maandag 24 juni 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke
vr 12-07: Track Meeting Utrecht
za 13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 23-07: 4e Zomerloop Groede
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede
za 27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet (162)
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (41)
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge (243)
zo 19-05: 9e Halve van Renesse (492)
za 18-05: Krammer Run Bruinisse (93)
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 29e Bruggenloop

Rotterdam, zondag 11 december 2016 - Organisatie: Bruggenloop Rotterdam
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Erwin Harmes (PR 48.02) González Running49.19  min  Mannen 35  18.249  3:17 5.07787
Wim van Sparrentak (PR 52.49) Dynamica56.50  min  Mannen 45  15.836  3:47 4.40459
Sander van Doorn (PR 56.18) Scheldesport57.23  min  Mannen  15.684  3:50 4.36439
Marianne de Kok (ZR Vrouwen 45)Dynamica57.39  min  Vrouwen 45  15.611  3:51 4.34480
Edwin van Alphen (PR 58.08) Dynamica58.49  min  Mannen 45  15.302  3:55 4.25387
Hanco van Keulen (PR)Ritthem59.05  min  Mannen 40  15.233  3:56 4.23378
Emiel Flipse (PR 56.55) Loopgroep Zeeland59.05  min  Mannen  15.233  3:56 4.23378
Arnoud Rijk (PR 57.52) AV'561.01.37  uur  Mannen  14.606  4:06 4.06296
Jan Willem Meeuwse (PR 53.20) AV'561.01.51  uur  Mannen 50  14.551  4:07 4.04289
Robert Carol (PR 1.01.28) Dynamica1.02.44  uur  Mannen 50  14.346  4:11 3.99263
Corné van Rooijen (debuut) Goes1.03.29  uur  Mannen  14.177  4:14 3.94242
Peter van Lit (debuut) Middelburg1.05.19  uur  Mannen 50  13.779  4:21 3.83194
Bram Kotvis (PR)Delta Sport1.05.42  uur  Mannen 55  13.699  4:23 3.81185
Mart Goudzwaard (PR 1.05.20) Delta Sport1.05.44  uur  Mannen  13.692  4:23 3.80184
Andre Meijers (PR 1.04.11) Hoedekenskerke1.05.59  uur  Mannen  13.640  4:24 3.79178
Gerwin Zondervan (PR 1.04.54) Kapelle-Biezelinge1.06.03  uur  Mannen 45  13.626  4:24 3.79177
Ilse van Hoepen (PR)Vlissingen1.06.08  uur  Vrouwen  13.609  4:25 3.78196
Michel Velkers (PR 1.00.30) AV'561.06.39  uur  Mannen 40  13.503  4:27 3.75163
Jos Janse (PR 1.03.42) Dynamica1.06.41  uur  Mannen 45  13.497  4:27 3.75162
John de Waard (PR 1.02.22) Kapelle-Biezelinge1.06.48  uur  Mannen  13.473  4:27 3.74160
Arthur van Aartsen (PR 1.04.47) Dynamica1.07.41  uur  Mannen 40  13.297  4:31 3.69141
Serge van Heiningen (PR 1.06.27) Vlissingen1.08.08  uur  Mannen 40  13.209  4:33 3.67131
Gertjan Bakker (PR 1.07.47) AV'561.08.49  uur  Mannen 45  13.078  4:35 3.63118
Jan Bostelaar (PR)Dynamica1.09.04  uur  Mannen 65  13.031  4:36 3.62113
Steffen Humer (PR)AV'561.09.05  uur  Mannen 50  13.028  4:36 3.62113
Rinus Paardekooper (PR 1.06.32) AV'561.09.34  uur  Mannen 55  12.937  4:38 3.59104
Michael Evers (PR 1.08.21) Middelburg1.09.41  uur  Mannen 40  12.916  4:39 3.59102
Bart Buijs (debuut) Rilland1.10.00  uur  Mannen  12.857  4:40 3.5796
