zondag 23 september 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-09: Tim Pleijte onderbreekt in 12e Kustloop zegereeks Erwin Harmes
04-09: Is mijn training iets voor jou?
01-09: Parcoursrecord voor Tim Pleijte in Kustloop Vrouwenpolder
28-08: Erwin Harmes wint na zoveelste solorace voor derde keer Halve Westenschouwen
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
zo 23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg
za 29-09: Ten Miles Philippine
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 06-10: Clingse Bosloop Kapellebrug
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
zo 07-10: 33e Singelloop Breda
zo 14-10: 35e Marathon Eindhoven
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
zo 28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder (486)
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen (74)
zo 26-08: Lamsorenloop Lamswaarde (27)
zo 26-08: Hardloop3Daagse Ritthem
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen (399)
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (103)
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk (111)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 31e Dam tot Damloop

Amsterdam, zondag 20 september 2015 - Organisatie: Dam Tot Damloop
10 EM >>> Zeeuws record staat met 47.01 vanaf 18-09-1988 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/um/km
Wouter Jansen (PR)Cifla51.09  min  Mannen  18.874  3:11
Arjan Beije (PR 55.07) Delta Sport57.28  min  Mannen 40  16.799  3:34
Marcel Struyk (PR 1.12.54) Middelburg1.13.23  uur  Mannen  13.156  4:34
Andre Meijers (PR 1.13.41) Hoedekenskerke1.15.06  uur  Mannen  12.855  4:40
Gino Dhanis (PR 1.12.13) Sint Jansteen1.16.31  uur  Mannen 50  12.617  4:45
Erwin van Unen (debuut) Oost-Souburg1.17.52  uur  Mannen 45  12.398  4:50
Peter Willemse (debuut) Delta Sport1.18.35  uur  Mannen 60  12.285  4:53
Marco Stoffels (debuut) Terneuzen1.21.02  uur  Mannen  11.914  5:02
Jozien Janse (debuut) Goes1.24.06  uur  Vrouwen  11.479  5:14
Patrick de Klerk (PR 1.25.32) Oost-Souburg1.28.56  uur  Mannen  10.855  5:32
Daniella Evers (PR)Middelburg1.30.11  uur  Vrouwen 35  10.705  5:36
Annabel van Marion (PR)Westkapelle1.30.42  uur  Vrouwen  10.644  5:38
Marjan Ririhena (debuut) Middelburg1.32.47  uur  Vrouwen  10.405  5:46
Maroeska Ars (PR 1.20.53) AV'561.36.22  uur  Vrouwen 40  10.018  5:59
Gerrit Akkerman (debuut) Vlissingen1.36.50  uur  Mannen  9.970  6:01
Marie Jose Janse (PR 1.25.41) AV'561.37.24  uur  Vrouwen 50  9.912  6:03
Miriam Baak (debuut) Oost-Souburg1.38.58  uur  Vrouwen  9.755  6:09
Annemiek de Die (PR 1.32.16) Terneuzen1.40.06  uur  Vrouwen  9.644  6:13
Johan Rijkeboer (PR 1.33.05) Middelburg1.42.15  uur  Mannen  9.442  6:21
Tamara van de Velde (debuut) Terneuzen1.46.20  uur  Vrouwen  9.079  6:37
Anja Vermeer (debuut) Axel1.46.20  uur  Vrouwen  9.079  6:37
Petra Ulijn (debuut) Terneuzen1.46.21  uur  Vrouwen  9.078  6:37
Annet van Hal (PR 1.42.00) Loopgroep Zeeland1.47.26  uur  Vrouwen 35  8.986  6:41
Danielle van der Kooi (debuut) Terneuzen1.50.50  uur  Vrouwen  8.710  6:53
Jacqueline Meijers (debuut) Hoedekenskerke1.56.02  uur  Vrouwen  8.320  7:13
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties in landelijke wedstrijden vanaf 10 km worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een snelheid van tenminste 10 km/u. Voor regionale wedstrijden buiten Zeeland is dat zelfs 15 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.11 seconden nodig om deze lijst met 25 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
17-09-2017 33e Dam tot Damloop (32)AmsterdamDam Tot Damloop0
18-09-2016 32e Dam tot Damloop (4)AmsterdamDam Tot Damloop332
21-09-2014 30e Dam tot Damloop (28)AmsterdamDam Tot Damloop1019
22-09-2013 29e Dam tot Damloop (14)AmsterdamDam Tot Damloop1134
18-09-2011 27e Dam tot Damloop (3)AmsterdamDam Tot Damloop285
19-09-2010 26e Dam tot Damloop (2)AmsterdamDam Tot Damloop276
20-09-2009 25e Dam tot Damloop (6)AmsterdamDam Tot Damloop272
21-09-2008 24e Dam tot Damloop (4)ZaandamDam Tot Damloop252
23-09-2007 23e Dam tot Damloop (6)ZaandamDam Tot Damloop278
17-09-2006 22e Dam tot Damloop (2)ZaandamDam Tot Damloop259
21-09-2003 19e Dam tot Damloop (1)AmsterdamDam Tot Damloop238
22-09-2002 18e Dam tot Damloop (1)AmsterdamDam Tot Damloop290
21-09-1997 13e Dam tot Damloop (3)AmsterdamDam Tot Damloop273
22-09-1996 12e Dam tot Damloop (1)AmsterdamDam Tot Damloop263
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: M√ľnster marathon (4)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
18-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018