zondag 21 januari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
30-12: Yunis Stitan verrassende winnaar van 47e Kerstloop
23-12: Oegandees Aggrey Agaba wint 18e Aagtekerkerun
22-12: De beste stuurlui staan aan wal
21-12: Verslag van de 18e Aagtekerkerun
11-12: De ene crosser is de andere niet
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
za 03-02: 20e Rammekensloop Ritthem
za 03-02: Berlaerloop Koewacht
zo 04-02: Midwinter Marathon Apeldoorn
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 10-02: Erpelkappersloop Axel
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse
zo 11-02: 41e Groet uit Schoorl Run
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 17-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
za 24-02: Halve van Axel
zo 25-02: 3e Natuurloop Cadzand
Recente uitslagen meer uitslagen
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (98)
za 06-01: 57e Wallenloop Goes (134)
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (211)
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens (56)
zo 31-12: Tankloop Westkapelle (418)
zo 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (103)
za 30-12: Eindejaarscross Axel (217)
di 26-12: Kerstloop Dishoek (606)
za 16-12: Kriekeloop Clinge (110)
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 16-12: 18e Aagtekerke Run (458)
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens (50)
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen (142)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 33e Zevenheuvelenloop

Nijmegen, zondag 20 november 2016 - Organisatie: Zevenheuvelenloop
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/um/km
Wouter Jansen (PR 46.47) Cifla48.46  min  Mannen  18.455  3:15
Martijn de Kok (PR 50.20) AV'5651.55  min  Mannen  17.335  3:28
Patrick de Vos (PR 49.55) AV'5652.06  min  Mannen  17.274  3:28
Martijn Tissink (PR 54.38) Prins Hendrik55.47  min  Mannen  16.134  3:43
Mark Verhage (PR 54.25) Scheldesport55.50  min  Mannen  16.119  3:43
Marcel Suurmond (debuut) Vlissingen55.57  min  Mannen  16.086  3:44
Peter Balkenende (PR 56.28) AV'5656.44  min  Mannen 50  15.864  3:47
Sjaak Luteijn (PR 49.53) LPK56.50  min  Mannen 55  15.836  3:47
Marianne de Kok (PR 57.05) Dynamica58.13  min  Vrouwen 45  15.459  3:53
Aart Joziasse (PR 57.56) Middelburg1.00.44  uur  Mannen 50  14.819  4:03
Chris Steenbakker (PR 56.57) AV'561.01.24  uur  Mannen  14.658  4:06
Arnoud Rijk (PR 1.01.37) AV'561.01.58  uur  Mannen  14.524  4:08
Crum van der Linden (PR 56.48) Dynamica1.02.29  uur  Mannen  14.404  4:10
Erik de Kraker (PR 1.00.14) Loopgroep Zeeland1.02.34  uur  Mannen 40  14.385  4:10
Fred van Es (debuut) Domburg1.02.41  uur  Mannen 45  14.358  4:11
Esther Vermue (PR 58.28) Rotterdam Atletiek1.02.56  uur  Vrouwen  14.301  4:12
Allan van Alten (PR)RKHAV1.03.52  uur  Mannen 40  14.092  4:15
Marcel Traas (PR 1.03.33) AV'561.04.58  uur  Mannen 50  13.853  4:20
Erik van Belle (PR 1.04.16) Vlissingen1.05.10  uur  Mannen  13.811  4:21
Martijn de Vries (PR)Middelburg1.05.18  uur  Mannen 35  13.783  4:21
