zaterdag 25 mei 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
di 28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet
do 30-05: Harry Schulting Games Vught
za 01-06: Putbosmeeting Oordegem
za 01-06: Baanwedstrijd Zierikzee
zo 02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
za 08-06: Memorial Jos Verstockt Lier
ma 10-06: Pinksterwedstrijd Hulst
wo 12-06: 3e Hoek Run
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
za 15-06: Baanwedstrijd Oostburg
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 21-06: Track Meeting Utrecht
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 22-06: Rondje Veerse Meer Middelburg
zo 23-06: Grote Prijs Lokeren
zo 23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge
zo 19-05: 9e Halve van Renesse
za 18-05: Krammer Run Bruinisse
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
zo 28-04: 8e Zwaakse Weel loop Kwadendamme (117)
za 27-04: Koningsloop Oostburg (24)
za 27-04: 44e Omloop van Menheerse Middelharnis
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (95)
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst (579)
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden (79)
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand (123)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 32e Zevenheuvelenloop

Nijmegen, zondag 15 november 2015 - Organisatie: Zevenheuvelenloop
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/sec
Wouter Jansen (PR 46.47) Cifla48.07  min  Mannen  18.705  3:125.20
Jorim Scheele (PR)Atletiek Maastricht51.24  min  Mannen  17.510  3:264.86
Mark Verhage (PR 54.10) Scheldesport54.25  min  Mannen  16.539  3:384.59
Arjan Beije (PR 49.09) Delta Sport55.57  min  Mannen 40  16.086  3:444.47
Remy Vasseur (PR 51.40) Dynamica56.21  min  Mannen  15.972  3:454.44
Crum van der Linden (PR)Dynamica56.48  min  Mannen  15.845  3:474.40
Peter Balkenende (PR 55.53) AV'5657.02  min  Mannen 45  15.780  3:484.38
Sjaak Luteijn (PR 49.53) LPK58.10  min  Mannen 55  15.473  3:534.30
Emiel Flipse (PR 56.55) Loopgroep Zeeland58.46  min  Mannen  15.315  3:554.25
Hanco van Keulen (PR 59.05) Ritthem59.07  min  Mannen 40  15.224  3:564.23
Gilles Geschiere (PR)González Running59.15  min  Mannen 45  15.190  3:574.22
Sven Vermeulen (PR 58.27) Dynamica59.54  min  Mannen 35  15.025  4:004.17
Erik de Kraker (PR)Loopgroep Zeeland1.00.14  uur  Mannen 40  14.942  4:014.15
Aart Joziasse (PR 57.56) Middelburg1.00.36  uur  Mannen 45  14.851  4:024.13
Peter Slits (PR 58.54) Wielingen1.00.55  uur  Mannen 45  14.774  4:044.10
Chris Steenbakker (PR 56.57) AV'561.01.55  uur  Mannen  14.536  4:084.04
Esther Platteeuw (PR 58.55) Scheldesport1.02.17  uur  Vrouwen  14.450  4:094.01
Arjan Kranenburg (debuut) Oost-Souburg1.02.27  uur  Mannen  14.412  4:104.00
Marcel Traas (PR 1.03.28) AV'561.03.33  uur  Mannen 45  14.162  4:143.93
Frederique Burkin (PR 1.01.01) Wielingen1.04.08  uur  Vrouwen 45  14.033  4:173.90
Dennis Bootsgezel (PR 1.00.18) Dynamica1.04.28  uur  Mannen 35  13.961  4:183.88
Ron Timmermans (PR 1.03.36) Dynamica1.04.38  uur  Mannen 45  13.925  4:193.87
Erik van Belle (PR 1.04.16) Vlissingen1.04.58  uur  Mannen  13.853  4:203.85
