelname?
14-02: Tim van den Broeke na zijn 29.53 in Schoorl aan het woord
11-02: Tim van den Broeke loopt ‘historische’ tijd op NK 10km in Schoorl
07-02: Startgeld bij volgende Jarocross in Kapelle
24-01: Jan Roose als beginnende hardloper
12-01: D’n rapsten is eerst
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-02: Halve Marathon Axel
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen
za 09-03: 32e Krokusloop Hulst
zo 10-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
zo 17-03: Giganten Trail Bergen op Zoom
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
zo 24-03: 31e Parelloop Brunssum
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (121)
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse
za 09-02: Erpelkappersloop Axel
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad (420)
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem (258)
za 02-02: Berlaerloop Koewacht (81)
za 26-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (119)
za 26-01: 5e Scheldesport cross Westdorpe (88)
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (106)
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen (282)
za 12-01: 21e Steense Rattenloop Sint Jansteen (99)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 34e Zevenheuvelenloop

Nijmegen, zondag 19 november 2017 - Organisatie: Zevenheuvelenloop
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/um/km
Tim van den Broeke (PR 47.17) Dynamica47.32  min  Mannen  18.934  3:10
Patrick de Vos (PR)AV'5649.55  min  Mannen  18.030  3:20
Luuk Balkenende (PR)AV'5654.25  min  Mannen  16.539  3:38
Erwin Harmes (PR 48.02) González Running55.52  min  Mannen 35  16.110  3:43
Sjaak Luteijn (ZR Mannen 60)LPK56.27  min  Mannen 60  15.943  3:46
Arjan Beije (PR 49.09) Delta Sport56.33  min  Mannen 45  15.915  3:46
Chris Steenbakker (PR)AV'5656.57  min  Jongens A  964.286  0:04
Wilko de Vos (PR 51.11) AV'5657.49  min  Mannen 50  15.566  3:51
Edwin van Alphen (PR 58.08) Dynamica1.00.25  uur  Mannen 45  14.897  4:02
Aart Joziasse (PR 57.56) Middelburg1.01.29  uur  Mannen 50  14.638  4:06
Erik de Kraker (PR 1.00.14) Loopgroep Zeeland1.02.03  uur  Mannen 40  14.504  4:08
Patrick Vogel (PR)Middelburg1.02.39  uur  Mannen 50  14.366  4:11
Marcel Kieboom (debuut) Delta Sport1.02.49  uur  Mannen  14.327  4:11
Frans Bos (ZR Mannen 70)Dynamica1.04.36  uur  Mannen 70  13.932  4:18
Erik van Belle (PR 1.04.16) Vlissingen1.05.27  uur  Mannen  13.751  4:22
Marcel Traas (PR 1.03.28) AV'561.05.51  uur  Mannen 50  13.667  4:23
Tim Kramer (PR)AV'561.06.17  uur  Mannen  13.578  4:25
Yanis van der Jagt (debuut) Vlissingen1.06.23  uur  Jongens B  13.558  4:26
Casper Baas (PR)Dynamica1.06.30  uur  Mannen 45  13.534  4:26
Steven Stroo (PR)Middelburg1.06.38  uur  Mannen  13.507  4:27
Nick Paulusse (PR 1.05.09) Dynamica1.06.52  uur  Mannen 45  13.460  4:27
Arjen Luteijn (PR)Wielingen1.06.52  uur  Mannen  13.460  4:27
Marjo Hamelink (PR 1.05.25) Oost-Souburg1.07.47  uur  Vrouwen  13.278  4:31
Ruud Grim (PR 1.07.09) Lewedorp1.08.18  uur  Mannen 55  13.177  4:33