Stefan de Koeijer (PR)Kapelle-Biezelinge1.10.04  uur  Mannen  12.845  4:40 3.5795
Emardo de Rijck (debuut) Sint Jansteen1.10.18  uur  Mannen  12.802  4:41 3.5691
Fred Bastemeijer (PR 1.05.43) Delta Sport1.10.31  uur  Mannen 65  12.763  4:42 3.5588
Richard van Gils (PR 1.10.23) Vlissingen1.10.36  uur  Mannen  12.748  4:42 3.5486
Caio de Graaf (PR 1.08.27) Delta Sport1.10.55  uur  Mannen 40  12.691  4:44 3.5381
Bouwe Postma (PR)Middelburg1.11.02  uur  Mannen  12.670  4:44 3.5279
Martin Kiesenberg (debuut) Scharendijke1.12.18  uur  Mannen  12.448  4:49 3.4661
Jael van den Oever (debuut) Vlissingen1.12.46  uur  Vrouwen 40  12.368  4:51 3.4460
Sylvan Konings (debuut) Dynamica1.12.47  uur  Mannen  12.365  4:51 3.4354
Roy Klop (PR 1.09.17) Delta Sport1.13.09  uur  Mannen 45  12.303  4:53 3.4249
Guido Moison (PR)Middelburg1.13.26  uur  Mannen  12.256  4:54 3.4046
Tim Kramer (PR 1.06.17) s-Heer Hendrikskinderen1.13.55  uur  Mannen  12.176  4:56 3.3840
Ronald Kooman (PR)Vlissingen1.14.37  uur  Mannen  12.062  4:58 3.3533
Sandra Haazebroek (PR)Oost-Souburg1.14.50  uur  Vrouwen  12.027  4:59 3.3434
Patrick Peters (debuut) Goes1.15.06  uur  Mannen  11.984  5:00 3.3328
Nelleke Bosscha (PR)Loopgroep Zeeland1.15.09  uur  Vrouwen  11.976  5:01 3.3331
Marko Verkaart (PR 1.07.12) Vlissingen1.15.12  uur  Mannen  11.968  5:01 3.3227
Els Gelok (debuut) Zeeland Sport1.15.17  uur  Vrouwen  11.955  5:01 3.3230
Johan Rijkeboer (PR)Middelburg1.15.19  uur  Mannen  11.950  5:01 3.3226
Bianca Steijn (PR 1.14.05) Kwadendamme1.15.34  uur  Vrouwen  11.910  5:02 3.3126
Iris Vermue (debuut) Kwadendamme1.15.35  uur  Vrouwen  11.907  5:02 3.3126
Cindy de Nooijer (debuut) Oost-Souburg1.15.45  uur  Vrouwen  11.881  5:03 3.3024
Anne Remijnse (PR)Kapelle-Biezelinge1.15.51  uur  Vrouwen  11.866  5:03 3.3024
Pieter Moelker (PR 1.09.19) Kloetinge1.16.08  uur  Mannen  11.821  5:05 3.2819
Natalie Sinke (PR 1.14.21) González Running1.16.28  uur  Vrouwen 40  11.770  5:06 3.2719
Andre Wouters (PR)Oost-Souburg1.16.37  uur  Mannen  11.747  5:06 3.2616
Marcel van Gilst (PR 1.15.03) Goes1.16.50  uur  Mannen  11.714  5:07 3.2514
Jeroen Weijts (PR 58.46) Tholen1.16.51  uur  Mannen 40  11.711  5:07 3.2514
Bjorn van Belzen (PR)Kapelle-Biezelinge1.16.57  uur  Mannen 45  11.696  5:08 3.2514
Edwin Blok (PR)Middelburg1.16.59  uur  Mannen  11.691  5:08 3.2513
Leon Verlinde (PR 1.13.02) Terneuzen1.17.00  uur  Mannen  11.688  5:08 3.2513
Marco Olivier (PR 1.14.57) Vlissingen1.17.19  uur  Mannen  11.640  5:09 3.2311
Rosette Erdtsieck (debuut) Dynamica1.17.19  uur  Vrouwen 40  11.640  5:09 3.2312
Annette Bevelander (PR 1.10.57) Rilland1.17.27  uur  Vrouwen  11.620  5:10 3.2311
John Guequierre (PR 54.01) Dynamica1.17.39  uur  Mannen 65  11.590  5:11 3.229
Hans Lievense (PR 1.13.48) Middelburg1.17.43  uur  Mannen  11.581  5:11 3.229
Jack van Aspert (PR 1.02.24) Dynamica1.18.10  uur  Mannen 60  11.514  5:13 3.207