Dennis Bootsgezel (PR 1.00.18) Dynamica1.05.19  uur  Mannen 35  13.779  4:21
Frans Bos (PR 1.02.53) Dynamica1.05.42  uur  Mannen 65  13.699  4:23
Rene Florussen (PR)Scheldesport1.05.58  uur  Mannen 45  13.643  4:24
Souverein van der Gaag (debuut) Vlissingen1.06.32  uur  Mannen  13.527  4:26
Robbert van Megen (PR 1.06.19) Middelburg1.07.00  uur  Mannen  13.433  4:28
Marijn Grootjans (debuut) Westkapelle1.07.13  uur  Mannen  13.390  4:29
Wybrand Boonstra (debuut) Goes1.07.26  uur  Mannen  13.347  4:30
Jaco Rip (debuut) Scherpenisse1.07.29  uur  Mannen 35  13.337  4:30
Patrick Vogel (PR 1.02.39) Middelburg1.07.31  uur  Mannen 45  13.330  4:30
Ruud Grim (PR 1.07.09) Lewedorp1.07.54  uur  Mannen 55  13.255  4:32
Nick Paulusse (PR 1.05.09) Dynamica1.08.03  uur  Mannen 45  13.226  4:32
Bart Pouwer (debuut) Middelburg1.08.29  uur  Mannen 50  13.142  4:34
Paul Arends (PR)AV'561.08.32  uur  Mannen 45  13.132  4:34
John Provoost (PR)Domburg1.08.55  uur  Mannen 45  13.059  4:36
Arjen Luteijn (PR 1.06.52) Wielingen1.09.01  uur  Mannen  13.040  4:36
Vincent Lange (PR)Middelburg1.09.02  uur  Mannen  13.037  4:36
Bas Goeree (PR 1.06.01) Middelburg1.09.10  uur  Mannen  13.012  4:37
John Langerak (PR)González Running1.09.33  uur  Mannen 45  12.940  4:38
Andre Meijers (PR 1.04.11) Hoedekenskerke1.10.20  uur  Mannen  12.796  4:41
Arthur Pouwelse (PR 1.07.26) Middelburg1.10.30  uur  Mannen 55  12.766  4:42
Edwin van Prooijen (debuut) s-Heerenhoek1.10.42  uur  Mannen 45  12.730  4:43
Jack Suijkerbuijk (PR 1.08.30) Diomedon1.10.45  uur  Mannen 60  12.721  4:43
Ronald Becks (debuut) Middelburg1.10.57  uur  Mannen  12.685  4:44
Berry Knibbeler (PR 1.07.36) Scheldesport1.11.03  uur  Mannen 55  12.667  4:44
Rob Jeras (PR 1.08.31) Middelburg1.11.10  uur  Mannen  12.646  4:45
Marjo Hamelink (PR 1.05.25) Oost-Souburg1.11.20  uur  Vrouwen  12.617  4:45
Jos Put (PR 1.10.26) Vlissingen1.11.22  uur  Mannen 50  12.611  4:45
Johan Joziasse (PR 1.07.59) Middelburg1.11.51  uur  Mannen  12.526  4:47
Corina Grim (PR 1.10.47) González Running1.11.51  uur  Vrouwen 50  12.526  4:47
Erwin Clowting (PR 1.11.57) Dynamica1.12.13  uur  Mannen  12.462  4:49
Luyten van den Berg (debuut) Goes1.12.23  uur  Mannen  12.434  4:50
Bob Muller (PR)Goes1.12.30  uur  Mannen  12.414  4:50
Wim Dingemanse (PR 1.05.26) Grijpskerke1.13.06  uur  Mannen 55  12.312  4:52
Marcel de Witte (PR 1.08.03) Ritthem1.13.10  uur  Mannen  12.301  4:53
Bert Aalbers (debuut) Vlissingen1.13.13  uur  Mannen  12.292  4:53
Walter-Niels Luitwieler (PR 1.04.06) Goes1.14.05  uur  Mannen  12.148  4:56
Wim de Feijter (debuut) Terneuzen1.14.12  uur  Mannen  12.129  4:57
Amos Herz (PR 1.13.13) Vlissingen1.14.25  uur  Mannen 50  12.094  4:58
Ko Pleijte (PR 1.12.44) Kapelle-Biezelinge1.14.46  uur  Mannen  12.037  4:59
Sandra Joziasse (PR 1.11.37) Dynamica1.14.59  uur  Vrouwen 35  12.003  5:00
Shirley de Graaff (PR 1.11.48) Vlissingen1.15.15  uur  Vrouwen  11.960  5:01
Peter Belfroid (debuut) Terneuzen1.15.33  uur  Mannen  11.913  5:02