Jack Suijkerbuijk (PR)Diomedon1.08.30  uur  Mannen 60  13.139  4:34
Anthony van den Berg (PR 1.01.24) Loopgroep Zeeland1.09.44  uur  Mannen  12.906  4:39
Lee Mol (PR)Delta Sport1.09.45  uur  Mannen 35  12.903  4:39
Eddy de Caluwe (debuut) Ossenisse1.10.00  uur  Mannen  12.857  4:40
Ron Timmermans (PR 1.03.36) Dynamica1.10.07  uur  Mannen 50  12.836  4:40
Gino Dhanis (PR 1.08.37) Sint Jansteen1.10.14  uur  Mannen 50  12.814  4:41
Mark Verhage (PR 54.10) Scheldesport1.10.56  uur  Mannen  12.688  4:44
Astrid Verhage (PR 1.09.55) Scheldesport1.10.59  uur  Vrouwen 35  12.679  4:44
Jordan van Langevelde (debuut) Kruiningen1.11.27  uur  Mannen  12.596  4:46
Jos Put (PR 1.10.26) Vlissingen1.11.46  uur  Mannen 50  12.541  4:47
Michel Duhen (debuut) Middelburg1.11.52  uur  Mannen  12.523  4:47
Bouwe Postma (PR 1.11.02) Middelburg1.12.16  uur  Mannen 55  12.454  4:49
Ko Pleijte (PR)Kapelle-Biezelinge1.12.44  uur  Mannen  12.374  4:51
Bas Goeree (PR 1.06.01) Middelburg1.13.06  uur  Mannen  12.312  4:52
Erwin Dingemanse (PR 1.10.55) Kortgene1.13.22  uur  Mannen  12.267  4:53
Leon Verlinde (PR 1.13.02) Terneuzen1.14.27  uur  Mannen  12.089  4:58
Willem Brouwer (PR 1.12.12) Middelburg1.15.31  uur  Mannen 65  11.918  5:02
Rob Jeras (PR 1.08.31) Middelburg1.15.41  uur  Mannen  11.892  5:03
Shirley de Graaff (PR 1.11.48) Vlissingen1.16.41  uur  Mannen  11.737  5:07
Wilco Ovaa (PR 1.15.49) Middelburg1.16.57  uur  Mannen  11.696  5:08
Mark Kakes (PR 1.15.52) AV'561.17.15  uur  Mannen 45  11.650  5:09
Marjan Ririhena (PR 1.16.43) Middelburg1.17.18  uur  Vrouwen  11.643  5:09
Caroline Veringa (PR 1.09.54) Dynamica1.17.43  uur  Vrouwen 40  11.581  5:11
Sandra Joziasse (PR 1.11.37) Dynamica1.17.48  uur  Vrouwen 40  11.568  5:11
Amos Herz (PR 1.13.13) Vlissingen1.17.55  uur  Mannen 50  11.551  5:12
Corina Lievense (PR 1.13.49) Middelburg1.18.02  uur  Vrouwen 40  11.534  5:12
Jan-Willem Huiszoon (PR 1.13.17) Arnemuiden1.18.05  uur  Mannen  11.526  5:12
Hans Lievense (PR 1.13.48) Middelburg1.18.14  uur  Mannen  11.504  5:13
Ronald Roctus (PR 1.16.46) Terneuzen1.19.05  uur  Mannen  11.380  5:16
Linda Dekker (PR 1.13.34) Middelburg1.19.49  uur  Vrouwen 40  11.276  5:19
Krijno Davidse (PR 1.19.46) Middelburg1.20.12  uur  Mannen  11.222  5:21
Esther van Sluijs (PR 1.16.34) AV'561.20.29  uur  Vrouwen 40  11.182  5:22
Michelle van Doeselaar (PR)Vlissingen1.21.40  uur  Vrouwen  11.020  5:27
Peter Kersten (PR 1.20.06) Middelburg1.22.14  uur  Mannen  10.944  5:29
Dick Kik (debuut) Krabbendijke1.22.31  uur  Mannen  10.907  5:30
Corine Janse (PR 1.20.48) AV'561.23.33  uur  Vrouwen 40  10.772  5:34
Lenneke Ruijsink (PR)AV'561.23.35  uur  Vrouwen 35  10.768  5:34
Jurgen Philipsen (PR 1.20.31) Middelburg1.23.44  uur  Mannen  10.748  5:35
Annemieke Houmes (debuut) González Running1.25.22  uur  Vrouwen  10.543  5:41
Jan Euser (PR 1.18.38) González Running1.25.22  uur  Mannen 65  10.543  5:41
Niek Hesp (PR 1.21.39) AV'561.26.04  uur  Mannen  10.457  5:44
