zaterdag 19 januari 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-01: D’n rapsten is eerst
05-01: Records en de juiste afstand
28-12: Verschillende schoenen
25-12: Lange langzame duurlopen?
22-12: Tim van den Broeke snelste in Aagtekerkerun
05-12: Hardloopsprokkels
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
za 26-01: 5e Scheldesport cross Westdorpe
za 26-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem
za 02-02: Berlaerloop Koewacht
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad
za 09-02: Erpelkappersloop Axel
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse
zo 10-02: 42e Groet uit Schoorl Run
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
za 23-02: Halve Marathon Axel
Recente uitslagen meer uitslagen
za 12-01: 21e Steense Rattenloop Sint Jansteen (99)
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (186)
za 05-01: 58e Wallenloop Goes (158)
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens
ma 31-12: Tankloop Westkapelle
ma 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
za 29-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 29-12: Eindejaarscross Axel (227)
wo 26-12: Kerstloop Dishoek (564)
za 22-12: Natuurloop Axel (79)
za 22-12: 19e Aagtekerke Run (566)
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens (69)
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen (112)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 3000m Meeting

Oud-Beijerland, donderdag 16 april 2015 - Organisatie: Spirit
3000 m >>> Zeeuws record staat met 8.02.8 vanaf 28-06-1975 op naam van Jo Schout (†) <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/um/km
Wouter Verstraate (PR 9.26.52) Dynamica9.29.33  min  Jongens A  18.970  3:10
Robbert Meeuwse (PR 9.16.61) AV'569.40.21  min  Mannen  18.614  3:13
Bereket Petersen (PR 8.56.34) AV'569.50.35  min  Jongens C  18.294  3:17
Joel Aafjes (PR 9.26.9) AV'569.50.86  min  Mannen  18.278  3:17
Rens de Ridder (PR)Dynamica9.58.89  min  Jongens B  18.033  3:20
Piet van Mourik (PR 10.35.21) Delta Sport11.01.64  min  Mannen 50  16.323  3:41
Cor de Ridder (PR)Dynamica11.14.53  min  Mannen 40  16.011  3:45
Lars de Jongste (debuut) Delta Sport11.24.10  min  Jongens A  15.787  3:48
Paola van Gilst (PR 11.15.55) AV'5611.44.24  min  Vrouwen 40  15.336  3:55
Theo Peters (debuut) Spark11.58.39  min  Mannen 55  15.034  3:59
Emma van Mourik (PR 11.42.61) Delta Sport12.03.43  min  Meisjes A  14.929  4:01
Co de Feijter (PR 11.41.9) Delta Sport12.16.30  min  Mannen 50  14.668  4:05
 

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.26 seconden nodig om deze lijst met 12 prestaties samen te stellen.

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
19-04-2018 3000m Meeting (7)Oud-BeijerlandSpirit0
20-04-2017 3000m Meeting (6)Oud-BeijerlandSpirit0
21-04-2016 3000m Meeting (11)Oud-BeijerlandSpirit500
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-01: 47e Halve van Egmond (7)
halve Floris Willeboordse (PR 1.15.54)1.16.50  Mse
halve Ruud Hoosemans (PR 1.16.59)1.18.16  Mse
halve Michel Schrier (PR 1.07.37)1.21.45  M35
halve Ferry Engel (PR 1.20.30)1.26.39  M55
halve Michel van den Bos (PR 1.28.40)1.30.38  M50
halve Suzanne van Elsacker (PR 1.45.54)1.46.30  Vse
halve Edwin Riemens (PR 1.49.05)1.51.42  M50
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
23-12: Kerstloop Barendrecht (8)
16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse (15)
14-12: Kanjerloop Goes (37)
09-12: Marathon Malaga (2)
09-12: 30e Bruggenloop Rotterdam (86)
02-12: Surpriseloop Halsteren (6)
25-11: Halve Marathon Tarragona (1)
25-11: Tis (voor) Niks Loop Geldrop (2)
Recente video(s)
58e Wallenloop
48e Kerstloop Dishoek
19e Aagtekerkerun
Atletiek Zeeland © 2019