Corné Rasenberg (PR)Aagtekerke1.15.47  uur  Mannen  11.876  5:03
Danny Ars (PR)Ovezande1.16.09  uur  Mannen 60  11.819  5:05
Wim Huibregtse (PR 1.13.53) Westkapelle1.16.17  uur  Mannen  11.798  5:05
Willem Brouwer (PR 1.12.12) Middelburg1.16.19  uur  Mannen  11.793  5:05
Peter Knippers (debuut) Domburg1.16.19  uur  Mannen 45  11.793  5:05
Stefan de Koeijer (PR 1.10.04) Kapelle-Biezelinge1.16.29  uur  Mannen  11.767  5:06
Dieko van Belzen (debuut) Middelburg1.16.32  uur  Mannen  11.760  5:06
Mike van Eck (debuut) Hulst1.16.34  uur  Mannen  11.754  5:06
Steffi Berks (PR 1.16.52) AV'561.17.03  uur  Vrouwen  11.681  5:08
Jean-Paul Chermin (PR)Vlissingen1.17.43  uur  Mannen  11.581  5:11
René Florisse (debuut) Middelburg1.18.09  uur  Mannen  11.516  5:13
Edwin de Vries (debuut) Vlissingen1.18.37  uur  Mannen  11.448  5:14
Caroline Veringa (PR 1.09.54) Dynamica1.18.39  uur  Vrouwen 40  11.443  5:15
Ad Tres (debuut) Wilhelminadorp1.18.43  uur  Mannen  11.433  5:15
Leo Zuidweg (PR 1.13.38) Middelburg1.18.57  uur  Mannen  11.400  5:16
John de Kraker (PR 1.13.15) Kapelle-Biezelinge1.19.43  uur  Mannen  11.290  5:19
Krijno Davidse (PR)Middelburg1.19.46  uur  Mannen  11.283  5:19
Rob Bourgonje (PR)AV'561.20.12  uur  Mannen  11.222  5:21
Jac Hoek (PR 1.04.16) Dynamica1.20.32  uur  Mannen 60  11.175  5:22
Vanya Lock (debuut) Tholen1.20.43  uur  Vrouwen  11.150  5:23
Peter Kersten (PR 1.20.06) Middelburg1.20.46  uur  Mannen  11.143  5:23
Anne Remijnse (PR 1.15.51) Kapelle-Biezelinge1.21.22  uur  Vrouwen  11.061  5:25
Marc Veenhoven (PR 1.20.39) Axel1.21.23  uur  Mannen  11.059  5:26
Jack Folkersma (debuut) Scheldesport1.21.48  uur  Mannen  11.002  5:27
Arian de Visser (PR)Grijpskerke1.21.52  uur  Mannen  10.993  5:27
Ronald Roctus (PR 1.18.28) Terneuzen1.22.09  uur  Mannen  10.956  5:29
Tonnie Bish (PR)Middelburg1.22.18  uur  Vrouwen 55  10.936  5:29
Annemiek de Die (PR)Terneuzen1.23.10  uur  Vrouwen  10.822  5:33
Niek Hesp (PR 1.22.37) AV'561.23.34  uur  Mannen  10.770  5:34
Esther van Sluijs (PR 1.16.34) AV'561.23.45  uur  Vrouwen 40  10.746  5:35
Arjen Jeras (PR)Middelburg1.24.07  uur  Mannen  10.699  5:36
Jack de Jonge (debuut) Terneuzen1.24.11  uur  Mannen  10.691  5:37
Dorien van Impelen (PR)Middelburg1.24.49  uur  Vrouwen  10.611  5:39
Sigrid Jense (debuut) Middelburg1.25.13  uur  Vrouwen 50  10.561  5:41
Piet Jansen (PR 1.20.28) Tholen1.25.18  uur  Mannen  10.551  5:41
Edwin Blok (PR 1.16.59) Middelburg1.26.07  uur  Mannen  10.451  5:44
Michelle van Doeselaar (PR 1.21.40) Vlissingen1.26.08  uur  Vrouwen  10.449  5:45
Johan Rijkeboer (PR 1.15.19) Middelburg1.26.43  uur  Mannen  10.379  5:47
Monique Rijkse (PR 1.26.11) Middelburg1.27.24  uur  Vrouwen  10.297  5:50
Philip Luitwieler (PR 1.18.50) AV'561.27.46  uur  Mannen 65  10.254  5:51
Corine Janse (PR 1.20.48) AV'561.29.22  uur  Vrouwen  10.071  5:57
Lenneke Ruijsink (PR 1.23.35) AV'561.29.23  uur  Vrouwen 35  10.069  5:58
Myra Latuheru (debuut) Middelburg1.29.24  uur  Vrouwen  10.067  5:58
