zaterdag 26 mei 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
21-04: Erwin Harmes wint Marathon Zeeuws-Vlaanderen
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
18-03: Jubileumeditie Zwinstedenloop prooi voor Diaz Rodriguez
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem
zo 27-05: 28e Leiden Marathon
zo 27-05: 8e Halve van Renesse
wo 30-05: Hoek Run
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge
vr 01-06: Track Meeting Utrecht
za 02-06: Putbosmeeting Oordegem
za 02-06: Ladiesrun Goes
do 07-06: Avondbaanwedstrijd Zierikzee
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg
za 09-06: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht
za 09-06: 47e Gouden Spike Leiden
di 12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
za 16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen
wo 20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
do 21-06: 19e Molenloop Stellendam
za 23-06: Zeeuwse kampioenschappen Oostburg
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet (135)
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (47)
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen (30)
vr 27-04: Koningsloop Oostburg
vr 27-04: 43e Omloop van Menheerse Middelharnis
zo 22-04: 7e Zwaakse Weel loop Kwadendamme (66)
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst (505)
vr 20-04: 7e Oranjemuidenloop Arnemuiden (88)
 

1e Dow trimloop
Terneuzen, zaterdag 20 januari 2018 - Organisatie: Jogging Club Dow

Starttijd: 15:00 uur, jeugdafstand 1200m om 14:45 uur
Afstanden: 5– 10 en 15 km
Inschrijving: Dow PV-gebouw Vliegende Vaart 10, Terneuzen
Kleed/douchelocatie: Sporthal de Vliegende Vaart
Info: J. Boonman tel; 0610714833 of janfrieda@zeelandnet.nl

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
3000 m Ronnie Overgaauw (PR 8.30.14)8.45.27  Mse
3000 m Bezuayehu Petersen (PR)8.51.67  JoB
1500 m Tim van den Broeke (PR)3.49.80  Mse
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.08.24  Mse
1500 m Chris de Smit (PR 4.30.67)4.34.17  M35
1500 m Wouter Schets (PR)4.34.93  JoB
1500 m Shirin van Anrooij (PR 4.30.89)4.42.84  MeB
800 m Bereket Petersen (PR)2.03.12  JoB
800 m Stef Kapteijn (PR 2.11.77)2.12.39  JoB
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (11)
19-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (7)
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
08-04: 38e Marathon Rotterdam (99)
08-04: Marathon Rome (1)
Atletiek Zeeland © 2018