vrijdag 25 mei 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
21-04: Erwin Harmes wint Marathon Zeeuws-Vlaanderen
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
18-03: Jubileumeditie Zwinstedenloop prooi voor Diaz Rodriguez
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg
za 26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem
zo 27-05: 28e Leiden Marathon
zo 27-05: 8e Halve van Renesse
wo 30-05: Hoek Run
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge
vr 01-06: Track Meeting Utrecht
za 02-06: Putbosmeeting Oordegem
za 02-06: Ladiesrun Goes
do 07-06: Avondbaanwedstrijd Zierikzee
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg
za 09-06: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht
za 09-06: 47e Gouden Spike Leiden
di 12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
za 16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen
wo 20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
do 21-06: 19e Molenloop Stellendam
za 23-06: Zeeuwse kampioenschappen Oostburg
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
 
Uitslagen Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, -datum, organisatie, plaats of atleet
Datum WedstrijdnaamWedstrijdplaatsOrganisatieHits
ma21-05-2018 Pinksterwedstrijd (13)HulstRKHAV
ma21-05-2018Memorial Vertommen-Cuddy (9)Duffel (BE)Duffel
za19-05-20187e Bokkenloop (5)Sinaai (BE)Bokkenloop
za19-05-2018Ter Specke Bokaal (3)LisseTer Specke Bokaal
vr18-05-2018Track Meeting (2)WageningenPallas '67
vr18-05-201818e StadsloopMiddelburgDynamica
do17-05-2018Track Meeting (6)BarendrechtEnergie
wo16-05-2018Verkerkloop (4)ZwijndrechtVerkerkloop
zo13-05-2018Marathon Tilburg (5)TilburgMarathon Tilburg
za12-05-2018 Kaaienloop (3)OosterhoutKaaienloop
za12-05-201822e Meidoornloop (325)NisseMeidoornloop
vr11-05-2018Track Meeting (4)UtrechtTrack Meetings
do10-05-2018Golden Tenloop (2)DelftGolden Tenloop
do10-05-201815 km van Standdaarbuiten (8)StanddaarbuitenAVS '90
do10-05-2018Harry Schulting Games (12)VughtPrins Hendrik
wo09-05-201810e Stadsloop (135)BiervlietKuitenbijters
zo06-05-2018Worstel en kom boven loop (47)WolphaartsdijkWorstel en kom boven
zo06-05-20181e Omloop van het Meetjesland (9)Sint-Laureins (BE)Krekenlopers
za05-05-2018Vrijgezellenloop (30)VlissingenDynamica
di01-05-2018Knokke 10 KM (4)Knokke (BE)Knokke 10k
vr27-04-201843e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee
vr27-04-2018Vlietloop (4)Oud-GastelT'Veerke
vr27-04-2018 KoningsloopOostburgWielingen
zo22-04-2018 Antwerp 10 Miles & Marathon (11)Antwerpen (BE)Antwerp Marathon
zo22-04-20187e Zwaakse Weel loop (66)KwadendammeZR Running Team
za21-04-201810e Marathon Zeeuws-Vlaanderen (505)HulstMarathon Zeeuws-Vlaanderen
vr20-04-20187e Oranjemuidenloop (88)ArnemuidenDynamica
do19-04-2018 3000m Meeting (7)Oud-BeijerlandSpirit
zo15-04-2018Bergse Monumentenloop (11)Bergen op ZoomSpado
za14-04-20189e Wolvenloop (7)Wachtebeke (BE)Jogging Moerbeke
zo08-04-201838e Marathon Rotterdam (99)RotterdamMarathon Rotterdam
zo08-04-2018Marathon (1)Rome (IT)Niet bekend
za07-04-201812e Oosterscheldeloop (185)GoesAV'56
za07-04-2018Sluitingsprijs SSP (84)WestdorpeSSP
ma02-04-2018Paas Kustloop (77)BreskensBreskens Runners
za31-03-201825 km van Hulst (186)HulstRKHAV
za31-03-2018Vrijburgloop (85)VlissingenDynamica
zo25-03-201813e Venloop (45)VenloVenloop Venlo
zo25-03-201810 van Halsteren (13)HalsterenOlympia
zo25-03-2018 Halve marathon Lier (1)Lier (BE)AC Lyra
za24-03-20187e Ronde van BRU (127)BruinisseDelta Sport
za24-03-20182e Dow trimloop (62)TerneuzenJogging Club Dow
zo18-03-2018 4e Stevensloop (4)NijmegenStevensloop
zo18-03-2018Scheveningen/Zandvoort strand marathon (3)ScheveningenScheveningen/Zandvoort maratho
zo18-03-2018 Utrecht Marathon (2)UtrechtUtrecht Marathon
zo18-03-201825e Zwinstedenloop (307)SluisZwinstedenloop
zo18-03-201830e Parelloop (9)BrunssumParelloop
za17-03-201851e Massaloop (95)OostkapelleDynamica
zo11-03-20184e Natuurloop (55)Cadzand-BadWielingen
zo11-03-2018AttilaRun (1)TilburgAttila
zo11-03-201844e CPC Loop (86)Den HaagCPC Loop
za10-03-2018 46e Pannekoekloop (240)WestenschouwenDelta Sport
za10-03-2018Dordtse Biesbosch halve marathon (5)DordrechtHercules
za10-03-2018Corn Boys Loop (91)Sas van GentCorn Boys
za10-03-2018Wegwedstrijd (1)Rheine (DE)Niet bekend
zo04-03-201820 van Alphen (2)Alphen a/d Rijn20 van Alphen
za03-03-201829e Kustcross (125)VlissingenDynamica
zo25-02-2018Two Rivers Marathon (6)ZaltbommelTwo Rivers Marathon
zo25-02-20183e Natuurloop (56)CadzandWielingen
za24-02-2018Halve Marathon (1)MaaslandNiet bekend
za24-02-2018Halve van Axel (235)AxelRoad Running Axel
zo18-02-2018 7e Kapellecross (53)Kapelle-BiezelingeJARO
za17-02-2018NK indoor Senioren (6)ApeldoornAtletiekunie
za17-02-201825 km Scheldeloop (116)TerneuzenJogging Club Dow
za17-02-2018 13e Zwaarste 10 van Zeeland (202)WestenschouwenDelta Sport
zo11-02-2018NK indoor A/B-junioren (8)ApeldoornAtletiekunie
zo11-02-201841e Groet uit Schoorl Run (8)SchoorlGroet Uit Schoorl
za10-02-2018Erpelkappersloop (139)AxelRoad Running Axel
za10-02-201824e Grevelingen cross (102)BruinisseFlakkee
zo04-02-201827e Midwinter Halve Marathon (374)CadzandWielingen
zo04-02-2018Midwinter MarathonApeldoornMidwintermarathon
za03-02-2018 20e Rammekensloop (297)RitthemRammekensloop
za27-01-2018 4e Scheldesport cross (72)WestdorpeScheldesport
za27-01-2018Eugene Vink Memorial (128)WestdorpeTrimlopen Westdorpe
za27-01-2018Sri Chinmoy Races (1)AmsterdamSRI Chinmoyraces
zo21-01-2018Halve Marathon (2)MaassluisAV Waterweg
za20-01-20181e Dow trimloop (111)TerneuzenJogging Club Dow
zo14-01-201846e Halve van Egmond (14)EgmondEgmond Halve
za13-01-201846e Deltacross (247)WestenschouwenDelta Sport
za13-01-201820e Steense Rattenloop (123)Sint JansteenFunrunners
zo07-01-2018Scheidsrechtersloop (98)VlissingenDynamica
za06-01-201857e Wallenloop (134)GoesAV'56
za06-01-2018Jeff Thuy Memorial (211)HeikantTC Heikant
vr05-01-2018Ondoloop (56)Sint LaurensOndo
zo31-12-2017Tankloop (418)WestkapelleDynamica
zo31-12-20172e Natuurloop (103)NieuwvlietWielingen
za30-12-2017Eindejaarscross (217)AxelScheldesport
di26-12-2017Kerstloop (606)DishoekDynamica
zo17-12-201712e Spark marathon (11)SpijkenisseSpijkenisse marathon
za16-12-2017Stratenloop MenheerseMiddelharnisFlakkee
za16-12-201718e Aagtekerke Run (458)AagtekerkeMC Pekelinge
za16-12-2017 Kriekeloop (110)ClingeVV Clinge
zo10-12-2017Jules Unlimitedloop (50)BreskensWielingen
za09-12-2017Halve Marathon (142)TerneuzenScheldesport
za02-12-201725e Inkelcross (154)KruiningenAV'56
zo26-11-2017Firenze Marathon (4)Florence (IT)Firenze Marathon
zo26-11-201718e Zakloop (668)NisseZakloop
zo26-11-2017Halve Marathon (1)Tarragona (SP)Niet bekend
za25-11-201732e Elderschanscross (115)AardenburgWielingen
zo19-11-2017Ronde Venen Marathon (2)AbcoudeRonde Venen marathon