Jeltina Stevels (debuut) Middelburg1.29.28  uur  Vrouwen  10.060  5:58
Ines Paulus (debuut) Middelburg1.29.28  uur  Vrouwen  10.060  5:58
Annemarie de Visser (PR 1.29.27) Grijpskerke1.29.35  uur  Vrouwen  10.047  5:58
Remco van Keeken (debuut) s-Gravenpolder1.30.13  uur  Mannen  9.976  6:01
Erik de Munck (debuut) Wielingen1.30.21  uur  Mannen  9.961  6:01
Rob Epker (debuut) Middelburg1.30.27  uur  Mannen  9.950  6:02
Jerry van Luijk (PR 1.28.53) Middelburg1.30.35  uur  Mannen  9.936  6:02
Judith van Biemen (debuut) Kapelle-Biezelinge1.30.42  uur  Vrouwen  9.923  6:03
Laura Louws (debuut) Zoutelande1.30.58  uur  Vrouwen  9.894  6:04
Marielle Pattenier (debuut) Koudekerke1.30.59  uur  Vrouwen  9.892  6:04
Werner Verplanke (debuut) Vlissingen1.31.05  uur  Mannen  9.881  6:04
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een snelheid van tenminste 10 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie fout? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.402 seconden nodig om deze lijst met 116 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
19-11-2017 34e Zevenheuvelenloop (72)NijmegenZevenheuvelenloop0
15-11-2015 32e Zevenheuvelenloop (148)NijmegenZevenheuvelenloop1288
16-11-2014 31e Zevenheuvelenloop (118)NijmegenZevenheuvelenloop1595
17-11-2013 30e Zevenheuvelenloop (127)NijmegenZevenheuvelenloop1880
18-11-2012 29e Zevenheuvelenloop (39)NijmegenZevenheuvelenloop398
20-11-2011 28e Zevenheuvelenloop (36)NijmegenZevenheuvelenloop321
21-11-2010 27e Zevenheuvelenloop (31)NijmegenZevenheuvelenloop261
15-11-2009 26e Zevenheuvelenloop (57)NijmegenZevenheuvelenloop299
16-11-2008 25e Zevenheuvelenloop (50)NijmegenZevenheuvelenloop277
18-11-2007 24e Zevenheuvelenloop (46)NijmegenZevenheuvelenloop306
19-11-2006 23e Zevenheuvelenloop (19)NijmegenZevenheuvelenloop245
20-11-2005 22e Zevenheuvelenloop (29)NijmegenZevenheuvelenloop270
21-11-2004 21e Zevenheuvelenloop (14)NijmegenZevenheuvelenloop246
20-11-2003 20e Zevenheuvelenloop (41)NijmegenZevenheuvelenloop292
17-11-2002 19e Zevenheuvelenloop (12)NijmegenZevenheuvelenloop254
11-11-2001 18e Zevenheuvelenloop (2)NijmegenZevenheuvelenloop231
19-11-2000 17e Zevenheuvelenloop (5)NijmegenZevenheuvelenloop225
24-05-1999 16e Zevenheuvelenloop (7)NijmegenZevenheuvelenloop220
24-05-1998 15e Zevenheuvelenloop (5)NijmegenZevenheuvelenloop225
16-11-1997 14e Zevenheuvelenloop (21)NijmegenZevenheuvelenloop242
17-11-1996 13e Zevenheuvelenloop (10)NijmegenZevenheuvelenloop370
19-11-1995 12e Zevenheuvelenloop (9)NijmegenZevenheuvelenloop260
20-11-1994 11e Zevenheuvelenloop (7)NijmegenZevenheuvelenloop248
21-11-1993 10e Zevenheuvelenloop (4)NijmegenZevenheuvelenloop254
15-11-1992 9e Zevenheuvelenloop (3)NijmegenZevenheuvelenloop254
17-11-1991 8e Zevenheuvelenloop (3)NijmegenZevenheuvelenloop230
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-01: 46e Halve van Egmond (14)
17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse (11)
26-11: Halve Marathon Tarragona (1)
26-11: Firenze Marathon Florence (4)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018