Wendy van der Heide (PR)Vlissingen1.18.22  uur  Vrouwen  11.484  5:13 3.196
Dennis van der Linden (PR)Oost-Souburg1.18.22  uur  Mannen  11.484  5:13 3.196
Chris Melse (debuut) Middelburg1.18.30  uur  Mannen  11.465  5:14 3.185
Muriel Hofman (PR 1.16.12) Kloetinge1.18.53  uur  Mannen  11.409  5:16 3.174
Judith Goetheer (debuut) Goes1.18.53  uur  Vrouwen  11.409  5:16 3.174
Marcel van de Ketterij (PR 1.14.39) Loopgroep Zeeland1.18.57  uur  Mannen  11.400  5:16 3.174
Esther Noteboom (PR 1.13.39) Heinkenszand1.19.13  uur  Vrouwen  11.361  5:17 3.163
Mariska Bunders (debuut) Kortgene1.19.34  uur  Vrouwen  11.311  5:18 3.142
Stanley Bernardus (PR 1.19.03) Goes1.19.41  uur  Mannen  11.295  5:19 3.142
Lisette de Jong (PR 1.18.40) Goes1.19.42  uur  Vrouwen  11.292  5:19 3.142
Marijn Corstanje (PR 1.07.45) s-Heer Arendskerke1.19.44  uur  Mannen  11.288  5:19 3.142
Wendy Theune (PR)Dynamica1.19.46  uur  Vrouwen 40  11.283  5:19 3.131
Anita Veldhof (PR)Kloetinge1.20.17  uur  Vrouwen  11.210  5:21 3.111
Alfred Sturm (PR 1.14.33) Wemeldinge1.20.23  uur  Mannen  11.196  5:22 3.111
Peter Koopman (PR 1.10.29) Krabbendijke1.20.29  uur  Mannen  11.182  5:22 3.11-
Jurgen Philipsen (PR)Middelburg1.20.31  uur  Mannen  11.178  5:22 3.10-
Jules de Vries (debuut) Goes1.20.33  uur  Mannen 50  11.173  5:22 3.10-
Carlo Schollen (PR)Middelburg1.20.34  uur  Mannen 50  11.171  5:22 3.10-
Peter de Pagter (PR 1.17.31) Vlissingen1.20.36  uur  Mannen  11.166  5:22 3.10-
Daniella Evers (PR)Middelburg1.20.36  uur  Vrouwen 35  11.166  5:22 3.10-
Josa van der Vliet (PR 1.19.41) Terneuzen1.20.36  uur  Vrouwen  11.166  5:22 3.10-
Anthony van den Berg (PR 1.01.24) Loopgroep Zeeland1.20.37  uur  Mannen  11.164  5:22 3.10-
Angelique Harinck (debuut) Dynamica1.20.39  uur  Vrouwen 45  11.159  5:23 3.10-
Misa Lekoska (PR 1.20.51) Wolphaartsdijk1.20.53  uur  Mannen  11.127  5:24 3.09-
Agnes Filius (PR 1.19.05) Goes1.21.12  uur  Vrouwen  11.084  5:25 3.08-
Leona Olree (PR 1.18.05) Bruinisse1.21.39  uur  Vrouwen  11.023  5:27 3.06-
Johnny Dooms (PR 1.10.00) Terneuzen1.21.50  uur  Mannen 60  10.998  5:27 3.05-
Francoise Luteijn (debuut) AV'561.21.52  uur  Vrouwen  10.993  5:27 3.05-
Esther van Sluijs (PR 1.16.34) AV'561.22.10  uur  Vrouwen 40  10.953  5:29 3.04-
Wendy Scholten (PR 1.21.30) AV'561.22.11  uur  Vrouwen  10.951  5:29 3.04-
Kees van der Sar (PR)Middelburg1.22.40  uur  Mannen  10.887  5:31 3.02-
Bianca Davidse (PR 1.18.40) Goes1.23.13  uur  Vrouwen  10.815  5:33 3.00-
Rob van der Beijl (PR 1.08.55) Delta Sport1.23.28  uur  Mannen 50  10.783  5:34 3.00-
Maroeska Ars (PR 1.11.37) AV'561.23.31  uur  Vrouwen 40  10.776  5:34 2.99-
Chris van Antwerpen (PR 1.18.14) Goes1.23.51  uur  Mannen  10.733  5:35 2.98-
Mariska de Kroo (PR 1.14.47) Nieuw- en Sint Joosland1.24.35  uur  Vrouwen  10.640  5:38 2.96-
Debby Elstgeest (PR)AV'561.24.46  uur  Vrouwen  10.617  5:39 2.95-
