woensdag 26 juli 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
25-07: Lopende zaken
30-06: Lopen, uitvallen en stoppen
22-06: De magie van de zes uren. Die na vier uurtjes altijd over was…
15-06: Hardlopers staan al jaren stil
08-06: Skeelerbaanwedstrijd in Goes gaat gewoon door
04-06: De droom van Leonie Ton: Het kussen van de voeten van Leonidas
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
wo 26-07: 34e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 28-07: 44e Noormannenloop Westkapelle
za 29-07: 53e Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 01-08: 4e Zomerloop Groede
wo 02-08: 80e Boulevardloop Vlissingen
vr 04-08: 33e Strandloop Ouddorp
za 05-08: 2e Sabbinge Loop Oud-Sabbinge
di 08-08: 5e Zomerloop Nieuwvliet
wo 09-08: 2e Krekenloop Westkapelle
vr 11-08: Goes on Track
vr 11-08: Track Meeting Utrecht
di 15-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 18-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 19-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
za 19-08: 31e Halve Marathon Westenschouwen
wo 23-08: 3e Krekenloop Westkapelle
do 24-08: 4e Havenloop Zierikzee
vr 25-08: 8e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
wo 30-08: Kreekloop Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
di 25-07: 3e Zomerloop Retranchement
vr 21-07: 1e Lange Jan Challenge Middelburg
wo 19-07: 38e Stratenloop Westkapelle (180)
di 18-07: 2e Zomerloop Cadzand (113)
wo 12-07: 7e Sportvissersloop Yerseke (231)
di 11-07: Boulevardloop IJzendijke (124)
wo 05-07: 28e Stratenloop Zoutelande (209)
za 24-06: 7e Ten Miles Zierikzee (60)
zo 18-06: 10 km van Nederland Goes (153)
vr 16-06: 9e Lepraloop Oostkapelle (85)
do 15-06: 18e Molenloop Stellendam
wo 14-06: Hoek Run (65)
zo 11-06: Skeelerbaanloop Goes
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 37e Marathon Rotterdam

Rotterdam, zondag 9 april 2017 - Organisatie: Marathon Rotterdam
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/um/km
Wouter Jansen (PR 2.23.30) Cifla2.35.17  uur  Mannen  16.304  3:41
Ralph Wiessner (PR)Dynamica2.36.14  uur  Mannen 40  16.205  3:42
Niels Goudswaard (PR 2.43.00) Delta Sport2.46.45  uur  Mannen 45  15.183  3:57
Marlies Kort (PR 2.47.14) Burgh-Haamstede2.57.37  uur  Vrouwen 40  14.254  4:13
Sander van Doorn (PR 2.58.37) Scheldesport2.59.39  uur  Mannen  14.092  4:15
Johan Karelse (PR)AV'563.01.57  uur  Mannen 40  13.914  4:19
Monique Verschuure (PR)AV'563.04.22  uur  Vrouwen 35  13.732  4:22
Emiel Flipse (PR 2.58.48) Loopgroep Zeeland3.04.33  uur  Mannen  13.718  4:22
Martijn Kox (PR)Westdorpe3.04.44  uur  Mannen 35  13.705  4:23
Stefan Schrier (PR)Vlissingen3.06.46  uur  Mannen 35  13.555  4:26
Jozias Boone (PR)Goes3.07.38  uur  Mannen  13.493  4:27
Arjan Beije (PR 2.41.30) Delta Sport3.08.25  uur  Mannen 45  13.437  4:28
Danny de Leeuw (PR 3.05.26) AV'563.10.25  uur  Mannen  13.296  4:31
Jan de Wilde (PR 2.29.02) AV'563.11.01  uur  Mannen 55  13.254  4:32
Jurrit Szarafinski (PR)Middelburg3.12.04  uur  Mannen  13.181  4:33
Jan Willem Rietberg (PR)Oost-Souburg3.12.47  uur  Mannen  13.132  4:34
Marcel Kieboom (PR)Delta Sport3.13.56  uur  Mannen  13.054  4:36