Frans Bos (PR 1.02.53) Dynamica1.05.21  uur  Mannen 65  13.772  4:213.83
Robbert van Megen (PR)Middelburg1.06.19  uur  Mannen  13.571  4:253.77
Nick Paulusse (PR 1.05.09) Dynamica1.06.28  uur  Mannen 45  13.541  4:263.76
Co de Feijter (PR 1.06.25) Delta Sport1.06.32  uur  Mannen 50  13.527  4:263.76
Gerwin Zondervan (PR 1.04.54) Kapelle-Biezelinge1.06.39  uur  Mannen 45  13.503  4:273.75
Jochem Bargeman (PR 1.05.07) Middelburg1.07.03  uur  Mannen 35  13.423  4:283.73
Ruud Grim (PR)Lewedorp1.07.09  uur  Mannen  13.403  4:293.72
Paola van Gilst (PR 1.02.50) AV'561.07.17  uur  Vrouwen 40  13.376  4:293.72
Edwin Huigh (debuut) Wielingen1.07.52  uur  Mannen  13.261  4:313.68
Johan Joziasse (PR)Middelburg1.07.59  uur  Mannen  13.239  4:323.68
William de Jonge (PR)Nieuwdorp1.08.01  uur  Mannen 40  13.232  4:323.68
Marjo Hamelink (PR 1.05.25) Oost-Souburg1.08.36  uur  Vrouwen  13.120  4:343.64
Ruud Fredriks (PR 1.07.08) AV'561.08.40  uur  Mannen 60  13.107  4:353.64
Paul Arends (PR 1.08.32) AV'561.08.54  uur  Mannen 40  13.062  4:363.63
John Overweel (PR 51.42) Dynamica1.09.18  uur  Mannen 60  12.987  4:373.61
Astrid Verhage (PR)Zaamslag1.09.55  uur  Vrouwen  12.872  4:403.58
Bas Goeree (PR 1.06.01) Middelburg1.10.01  uur  Mannen  12.854  4:403.57
Marcel de Witte (PR 1.08.03) Ritthem1.10.36  uur  Mannen  12.748  4:423.54
Corina Grim (PR)González Running1.10.47  uur  Vrouwen 50  12.715  4:433.53
Jack Suijkerbuijk (PR 1.08.30) Diomedon1.10.55  uur  Mannen 55  12.691  4:443.53
Manfred van den Broeke (debuut) Middelburg1.11.27  uur  Mannen  12.596  4:463.50
Edwin van Alphen (PR 58.08) Dynamica1.11.37  uur  Mannen 40  12.567  4:463.49
Sandra Joziasse (PR)Dynamica1.11.37  uur  Vrouwen 35  12.567  4:463.49
John Langerak (PR 1.09.33) González Running1.12.04  uur  Mannen 45  12.488  4:483.47
Marian van Dijk (PR 1.10.12) Dynamica1.12.07  uur  Vrouwen 45  12.480  4:483.47
Patrick Vogel (PR 1.02.39) Middelburg1.12.20  uur  Mannen 45  12.442  4:493.46
Michel Labeur (debuut) Middelburg1.12.34  uur  Mannen  12.402  4:503.45
Kees Zuijdweg (debuut) Yerseke1.12.42  uur  Mannen 45  12.380  4:513.44
Michael Evers (PR 1.08.21) Middelburg1.13.01  uur  Mannen 40  12.326  4:523.42
Jos Put (PR 1.09.16) Vlissingen1.13.02  uur  Mannen 50  12.323  4:523.42
Amos Herz (PR 1.13.13) Vlissingen1.13.40  uur  Mannen 50  12.217  4:553.39
Caroline Veringa (PR 1.09.54) Dynamica1.13.45  uur  Vrouwen 40  12.203  4:553.39
John Provoost (PR 1.08.55) Domburg1.13.52  uur  Mannen  12.184  4:553.38
Wim Huibregtse (PR)Westkapelle1.13.53  uur  Mannen  12.181  4:563.38
Marcel van de Ketterij (PR)Loopgroep Zeeland1.14.39  uur  Mannen  12.056  4:593.35
Ronald de Bert (PR 1.10.51) Vlissingen1.14.42  uur  Mannen  12.048  4:593.35
Sebastiaan van Rijn (PR)Delta Sport1.14.45  uur  Mannen  12.040  4:593.34
Mariska de Kroo (PR)Nieuw- en Sint Joosland1.14.47  uur  Vrouwen  12.035  4:593.34
Jos Lampert (PR 1.11.41) Koudekerke1.14.51  uur  Mannen  12.024  4:593.34
Shirley de Graaff (PR 1.11.48) Vlissingen1.15.08  uur  Vrouwen  11.979  5:013.33
Peter de Lange (debuut) Vlissingen1.15.15  uur  Mannen  11.960  5:013.32
Jordy Engelaar (debuut) Wielingen1.15.53  uur  Mannen  11.860  5:043.29