Antoine Gijzel (PR 1.16.39) Kapelle-Biezelinge1.26.27  uur  Mannen  10.411  5:46
Jacquelien Smit (PR)Heinkenszand1.26.39  uur  Vrouwen  10.387  5:47
Marc Buth (debuut) Middelburg1.26.47  uur  Mannen  10.371  5:47
Jeroen Bosch (PR)Middelburg1.27.01  uur  Mannen  10.343  5:48
Carl Osinga (PR 1.27.53) Goes1.28.02  uur  Mannen 55  10.223  5:52
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties in landelijke wedstrijden vanaf 10 km worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een snelheid van tenminste 10 km/u. Voor regionale wedstrijden buiten Zeeland is dat zelfs 15 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.685 seconden nodig om deze lijst met 70 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
18-11-2018 35e Zevenheuvelenloop (80)NijmegenZevenheuvelenloop0
20-11-2016 33e Zevenheuvelenloop (116)NijmegenZevenheuvelenloop732
15-11-2015 32e Zevenheuvelenloop (148)NijmegenZevenheuvelenloop1288
16-11-2014 31e Zevenheuvelenloop (118)NijmegenZevenheuvelenloop1595
17-11-2013 30e Zevenheuvelenloop (127)NijmegenZevenheuvelenloop1880
18-11-2012 29e Zevenheuvelenloop (39)NijmegenZevenheuvelenloop398
20-11-2011 28e Zevenheuvelenloop (36)NijmegenZevenheuvelenloop321
21-11-2010 27e Zevenheuvelenloop (31)NijmegenZevenheuvelenloop261
15-11-2009 26e Zevenheuvelenloop (57)NijmegenZevenheuvelenloop299
16-11-2008 25e Zevenheuvelenloop (50)NijmegenZevenheuvelenloop277
18-11-2007 24e Zevenheuvelenloop (46)NijmegenZevenheuvelenloop306
19-11-2006 23e Zevenheuvelenloop (19)NijmegenZevenheuvelenloop245
20-11-2005 22e Zevenheuvelenloop (29)NijmegenZevenheuvelenloop270
21-11-2004 21e Zevenheuvelenloop (14)NijmegenZevenheuvelenloop246
20-11-2003 20e Zevenheuvelenloop (41)NijmegenZevenheuvelenloop292
17-11-2002 19e Zevenheuvelenloop (12)NijmegenZevenheuvelenloop254
11-11-2001 18e Zevenheuvelenloop (2)NijmegenZevenheuvelenloop231
19-11-2000 17e Zevenheuvelenloop (5)NijmegenZevenheuvelenloop225
24-05-1999 16e Zevenheuvelenloop (7)NijmegenZevenheuvelenloop220
24-05-1998 15e Zevenheuvelenloop (5)NijmegenZevenheuvelenloop225
16-11-1997 14e Zevenheuvelenloop (21)NijmegenZevenheuvelenloop242
17-11-1996 13e Zevenheuvelenloop (10)NijmegenZevenheuvelenloop370
19-11-1995 12e Zevenheuvelenloop (9)NijmegenZevenheuvelenloop260
20-11-1994 11e Zevenheuvelenloop (7)NijmegenZevenheuvelenloop248
21-11-1993 10e Zevenheuvelenloop (4)NijmegenZevenheuvelenloop254
15-11-1992 9e Zevenheuvelenloop (3)NijmegenZevenheuvelenloop254
17-11-1991 8e Zevenheuvelenloop (3)NijmegenZevenheuvelenloop230
 
Laatste reacties:
Jan Roose: Krijgt Jarocross In Kapelle Re..
Jan Roose: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Marcel Mangnus: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Jan Roose: Krijgt Jarocross In Kapelle Re..
Jan Roose: Krijgt Jarocross In Kapelle Re..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (6)
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
13-01: 47e Halve van Egmond (7)
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
Recente video(s)
28e Halve van Cadzand
Atletiek Zeeland © 2019