Berry Simonse (PR)AV'563.16.20  uur  Mannen 45  12.895  4:39
Richard van Belzen (PR)Dynamica3.17.42  uur  Mannen 45  12.806  4:41
Marco Scherbeijn (PR 3.12.33) Wielingen3.17.55  uur  Mannen 40  12.792  4:41
Paola van Gilst (PR 3.14.50) AV'563.18.53  uur  Vrouwen 40  12.730  4:43
Michel Ridderhof (PR)Middelburg3.19.10  uur  Mannen 45  12.711  4:43
Patrick van Iersel (PR 3.18.20) AV'563.21.00  uur  Mannen 50  12.596  4:46
Rob van 't Veen (PR)AV'563.21.13  uur  Mannen 35  12.582  4:46
Cathy Poppe (PR)Scheldesport3.21.44  uur  Vrouwen 35  12.550  4:47
Martijn Blommaert (PR)Middelburg3.23.14  uur  Mannen  12.457  4:49
Bas Groothedde (PR)Zierikzee3.23.37  uur  Mannen  12.434  4:50
Harry Christiaanse (PR)AV'563.25.17  uur  Mannen 55  12.333  4:52
Jesse Praat (PR)Yerseke3.26.01  uur  Mannen  12.289  4:53
Jan-Joris Jooss (PR 3.19.03) Goes3.26.16  uur  Mannen  12.274  4:53
Annet van der Linde (PR 3.22.05) AV'563.26.37  uur  Vrouwen 45  12.253  4:54
Sergio Baecke (PR 3.29.34) Middelburg3.30.14  uur  Mannen  12.042  4:59
Michel de Wee (PR)AV'563.30.17  uur  Mannen  12.039  4:59
Martijn Hoosemans (PR)Dynamica3.32.04  uur  Mannen  11.938  5:02
Jasper van Delft (debuut) Middelburg3.32.44  uur  Mannen  11.901  5:03
Anne Ruijsink (debuut) AV'563.33.19  uur  Mannen 35  11.868  5:03
Foeke Roukema (PR 3.19.51) Bruinisse3.33.39  uur  Mannen  11.850  5:04
Steef Berrevoets (PR)Delta Sport3.35.32  uur  Mannen 45  11.746  5:06
Jasper Ravays (PR)Koudekerke3.36.38  uur  Mannen  11.687  5:08
Erik van Belle (PR)Vlissingen3.36.53  uur  Mannen  11.673  5:08
Wim Dingemanse (PR 3.06.11) González Running3.37.30  uur  Mannen 55  11.640  5:09
Roy Klop (PR)Delta Sport3.37.44  uur  Mannen 45  11.628  5:10
Marcel Adriaanse (PR 3.01.02) Middelburg3.37.50  uur  Mannen 40  11.622  5:10
Willem Brouwer (PR)Middelburg3.37.54  uur  Mannen 65  11.619  5:10
Valesca Lefeber (debuut) Middelburg3.38.42  uur  Vrouwen  11.576  5:11
Sjef Goris (PR)Middelburg3.38.47  uur  Mannen  11.572  5:11
Leendert van de Ven (PR 3.18.23) González Running3.39.41  uur  Mannen 50  11.524  5:12
Marcel Vervuurt (PR)Middelburg3.39.49  uur  Mannen  11.517  5:13
Dennis But (PR)Middelburg3.40.30  uur  Mannen  11.482  5:14
Hein van Uffelen (PR 3.34.50) Oost-Souburg3.41.20  uur  Mannen  11.438  5:15
Rudy Neve (PR 3.28.08) VVN3.41.58  uur  Mannen 60  11.406  5:16
Paul Weemaes (PR 3.13.10) Sint Jansteen3.41.59  uur  Mannen  11.405  5:16
Robbert van der Helm (debuut) Bruinisse3.42.01  uur  Mannen  11.403  5:16
Ada Geuze (PR)González Running3.43.35  uur  Vrouwen  11.323  5:18
Martijn de Vries (PR 3.38.30) Middelburg3.43.42  uur  Mannen 35  11.317  5:18
Michiel Michels (PR 3.25.48) Middelburg3.44.20  uur  Mannen  11.285  5:19
Gertjan Louweret (PR)Middelburg3.45.30  uur  Mannen  11.227  5:21
Ronald Melaard (PR)Oost-Souburg3.45.37  uur  Mannen  11.221  5:21
Jael van den Oever (PR)Vlissingen3.46.07  uur  Vrouwen 40  11.196  5:22
Erwin de Putter (PR 3.36.32) Terneuzen3.46.29  uur  Mannen  11.178  5:22
Frank Ocké (PR 3.35.21) Loopservice.nl3.47.24  uur  Mannen 50  11.133  5:23
Nico Bertels (PR)Colijnsplaat3.48.22  uur  Mannen  11.086  5:25