Jan-Willem Huiszoon (PR 1.13.17) Arnemuiden1.16.08  uur  Mannen  11.821  5:053.28
Wim Zuijddijk (PR)Kruiningen1.16.24  uur  Mannen  11.780  5:063.27
Corné Rasenberg (PR 1.15.47) Vlissingen1.16.51  uur  Mannen  11.711  5:073.25
Steffi Berks (PR)AV'561.16.52  uur  Vrouwen  11.709  5:073.25
Robert-Jan Provoost (PR 1.07.03) Domburg1.16.54  uur  Mannen  11.704  5:083.25
Ronny Versluys (debuut) Zuidzande1.17.01  uur  Mannen  11.686  5:083.25
Tanita van Belzen (PR)AV'561.17.07  uur  Vrouwen  11.671  5:083.24
John van den Heuvel (PR 1.05.47) Vlissingen1.17.07  uur  Mannen  11.671  5:083.24
Sandra Haazebroek (PR 1.14.50) Oost-Souburg1.17.22  uur  Vrouwen  11.633  5:093.23
Ron Pihl (PR)Oost-Souburg1.17.22  uur  Mannen  11.633  5:093.23
Werner Helmich (PR 1.13.57) Kapelle-Biezelinge1.17.32  uur  Mannen 45  11.608  5:103.22
Kim Dijke (PR 1.17.31) Oost-Souburg1.17.54  uur  Vrouwen  11.553  5:123.21
Leo Goedegebure (PR)s-Heer Arendskerke1.18.03  uur  Mannen  11.531  5:123.20
Jean-Paul Chermin (PR 1.17.43) Vlissingen1.18.12  uur  Mannen  11.509  5:133.20
Rob Zomer (debuut) Vlissingen1.18.18  uur  Mannen  11.494  5:133.19
Ronald Roctus (PR 1.16.46) Terneuzen1.18.28  uur  Mannen  11.470  5:143.19
Wendy van de Velde (debuut) Wielingen1.18.34  uur  Vrouwen  11.455  5:143.18
Arno Poleij (debuut) Kruiningen1.18.59  uur  Mannen  11.395  5:163.17
Jeroen van Os (debuut) Goes1.19.09  uur  Mannen  11.371  5:173.16
Leo Zuidweg (PR 1.13.38) Middelburg1.19.21  uur  Mannen  11.342  5:173.15
Ilona Dieleman (debuut) Nieuwvliet1.19.26  uur  Vrouwen  11.330  5:183.15
Reinier Broeksma (PR)Dynamo1.19.27  uur  Mannen  11.328  5:183.15
Jacqueline Maas (debuut) Wielingen1.19.27  uur  Vrouwen 45  11.328  5:183.15
Stephanie Vermeulen (debuut) Vlissingen1.19.46  uur  Vrouwen  11.283  5:193.13
Lisette de Jong (PR 1.18.40) Goes1.20.07  uur  Vrouwen  11.234  5:203.12
John Sieling (PR)Middelburg1.20.14  uur  Mannen 55  11.217  5:213.12
Nelleke Bosscha (PR 1.15.09) Loopgroep Zeeland1.20.14  uur  Vrouwen  11.217  5:213.12
Pieter Wondergem (PR 1.18.41) AV'561.20.24  uur  Mannen  11.194  5:223.11
Hedy van Eck (debuut) AV'561.20.33  uur  Vrouwen  11.173  5:223.10
Rebecca de Winter (PR)Ovezande1.20.35  uur  Vrouwen 50  11.169  5:223.10
Marc Veenhoven (PR)Axel1.20.39  uur  Mannen  11.159  5:233.10
Kees de Leeuw (debuut) Oost-Souburg1.20.43  uur  Mannen  11.150  5:233.10
Anita Veldhof (PR 1.20.17) Kloetinge1.21.12  uur  Vrouwen  11.084  5:253.08
Esther van Sluijs (PR 1.16.34) AV'561.21.20  uur  Vrouwen 40  11.066  5:253.07
Peter Kersten (PR 1.20.06) Middelburg1.21.51  uur  Mannen  10.996  5:273.05
Rian Basting (PR 1.20.17) Middelburg1.21.59  uur  Vrouwen 40  10.978  5:283.05
Niek Hesp (PR 1.21.39) Goes1.22.37  uur  Mannen  10.894  5:303.03
Jean-Pierre Maas (debuut) Vlissingen1.22.40  uur  Mannen  10.887  5:313.02
Frits Meeder (PR 1.11.45) Vlissingen1.22.57  uur  Mannen  10.850  5:323.01
John Pleijte (PR 1.17.43) Vlissingen1.23.09  uur  Mannen  10.824  5:333.01
Tonnie Bish (PR 1.22.18) Middelburg1.23.13  uur  Vrouwen 55  10.815  5:333.00
Laura van Nijnatten (PR)Dynamica1.23.13  uur  Vrouwen  10.815  5:333.00
Pieter Scheele (PR 1.13.15) Sas van Gent1.23.23  uur  Mannen  10.794  5:343.00
