zondag 23 februari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
04-02: Voor de 9e keer Kapellecross
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen
za 07-03: Krokusloop Hulst
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle
zo 08-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 14-03: 48e Pannekoekloop Westenschouwen
zo 15-03: 27e Zwinstedenloop Sluis
zo 15-03: 32e Parelloop Brunssum
za 21-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 21-03: 9e Ronde van BRU Bruinisse
zo 22-03: 60 km van Walcheren Vlissingen
za 28-03: 25 km van Hulst
zo 29-03: 15e Venloop
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
za 22-02: Halve Marathon Axel
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 08-02: Erpelkappersloop Axel (140)
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse (115)
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand (391)
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem (267)
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe (85)
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
za 11-01: Berlaerloop Koewacht (105)
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen (288)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 44e Halve van Egmond

Egmond, zondag 10 januari 2016 - Organisatie: Egmond Halve
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Wouter Jansen (PR 1.08.28) Cifla1.12.57  uur  Mannen  17.352  3:274.82712
Arjan Beije (PR 1.13.48) Delta Sport1.32.28  uur  Mannen 40  13.690  4:233.80221
Peter Dekker (PR 1.31.14) Dynamica1.36.03  uur  Mannen 40  13.179  4:333.66161
Leo de Bruijn (PR 1.28.38) Dynamica1.36.50  uur  Mannen 45  13.072  4:353.63149
Paola van Gilst (PR 1.30.07) AV'561.36.59  uur  Vrouwen 40  13.052  4:363.63339
Marco Toussaint (PR 1.30.01) AV'561.37.34  uur  Mannen 50  12.974  4:373.60138
Ruud Fredriks (PR 1.35.59) AV'561.44.22  uur  Mannen 60  12.129  4:573.3758
Luyten van den Berg (PR 1.43.21) Goes1.47.57  uur  Mannen  11.726  5:073.2630
Gino Dhanis (PR 1.37.35) Sint Jansteen1.48.40  uur  Mannen 50  11.649  5:093.2425
Michael Evers (PR 1.42.08) Middelburg1.51.25  uur  Mannen 40  11.361  5:173.1611
Merel Hogeweg (PR 1.44.43) Goes1.53.32  uur  Vrouwen  11.150  5:233.1090
Amos Herz (PR 1.45.30) Vlissingen1.54.30  uur  Mannen 50  11.055  5:263.072
Jos van Stee (PR 1.44.26) s-Gravenpolder1.56.47  uur  Mannen 45  10.839  5:323.01-
Wim Dingemanse (PR 1.36.54) Grijpskerke1.57.07  uur  Mannen 55  10.808  5:333.00-
Walther de Block (PR 1.53.35) Hulst1.57.48  uur  Mannen  10.746  5:352.98-
Willem Brouwer (PR 1.41.21) Middelburg1.59.18  uur  Mannen  10.611  5:392.95-
Johan Rijkeboer (PR 1.58.35) Middelburg2.04.22  uur  Mannen  10.178  5:542.83-
Kobus Botman (PR 1.41.59) Dynamica2.04.46  uur  Mannen 60  10.146  5:552.82-
Esther van Sluijs (PR 1.48.04) AV'562.05.40  uur  Vrouwen 40  10.073  5:572.808
Rian Basting (PR 1.51.55) Middelburg2.07.55  uur  Vrouwen 45  9.896  6:042.753
Liduine Verschiere (PR 2.01.03) Goes2.08.13  uur  Vrouwen 45  9.873  6:052.742
Daniella Evers (PR 1.32.58) Middelburg2.11.33  uur  Vrouwen 35  9.623  6:142.67-
Leo Francke (PR 1.54.17) Oostkapelle2.14.08  uur  Mannen 55  9.437  6:212.62-
Marjan Ririhena (PR 1.50.51) Middelburg2.15.26  uur  Vrouwen  9.347  6:252.60-
Corine Janse (PR 1.57.22) AV'562.16.58  uur  Vrouwen  9.242  6:302.57-
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties in landelijke wedstrijden vanaf 10 km worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een tempo van tenminste 10 km/u. Voor regionale wedstrijden buiten Zeeland is dat zelfs 15 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 5.6 seconden nodig om deze lijst met 25 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
12-01-202048e Halve van Egmond (21)EgmondEgmond Halve
13-01-201947e Halve van Egmond (7)EgmondEgmond Halve
14-01-201846e Halve van Egmond (14)EgmondEgmond Halve
08-01-201745e Halve van Egmond (19)EgmondEgmond Halve
11-01-201543e Halve van Egmond (29)EgmondEgmond Halve
12-01-201442e Halve van Egmond (32)EgmondEgmond Halve
13-01-201341e Halve van Egmond (12)EgmondEgmond Halve
08-01-201240e Halve van Egmond (9)EgmondEgmond Halve
09-01-201139e Halve van Egmond (7)EgmondEgmond Halve
11-01-200937e Halve van Egmond (7)EgmondEgmond Halve
13-01-200836e Halve van Egmond (7)EgmondEgmond Halve
14-01-200735e Halve van Egmond (2)EgmondEgmond Halve
08-01-200634e Halve van Egmond (3)EgmondEgmond Halve
13-01-200129e Halve van Egmond (1)EgmondEgmond Halve
09-01-1994 Halve van Egmond (2)EgmondEgmond Halve
10-01-199321e Halve van Egmond (1)EgmondEgmond Halve
14-01-1990 Halve van Egmond (2)EgmondEgmond Halve
10-01-1988 Halve van Egmond (2)EgmondEgmond Halve
10-01-1982 Halve van Egmond (1)EgmondEgmond Halve
 
Laatste reacties:
Jan Roose: Voor De 9e Keer Kapellecross..
Jan Roose: Voor De 9e Keer Kapellecross..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
3000 m Marijke de Visser (PR 9.34.73)9.52.78  Vse
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
1500 m Wouter Verstraate (PR 4.09.34)4.12.05  Mse
800 m Jasper Zuidhof (debuut)2.02.08  Mse
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR)9.01.49  JoA
3000 m Bereket Petersen (PR 8.53.28)9.06.46  JoA
26-01: Indoormeeting Gent (2)
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
19-01: Marathon Funchal (3)
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
Atletiek Zeeland © 2020