Peter Kuijper (debuut) Lewedorp1.24.47  uur  Mannen  10.615  5:39 2.95-
Anthony van der Zwan (debuut) Middelburg1.24.59  uur  Mannen  10.590  5:40 2.94-
Marielle Simonse (PR 1.24.10) AV'561.24.59  uur  Vrouwen 40  10.590  5:40 2.94-
Samantha van Doorn (debuut) Terneuzen1.25.01  uur  Vrouwen  10.586  5:40 2.94-
John Pleijte (PR 1.17.43) Vlissingen1.25.15  uur  Mannen  10.557  5:41 2.93-
Jan Folkersma (PR 1.25.04) Axel1.25.21  uur  Mannen  10.545  5:41 2.93-
Rosan Boonman (PR)s-Heerenhoek1.25.29  uur  Vrouwen  10.528  5:42 2.92-
Connie Huibregtse (PR 1.20.42) Delta Sport1.25.30  uur  Vrouwen 45  10.526  5:42 2.92-
Ilonka van der Wielen (debuut) RKHAV1.25.43  uur  Vrouwen  10.500  5:43 2.92-
Catoo Viergever (PR 1.19.49) Delta Sport1.25.43  uur  Vrouwen 50  10.500  5:43 2.92-
Hennie van Eijbergen (debuut) Vlissingen1.26.25  uur  Mannen  10.415  5:46 2.89-
Janine Heijboer (PR 1.26.22) Zierikzee1.27.00  uur  Vrouwen  10.345  5:48 2.87-
Iris van de Kerkhove (PR 1.26.06) Aardenburg1.27.06  uur  Vrouwen  10.333  5:48 2.87-
Nicole Sturm (PR 1.22.50) Wemeldinge1.27.33  uur  Vrouwen  10.280  5:50 2.86-
Maritza Wandel-Op 't Hof (debuut) Renesse1.28.17  uur  Vrouwen  10.194  5:53 2.83-
Nienke Besselink (debuut) Biggekerke1.28.34  uur  Vrouwen  10.162  5:54 2.82-
Gerry Trimpe (PR 1.26.20) Middelburg1.28.38  uur  Vrouwen 40  10.154  5:55 2.82-
Marco van den Boogaard (debuut) Goes1.29.15  uur  Mannen  10.084  5:57 2.80-
Jan Krijnsen (debuut) Goes1.29.15  uur  Mannen  10.084  5:57 2.80-
Marjan Ririhena (PR 1.16.43) Middelburg1.29.35  uur  Vrouwen  10.047  5:58 2.79-
Suzanne Lievense (debuut) Middelburg1.29.44  uur  Vrouwen  10.030  5:59 2.79-
Madeline Buining (debuut) Kapelle-Biezelinge1.29.56  uur  Vrouwen  10.007  6:00 2.78-
Inge Steketee (PR)Oost-Souburg1.29.56  uur  Vrouwen  10.007  6:00 2.78-
Femke de Nooijer (debuut) Vlissingen1.29.56  uur  Vrouwen  10.007  6:00 2.78-
Miranda Weug (debuut) Vlissingen1.29.57  uur  Vrouwen  10.006  6:00 2.78-
Tamara Schöningh (debuut) Middelburg1.30.03  uur  Vrouwen 35  9.994  6:00 2.78-
Stephanie de Waal (debuut) Bruinisse1.30.15  uur  Mannen  9.972  6:01 2.77-
Ellen Bult (debuut) Terneuzen1.30.35  uur  Vrouwen  9.936  6:02 2.76-
Menno Bult (debuut) Terneuzen1.30.35  uur  Mannen  9.936  6:02 2.76-
Ellen Polderman (PR)Atletica1.30.48  uur  Vrouwen 40  9.912  6:03 2.75-
Annelien bij de Vaate (debuut) Dynamica1.30.59  uur  Vrouwen  9.892  6:04 2.75-
Sarijke Aerts (PR 1.30.07) Loopgroep Zeeland1.31.07  uur  Vrouwen 60  9.877  6:04 2.74-
Jacqueline Meijers (PR 1.25.40) Hoedekenskerke1.31.07  uur  Vrouwen  9.877  6:04 2.74-
Cynthia Janse (PR 1.30.56) Delta Sport1.31.11  uur  Vrouwen 40  9.870  6:05 2.74-
Richard de Vlaam (PR)Delta Sport1.31.12  uur  Mannen  9.868  6:05 2.74-
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties in landelijke wedstrijden vanaf 10 km worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een tempo van tenminste 10 km/u. Voor regionale wedstrijden buiten Zeeland is dat zelfs 15 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Zeeland?