Cathie Griep (PR 1.18.25) AV'561.23.39  uur  Vrouwen 40  10.759  5:352.99
Piet Jansen (PR 1.20.28) Tholen1.23.39  uur  Mannen  10.759  5:352.99
Katinka van de Broeke (debuut) Middelburg1.23.48  uur  Vrouwen  10.740  5:352.98
Petra Reintjes (debuut) s-Heer Hendrikskinderen1.23.53  uur  Vrouwen  10.729  5:362.98
Lia Dobbelaar (PR)Heinkenszand1.24.05  uur  Vrouwen 50  10.704  5:362.97
Jorien Boidin (debuut) Oostburg1.24.42  uur  Vrouwen  10.626  5:392.95
Maroeska Ars (PR 1.11.37) AV'561.25.08  uur  Vrouwen 40  10.572  5:412.94
Petra van den Doel (PR)Delta Sport1.25.19  uur  Vrouwen 50  10.549  5:412.93
Marjan Ririhena (PR 1.16.43) Middelburg1.25.19  uur  Vrouwen  10.549  5:412.93
Jan Folkersma (PR 1.25.04) Axel1.25.24  uur  Mannen  10.539  5:422.93
Lenneke Ruijsink (PR 1.23.35) AV'561.25.27  uur  Vrouwen 35  10.532  5:422.93
Debby Elstgeest (PR 1.24.46) s-Heerenhoek1.25.39  uur  Vrouwen  10.508  5:432.92
Daniella Evers (PR 1.20.36) Middelburg1.26.05  uur  Vrouwen 35  10.455  5:442.90
Monique Rijkse (PR)Middelburg1.26.11  uur  Vrouwen  10.443  5:452.90
Gerry Trimpe (PR)Middelburg1.26.20  uur  Vrouwen 35  10.425  5:452.90
Annemiek de Die (PR 1.23.10) Terneuzen1.27.00  uur  Vrouwen  10.345  5:482.87
Jan Boonman (PR 1.21.51) Axel1.27.37  uur  Mannen  10.272  5:502.85
Sacha van As (PR 1.24.47) Heinkenszand1.27.39  uur  Vrouwen  10.268  5:512.85
Yvonne Zwartbol (debuut) Heinkenszand1.27.40  uur  Vrouwen  10.266  5:512.85
Leendert Nieuwenhuijze (debuut) s-Heer Arendskerke1.27.42  uur  Mannen  10.262  5:512.85
Adrienne Jansen (PR 1.26.46) s-Heer Arendskerke1.27.42  uur  Vrouwen  10.262  5:512.85
Jolanda Steenbakker (PR)AV'561.28.37  uur  Vrouwen 50  10.156  5:542.82
Annet van Hal (PR 1.20.37) Loopgroep Zeeland1.29.05  uur  Vrouwen 35  10.103  5:562.81
Jordi Castel (PR 1.27.39) Goes1.29.44  uur  Mannen  10.030  5:592.79
Peter Castel (PR 1.27.37) Goes1.29.46  uur  Mannen 50  10.026  5:592.78
Henrike Blokpoel (debuut) Dynamica1.30.07  uur  Vrouwen  9.987  6:002.77
Cathelijne Moison (debuut) s-Heerenhoek1.30.13  uur  Vrouwen  9.976  6:012.77
Frenk-Jan Visser (PR 1.16.50) Middelburg1.30.32  uur  Mannen  9.941  6:022.76
Ria Fredriks (PR 1.27.58) AV'561.30.45  uur  Vrouwen  9.917  6:032.75
Inger van Boven (debuut) AV'561.31.00  uur  Vrouwen  9.890  6:042.75
Frits Berveling (debuut) Domburg1.31.04  uur  Mannen  9.883  6:042.75
Carla Zegers (PR 1.16.33) RKHAV1.31.11  uur  Vrouwen 45  9.870  6:052.74
Ankie Kersten (PR)Middelburg1.31.38  uur  Vrouwen  9.822  6:072.73
Annemieke Wondergem (PR 1.27.51) Middelburg1.32.13  uur  Vrouwen  9.760  6:092.71
Kaschenka Beije (debuut) Yerseke1.33.49  uur  Vrouwen  9.593  6:152.66
Anja Vermeer (debuut) Axel1.34.12  uur  Vrouwen  9.554  6:172.65
Liesbeth van der Pol (PR 1.22.57) Delta Sport1.34.24  uur  Vrouwen 55  9.534  6:182.65
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties in landelijke wedstrijden vanaf 10 km worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een snelheid van tenminste 10 km/u. Voor regionale wedstrijden buiten Zeeland is dat zelfs 15 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.996 seconden nodig om deze lijst met 145 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
