maandag 19 februari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
19-02: Terugblik op Kapelleloop 2018
04-02: Erwin Harmes oppermachtig in Halve Marathon van Cadzand
22-01: Erwin Harmes is ook in 46e Deltacross ongrijpbaar
22-01: 7e Kapelse bosloop/cross in nieuw jasje
21-01: Erwin Harmes voegt na serie missers alsnog Goese Wallenloop aan zegelijst toe
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 24-02: Halve van Axel
zo 25-02: 3e Natuurloop Cadzand
za 03-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 03-03: 29e Kustcross Vlissingen
za 10-03: 46e Pannekoekloop Westenschouwen
za 10-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 10-03: Krokusloop Hulst
zo 11-03: 44e CPC Loop Den Haag
zo 11-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle
zo 18-03: 4e Stevensloop Nijmegen
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis
zo 18-03: 30e Parelloop Brunssum
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 24-03: 7e Ronde van BRU Bruinisse
zo 25-03: 13e Venloop
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 10-02: Erpelkappersloop Axel (139)
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse (102)
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand (374)
za 03-02: 20e Rammekensloop Ritthem (297)
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe (72)
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (128)
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (111)
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (98)
za 06-01: 57e Wallenloop Goes (134)
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (211)
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens (56)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 30e Singelloop Breda

Breda, zondag 4 oktober 2015 - Organisatie: Bredase Singelloop
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/um/km
Wouter Jansen (PR)Cifla1.08.28  uur  Mannen  18.489  3:15
Aniek Aper (debuut) Rotterdam Atletiek1.33.18  uur  Vrouwen  13.568  4:25
Ingrid IJsebaert (PR 1.25.44) VVN1.37.06  uur  Vrouwen 45  13.037  4:36
Evert Kuijk (PR 1.34.02) Scheldesport1.41.53  uur  Mannen 45  12.425  4:50
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een snelheid van tenminste 10 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie fout? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.039 seconden nodig om deze lijst met 4 prestaties samen te stellen.

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
01-10-2017 32e Singelloop Breda (40)BredaBredase Singelloop0
02-10-2016 31e Singelloop Breda (47)BredaBredase Singelloop624
05-10-2014 29e Singelloop Breda (25)BredaBredase Singelloop981
06-10-2013 28e Singelloop Breda (8)BredaBredase Singelloop987
07-10-2012 27e Singelloop Breda (4)BredaBredase Singelloop259
02-10-2011 26e Singelloop Breda (8)BredaBredase Singelloop258
03-10-2010 25e Singelloop Breda (8)BredaBredase Singelloop304
04-10-2009 24e Singelloop Breda (4)BredaBredase Singelloop233
05-10-2008 23e Singelloop Breda (1)BredaBredase Singelloop228
07-10-2007 22e Singelloop Breda (3)BredaBredase Singelloop292
01-10-2006 21e Singelloop Breda (2)BredaBredase Singelloop296
07-10-2001 16e Singelloop Breda (3)BredaBredase Singelloop273
04-10-1998 13e Singelloop Breda (2)BredaBredase Singelloop255
05-10-1997 12e Singelloop Breda (3)BredaBredase Singelloop249
02-10-1994 9e Singelloop Breda (3)BredaBredase Singelloop255
04-10-1992 7e Singelloop Breda (5)BredaBredase Singelloop275
 
Laatste reacties:
Jan Roose: 7e Kapelse Bosloop/cross In Ni..
Jan Roose: 7e Kapelse Bosloop/cross In Ni..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (6)
1500 m Yunis Stitan (PR)4.05.01  Mse
800 m Yunis Stitan (PR)1.56.85  Mse
800 m Aniek Aper (PR 2.16.31)2.18.68  Vse
400 m Pelle Gelderblom (PR 51.26)52.16  Mse
60 m Gennaro Biswane (PR)7.05  Mse
60 m Mariska Bun (PR)7.80  Vse
11-02: 41e Groet uit Schoorl Run (8)
11-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (8)
04-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (9)
27-01: Sri Chinmoy Races Amsterdam (1)
21-01: Halve Marathon Maassluis (2)
14-01: 46e Halve van Egmond (14)
Atletiek Zeeland © 2018