vrijdag 22 juni 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-06: Zeeuwse kampioenschappen Oostburg
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
zo 01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke
vr 13-07: Track Meeting Utrecht
za 14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
za 02-06: Ladiesrun Goes
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge (199)
wo 30-05: Hoek Run (45)
zo 27-05: 8e Halve van Renesse (442)
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg (175)
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg (399)
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet (135)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Pinksterwedstrijd

Hulst, maandag 25 mei 2015 - Organisatie: RKHAV
1500 m >>> Zeeuws record staat met 3.43.6 vanaf 12-08-1979 op naam van Henk Lindner <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/um/km
Ronnie Overgaauw (PR 4.01.20) Dynamica4.12.70  min  Mannen  21.429  2:48
Wouter Verstraate (PR 4.10.07) Dynamica4.16.46  min  Jongens A  21.094  2:51
Kris de Kreek (PR 4.22.40) Scheldesport4.28.66  min  Jongens A  20.149  2:59
Michiel Lelie (PR 4.26.76) RKHAV4.31.86  min  Jongens A  19.926  3:01
Rens de Ridder (PR 4.36.50) Dynamica4.42.75  min  Jongens B  19.149  3:08
Albert Platteeuw (PR 4.54.49) Scheldesport4.59.20  min  Mannen 50  18.060  3:19
Jordy Engelaar (PR 5.18.39) Wielingen5.31.73  min  Mannen  16.314  3:41
 

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie fout? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.048 seconden nodig om deze lijst met 7 prestaties samen te stellen.

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
21-05-2018 Pinksterwedstrijd (13)HulstRKHAV0
05-06-2017 Pinksterwedstrijd (17)HulstRKHAV0
16-05-2016 Pinksterwedstrijd (18)HulstRKHAV466
24-05-2010 Pinksterwedstrijd (114)HulstRKHAV236
01-06-2009 Pinksterwedstrijd (122)HulstRKHAV250
12-05-2008 Pinksterwedstrijd (110)HulstRKHAV266
28-05-2007 Pinksterwedstrijd (118)HulstRKHAV214
05-06-2006 Pinksterwedstrijd (97)HulstRKHAV292
16-05-2005 Pinksterwedstrijd (61)HulstRKHAV226
31-05-2004 Pinksterwedstrijd (48)HulstRKHAV229
09-06-2003 Pinksterwedstrijd (56)HulstRKHAV221
04-06-2001 Pinksterwedstrijd (40)HulstRKHAV207
12-06-2000 Pinksterwedstrijd (42)HulstRKHAV222
24-05-1999 Pinksterwedstrijd (37)HulstRKHAV234
01-06-1998 Pinksterwedstrijd (43)HulstRKHAV204
27-05-1996 Pinksterwedstrijd (39)HulstRKHAV190
23-05-1994 Pinksterwedstrijd (59)HulstRKHAV225
31-05-1993 Pinksterwedstrijd (33)HulstRKHAV186
08-06-1992 Pinksterwedstrijd (30)HulstRKHAV187
20-05-1991 Pinksterwedstrijd (44)HulstRKHAV191
04-06-1990 Pinksterwedstrijd (34)HulstRKHAV191
15-05-1989 Pinksterwedstrijd (37)HulstRKHAV212
26-05-1969 Pinksterwedstrijd (11)HulstRKHAV170
03-06-1968 Pinksterwedstrijd (22)HulstRKHAV185
15-05-1967 Pinksterwedstrijd (42)HulstRKHAV210
30-05-1966 Pinksterwedstrijd (2)HulstRKHAV165
06-06-1965 Pinksterwedstrijd (12)HulstRKHAV185
 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Levensduur Van Hardloopweds..
Hans Corbijn: De Laatste Lepraloop!..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
10 km Arnoud Rijk (PR 38.41)38.56  Mse
10 km Arco Melissant (PR)39.29  M35
10 km Ruben Boutens (PR 38.57)40.54  Mse
10 km Theo Engel (PR 47.05)51.53  Mse
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
10 km Paola van Gilst (PR 40.10)40.53  V45
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
3000 m Bereket Petersen (PR 8.56.34)9.01.69  JoB
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.07.06)4.13.49  JoB
800 m Paavo de Leng (PR 2.03.76)2.06.34  JoB
200 m Ruben Heijnen (PR)23.79  JoA
100 m Ruben Heijnen (PR)11.71  JoA
kogel Esther Bolle (PR)7.52  MeA
kogel Ruud Louter (PR)15.42  JoA
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
10 km Erwin Harmes (PR 31.18)32.17  M35
10 km Patrick de Vos (PR 32.14)32.27  Mse
10 km Heddie Nieuwdorp (PR 37.24)37.31  M60
10 km Ronald Geertse (PR)39.02  M35
10 km Johan Karelse (PR 36.55)39.18  M45
10 km Lion Baas (PR 41.27)41.39  M40
10 km Jaco Rip (PR 40.41)42.46  M40
10 km Annette Bevelander (PR)44.01  Vse
5 km Adrie van Bavel (PR 22.57)23.43  M55
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
03-06: NK Masters Gouda (1)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
Atletiek Zeeland © 2018