Eventuele fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl

De server had 1.449 seconden nodig om deze lijst met 100 uitslagen samen te stellen.

Zoek met jaar of maand/jaar combinatie (bvb 6-2010) naar oudere uitslagen, die in bovenstaand overzicht ontbreken.

Terug naar boven
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
3000 m Ronnie Overgaauw (PR 8.30.14)8.45.27  Mse
3000 m Bezuayehu Petersen (PR)8.51.67  JoB
1500 m Tim van den Broeke (PR)3.49.80  Mse
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.08.24  Mse
1500 m Chris de Smit (PR 4.30.67)4.34.17  M35
1500 m Wouter Schets (PR)4.34.93  JoB
1500 m Shirin van Anrooij (PR 4.30.89)4.42.84  MeB
800 m Bereket Petersen (PR)2.03.12  JoB
800 m Stef Kapteijn (PR 2.11.77)2.12.39  JoB
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.56.61  Mse
400 m Pelle Gelderblom (PR 49.73)50.42  Mse
400 m Evan de Schrijver (PR 50.02)50.58  Mse
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
10 EM Edwin de la Ruelle (PR 55.51)1.01.23  M50
10 EM Geert Waelput (PR)1.04.55  M45
10 EM Marnix van den Brande (PR)1.11.05  Mse
10 EM Philip Vioen (PR)1.12.50  Mse
10 EM Imo Jongepier (PR)1.33.03  M65
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (11)
19-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (7)
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
08-04: 38e Marathon Rotterdam (99)
08-04: Marathon Rome (1)
Atletiek Zeeland © 2018