zondag 25 februari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
19-02: Terugblik op Kapelleloop 2018
04-02: Erwin Harmes oppermachtig in Halve Marathon van Cadzand
22-01: Erwin Harmes is ook in 46e Deltacross ongrijpbaar
22-01: 7e Kapelse bosloop/cross in nieuw jasje
21-01: Erwin Harmes voegt na serie missers alsnog Goese Wallenloop aan zegelijst toe
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 25-02: 3e Natuurloop Cadzand
za 03-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 03-03: 29e Kustcross Vlissingen
za 10-03: 46e Pannekoekloop Westenschouwen
za 10-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 10-03: Krokusloop Hulst
zo 11-03: 44e CPC Loop Den Haag
zo 11-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle
zo 18-03: 4e Stevensloop Nijmegen
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis
zo 18-03: 30e Parelloop Brunssum
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 24-03: 7e Ronde van BRU Bruinisse
zo 25-03: 13e Venloop
za 31-03: 25 km van Hulst
Recente uitslagen meer uitslagen
za 24-02: Halve van Axel
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (53)
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (202)
za 17-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (116)
za 10-02: Erpelkappersloop Axel (139)
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse (102)
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand (374)
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe (72)
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (128)
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (111)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
 

20e Rammekensloop
Ritthem, zaterdag 3 februari 2018 - Organisatie: Rammekensloop

Start:
13.30 uur: Kidsrun over 1800 meter
14.00 uur: Trimloop: 5 km en 10 km
14.00 uur: Wandelen: 10 km

Een zeer gevarieerde trimloop over schelpenpaadjes, mooie binnenwegen, de Ritthemse dijk en het Ritthemse bos

Er is kleedruimte en EHBO aanwezig en na afloop wordt u een drankje aangeboden. Er is géén mogelijkheid om te douchen.

De start en startnummers ophalen bij:
Clubgebouw KV Atlas Zuidwateringstraat 5  4389 TT Ritthem of (bij voorinschrijving) de Primera in Oost-Souburg

Voor- inschrijven trimlopen en wandelen tot en met woensdag 31 januari 24.00 uur via het inschrijfformulier op:
www.rammekensloop.nl
Na-inschrijven in clubgebouw KV Atlas op de dag zelf tot uiterlijk 13.15 uur
Voor-inschrijftarief is: €5,-      Kidsrun: €2,50
Na-inschrijftarief is: €7,-          Kidsrun: €3,50
Betalen is contant bij afhalen startnummer.

Deelnemers moeten beseffen dat deelname geheel op eigen risico is en de organisatie niet aansprakelijk kan worden gesteld in welke vorm dan ook.

Voor vragen en verdere info: info@rammekensloop.nl

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
24-02: Halve Marathon Maasland (1)
halve Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40)1.25.16  M60
17-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (6)
11-02: 41e Groet uit Schoorl Run (8)
11-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (8)
04-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (9)
27-01: Sri Chinmoy Races Amsterdam (1)
21-01: Halve Marathon Maassluis (2)
14-01: 46e Halve van Egmond (14)
Atletiek Zeeland © 2018