Gertjan Bakker (PR 3.45.43) AV'563.48.27  uur  Mannen 45  11.082  5:25
Gijsbert Elstgeest (PR 3.41.12) AV'563.48.39  uur  Mannen  11.072  5:25
Abi van Lare (PR 3.24.40) Terneuzen3.48.43  uur  Mannen  11.069  5:25
Gerwin Zondervan (PR 3.36.05) Kapelle-Biezelinge3.49.23  uur  Mannen 50  11.037  5:26
Jochem Bargeman (debuut) Loopgroep Zeeland3.50.32  uur  Mannen 35  10.982  5:28
Laus de Ridder (PR 3.37.01) Loopgroep Zeeland3.51.20  uur  Mannen 55  10.944  5:29
Bas Goeree (PR 3.39.05) Middelburg3.51.44  uur  Mannen  10.925  5:30
Andre Meijers (PR)AV'563.52.32  uur  Mannen  10.887  5:31
François van de Broecke (PR 3.42.13) Wielingen3.52.43  uur  Mannen 45  10.879  5:31
Corne Nieuwkerk (PR)Koudekerke3.53.46  uur  Mannen  10.830  5:32
Koen Gideonse (PR)Vrouwenpolder3.54.02  uur  Mannen  10.818  5:33
Johan de Vlieger (PR 2.29.07) Dynamica3.54.25  uur  Mannen 60  10.800  5:33
Michel Sinke (PR 3.41.03) Dynamica3.56.26  uur  Mannen 40  10.708  5:36
Rob Jongeneel (PR 3.56.50) VVN3.57.19  uur  Mannen 50  10.668  5:37
Bob Muller (debuut) Goes3.58.26  uur  Mannen  10.618  5:39
Frank Jobse (debuut) Koudekerke3.59.08  uur  Mannen  10.587  5:40
Yannick Vastenhout (PR 3.53.50) Terneuzen3.59.20  uur  Mannen  10.578  5:40
Marc Overeem (PR 3.35.58) González Running4.01.28  uur  Mannen 50  10.485  5:43
Jan Schot (PR 3.49.05) Middelburg4.03.03  uur  Mannen  10.416  5:46
Hans van Boven (PR 3.43.36) AV'564.03.06  uur  Mannen  10.414  5:46
Steven van de Veire (PR 3.43.21) Wielingen4.03.19  uur  Mannen 40  10.405  5:46
Nicky Aalders (PR)s-Heer Hendrikskinderen4.03.26  uur  Mannen  10.400  5:46
Anne van Houwelingen (PR)Middelburg4.03.50  uur  Vrouwen  10.383  5:47
Fred de Bruijne (debuut) Vlissingen4.04.07  uur  Mannen  10.371  5:47
Rinus Reijngoudt (PR 3.20.43) Scheldesport4.04.08  uur  Mannen 55  10.370  5:47
Ronald Dees (PR 3.48.31) Vlissingen4.04.26  uur  Mannen  10.357  5:48
Elsbeth Dingemanse (PR 4.02.00) Gapinge4.04.58  uur  Vrouwen  10.335  5:48
Nelleke Bosscha (PR 3.40.16) Loopgroep Zeeland4.07.41  uur  Vrouwen  10.222  5:52
Maurice Eppings (PR)Zoutelande4.07.45  uur  Mannen  10.219  5:52
Robbert Vriend (PR 3.56.01) Middelburg4.08.21  uur  Mannen  10.194  5:53
Martin Lelie (debuut) RKHAV4.11.11  uur  Mannen 45  10.079  5:57
Marko Verkaart (PR 3.44.41) Vlissingen4.11.51  uur  Mannen  10.052  5:58
Rick de Smit (PR)Goes4.12.31  uur  Mannen  10.026  5:59
Corina van de Wege (PR)Philippine4.13.27  uur  Vrouwen  9.989  6:00
Peter de Pagter (debuut) Oost-Souburg4.13.29  uur  Mannen  9.988  6:00
Frenk-Jan Visser (PR)Middelburg4.14.25  uur  Mannen  9.951  6:02
Bouwe Postma (PR 4.13.13) Middelburg4.15.43  uur  Mannen 55  9.900  6:04
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een snelheid van tenminste 10 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie fout? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.284 seconden nodig om deze lijst met 99 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
10-04-2016 36e Marathon Rotterdam (110)RotterdamMarathon Rotterdam1325
12-04-2015 35e Marathon Rotterdam (205)RotterdamMarathon Rotterdam1860