De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties de mannen tabellen gebruikt. Deze worden voor vrouwen vermeerderd met 12%. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen, zijn in vergelijking tot de mannen, nog steeds sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.215 seconden nodig om deze lijst met 137 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
09-12-2018 30e Bruggenloop (86)RotterdamBruggenloop Rotterdam0
13-12-2015 28e Bruggenloop (111)RotterdamBruggenloop Rotterdam923
07-12-2014 27e Bruggenloop (162)RotterdamBruggenloop Rotterdam1284
08-12-2013 26e Bruggenloop (77)RotterdamBruggenloop Rotterdam1032
09-12-2012 25e Bruggenloop (30)RotterdamBruggenloop Rotterdam386
11-12-2011 24e Bruggenloop (16)RotterdamBruggenloop Rotterdam215
24-02-2008 23e Bruggenloop (9)RotterdamBruggenloop Rotterdam175
25-02-2007 22e Bruggenloop (5)RotterdamBruggenloop Rotterdam218
26-02-2006 21e Bruggenloop (2)RotterdamBruggenloop Rotterdam191
21-02-2004 19e Bruggenloop (1)RotterdamBruggenloop Rotterdam188
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
23-06: Grote Prijs Lokeren (6)
3000 m Noor Dekker (PR 10.19.38)10.25.52  Vse
1500 m Yunis Stitan (PR 3.55.57)3.56.87  Mse
1500 m Floris Willeboordse (PR 3.57.37)4.01.83  Mse
1500 m Patrick de Vos (PR)4.12.87  Mse
1500 m Abraham Mehari (PR)4.25.36  JoA
1500 m Dimmy Ivens (PR)4.55.12  Mse
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal (34)
21-06: Track Meeting Utrecht (3)
3000 m Rik van Laarhoven (PR 8.32.14)9.19.14  M40
800 m Bezuayehu Petersen (PR 1.57.99)2.00.89  JoA
800 m Jarno Kooijman (PR)2.06.44  Mse
19-06: Hardloopgala Gilze (2)
5 km Micha Janse (PR)18.22  M45
5 km Carolien van de Kreeke (PR)18.31  V45
15-06: Baanwedstrijd Oostburg (10)
15-06: Maasdijkmarathon (1)
15-06: Nijmegen Global Athletics (3)
13-06: Track Meeting Dordrecht (3)
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst (10)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden (3)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht (1)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier (1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (52)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee (18)
01-06: Putbosmeeting Oordegem (4)
30-05: Harry Schulting Games Vught (1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool (6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem (6)
24-05: Track Meeting Utrecht (4)
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Marathon Helsinki (5)
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
03-05: Track Meeting Utrecht (4)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
01-05: Knokke 10 KM (8)
28-04: London Marathon Londen (1)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
Atletiek Zeeland © 2019