18-11-2018 35e Zevenheuvelenloop (80)NijmegenZevenheuvelenloop0
19-11-2017 34e Zevenheuvelenloop (72)NijmegenZevenheuvelenloop0
20-11-2016 33e Zevenheuvelenloop (116)NijmegenZevenheuvelenloop732
16-11-2014 31e Zevenheuvelenloop (118)NijmegenZevenheuvelenloop1595
17-11-2013 30e Zevenheuvelenloop (127)NijmegenZevenheuvelenloop1880
18-11-2012 29e Zevenheuvelenloop (39)NijmegenZevenheuvelenloop398
20-11-2011 28e Zevenheuvelenloop (36)NijmegenZevenheuvelenloop321
21-11-2010 27e Zevenheuvelenloop (31)NijmegenZevenheuvelenloop261
15-11-2009 26e Zevenheuvelenloop (57)NijmegenZevenheuvelenloop299
16-11-2008 25e Zevenheuvelenloop (50)NijmegenZevenheuvelenloop277
18-11-2007 24e Zevenheuvelenloop (46)NijmegenZevenheuvelenloop306
19-11-2006 23e Zevenheuvelenloop (19)NijmegenZevenheuvelenloop245
20-11-2005 22e Zevenheuvelenloop (29)NijmegenZevenheuvelenloop270
21-11-2004 21e Zevenheuvelenloop (14)NijmegenZevenheuvelenloop246
20-11-2003 20e Zevenheuvelenloop (41)NijmegenZevenheuvelenloop292
17-11-2002 19e Zevenheuvelenloop (12)NijmegenZevenheuvelenloop254
11-11-2001 18e Zevenheuvelenloop (2)NijmegenZevenheuvelenloop231
19-11-2000 17e Zevenheuvelenloop (5)NijmegenZevenheuvelenloop225
24-05-1999 16e Zevenheuvelenloop (7)NijmegenZevenheuvelenloop220
24-05-1998 15e Zevenheuvelenloop (5)NijmegenZevenheuvelenloop225
16-11-1997 14e Zevenheuvelenloop (21)NijmegenZevenheuvelenloop242
17-11-1996 13e Zevenheuvelenloop (10)NijmegenZevenheuvelenloop370
19-11-1995 12e Zevenheuvelenloop (9)NijmegenZevenheuvelenloop260
20-11-1994 11e Zevenheuvelenloop (7)NijmegenZevenheuvelenloop248
21-11-1993 10e Zevenheuvelenloop (4)NijmegenZevenheuvelenloop254
15-11-1992 9e Zevenheuvelenloop (3)NijmegenZevenheuvelenloop254
17-11-1991 8e Zevenheuvelenloop (3)NijmegenZevenheuvelenloop230
 
Laatste reactie:
Jan Roose: Nieuwe Kampioenen Dankzij Keto..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
24-05: Track Meeting Utrecht (4)
3000 m Bart van Trigt (PR)9.02.32  Mse
3000 m Rik van Laarhoven (PR 8.32.14)9.25.47  M40
3000 m Marijke de Visser (PR 9.18.24)9.27.06  Vse
800 m Aniek Aper (PR 2.14.18)2.17.71  Vse
19-05: Leiden Marathon (9)
10 km Tim Kramer (PR 41.20)41.48  M35
10 km Jack Suijkerbuijk (PR 42.35)49.22  M60
halve Pieter Pladdet (PR 1.22.50)1.27.30  M50
halve Jos Gabrielse (PR)1.34.51  M55
halve Rudie Hogervorst (PR 1.43.29)1.48.50  M50
halve Hans Tramper (PR 1.49.09)1.58.30  M50
marath Lion Baas (PR 3.04.55)3.26.15  M40
marath Leendert van de Ven (PR 3.18.23)3.36.51  M55
marath Leon Bisschops (PR 3.31.40)4.01.56  M45
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
18-05: Marathon Helsinki (5)
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
03-05: Track Meeting Utrecht (3)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
01-05: Knokke 10 KM (8)
28-04: London Marathon Londen (1)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
18-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (10)
14-04: Enschede Marathon (9)
13-04: Parkloop Schoonhoven (1)
07-04: Marathon Rotterdam (67)
07-04: Marathon Bonn (1)
06-04: 10e Wolvenloop Wachtebeke (5)
31-03: 14e Venloop (18)
31-03: 10 van Halsteren (20)
Atletiek Zeeland © 2019