13-04-2014 34e Marathon Rotterdam (229)RotterdamMarathon Rotterdam2146
14-04-2013 33e Marathon Rotterdam (56)RotterdamMarathon Rotterdam418
15-04-2012 32e Marathon Rotterdam (109)RotterdamMarathon Rotterdam377
10-04-2011 31e Marathon Rotterdam (92)RotterdamMarathon Rotterdam325
11-04-2010 30e Marathon Rotterdam (52)RotterdamMarathon Rotterdam281
05-04-2009 29e Marathon Rotterdam (106)RotterdamMarathon Rotterdam294
13-04-2008 28e Marathon Rotterdam (97)RotterdamMarathon Rotterdam274
15-04-2007 27e Marathon Rotterdam (65)RotterdamMarathon Rotterdam301
09-04-2006 26e Marathon Rotterdam (86)RotterdamMarathon Rotterdam266
10-04-2005 25e Marathon Rotterdam (6)RotterdamMarathon Rotterdam289
04-04-2004 24e Marathon Rotterdam (12)RotterdamMarathon Rotterdam244
13-04-2003 23e Marathon Rotterdam (12)RotterdamMarathon Rotterdam258
21-04-2002 22e Marathon Rotterdam (15)RotterdamMarathon Rotterdam244
22-04-2001 21e Marathon Rotterdam (11)RotterdamMarathon Rotterdam254
16-04-2000 20e Marathon Rotterdam (21)RotterdamMarathon Rotterdam254
18-04-1999 19e Marathon Rotterdam (14)RotterdamMarathon Rotterdam255
19-04-1998 18e Marathon Rotterdam (13)RotterdamMarathon Rotterdam236
20-04-1997 17e Marathon Rotterdam (12)RotterdamMarathon Rotterdam272
28-04-1996 16e Marathon Rotterdam (6)RotterdamMarathon Rotterdam248
23-04-1995 15e Marathon Rotterdam (6)RotterdamMarathon Rotterdam229
17-04-1994 Marathon Rotterdam (14)RotterdamMarathon Rotterdam248
18-04-1993 Marathon Rotterdam (10)RotterdamMarathon Rotterdam244
05-04-1992 Marathon Rotterdam (18)RotterdamMarathon Rotterdam245
21-04-1991 Marathon Rotterdam (5)RotterdamMarathon Rotterdam230
22-04-1990 Marathon Rotterdam (4)RotterdamMarathon Rotterdam227
17-04-1988 Marathon Rotterdam (2)RotterdamMarathon Rotterdam221
18-04-1987 Marathon Rotterdam (1)RotterdamMarathon Rotterdam214
19-04-1986 Marathon Rotterdam (8)RotterdamMarathon Rotterdam242
20-04-1985 Marathon Rotterdam (6)RotterdamMarathon Rotterdam242
14-04-1984 Marathon Rotterdam (6)RotterdamMarathon Rotterdam240
23-05-1981 Marathon Rotterdam (1)RotterdamMarathon Rotterdam208
06-07-1974 Marathon Rotterdam (4)RotterdamMarathon Rotterdam246
 
Laatste reactie:
Jan Roose: Lopende Zaken..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-07: Nacht van de Atletiek Heusden (2)
800 m Aniek Aper (PR)2.14.18  Vse
verspr Steven Nuytinck (PR 7.66)7.44  Mse
15-07: 27e Memorial Rasschaert Ninove (2)
15-07: Masters Trophy Terneuzen (1)
15-07: NK baan Senioren Utrecht (7)
09-07: Arena Games Hilversum (5)
09-07: Brussels Grand Prix (2)
08-07: Zeeuwse kampioenschappen Zierikzee (12)
08-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (4)
06-07: Track Meeting Rotterdam (5)
01-07: NK A/B-junioren Vught (15)
29-06: Avondbaanwedstrijd Spijkenisse (5)
28-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (10)
25-06: 10e Grote Prijs Lokeren (3)
25-06: 34e Halve Marathon Roosendaal (57)
23-06: Grachtenloop Haarlem (1)
23-06: Track Meeting Utrecht (5)
18-06: Marathon Amersfoort (1)
18-06: Senioren competitie Veenendaal (1)
18-06: Great Breweries Marathon Puurs (15)
17-06: Gouden Spike Leiden (1)
Atletiek Zeeland © 2017