zaterdag 7 december 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
zo 08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek
vr 27-12: Snertloop Arnemuiden
za 28-12: Eindejaarscross Axel
di 31-12: 39e Sylvestercross Soest
di 31-12: Tankloop Westkapelle
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 04-01: 59e Wallenloop Goes
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 11-01: Berlaerloop Koewacht
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen (105)
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse (527)
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg (107)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (345)
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad (73)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
 

Zeeuwse records Mannen in wegwedstrijden

Maak een andere lijst door op een van de onderstaande selectievakjes te klikken. Sommige lijsten vergen enig geduld.

  
OnderdeelNaam VerenigingPrestatie km/u min/km m/sec Datum Wedstrijd Wedstrijdplaats
Mijl Sébastièn Schletterer Sp.Walcheren4.18 min   22.436  2:406.2325-03-1995 Frapoloop Vlissingen
5 km Tim van den Broeke Dynamica14.37 min   20.525  2:555.7007-09-2019 Kramp Run Varsseveld
Vier Mijl Tommy Staal AV'5618.57 min   20.378  2:575.6613-10-2013 27e 4 Mijl van Groningen Groningen
10 km Mauricio Gonzalez Sp.Walcheren28.20 min   21.176  2:505.8802-04-1995 7e Parelloop Brunssum
15 km John Vermeule Dynamo44.31 min   20.217  2:585.6218-08-1990 15 van Wolphaartsdijk Wolphaartsdijk
Tien Mijl John Vermeule Dynamo47.01 min   20.533  2:555.7018-09-1988 Wegwedstrijd Arnhem
20 km John Vermeule Dynamo58.14 min   20.607  2:555.7211-03-1989 20 van Alphen Alphen a/d Rijn
halve marathon John Vermeule Dynamo1.01.54 uur   20.450  2:565.6803-04-1993 19e CPC Loop Den Haag
25 km John Vermeule Dynamo1.16.01 uur   19.733  3:025.4820-08-1988 Wegwedstrijd Hagenau
30 km Kim Reijnierse Dynamo1.35.30 uur   18.848  3:115.2418-02-1990 Wegwedstrijd Japan
marathon John Vermeule Dynamo2.12.22 uur   19.126  3:085.3108-04-1989 Westland Marathon Maassluis
uurloop Piet Vonck RKHAV19441   22-07-1977 Uurloop (weg) Vlissingen
50 km Wim Douw (Mannen 40)Diomedon3.35.15 uur   13.937  4:183.8712-05-2007 Eemmeerloop Harderwijk
100 km Wim van Dijke (Mannen 40)Olympia6.59.20 uur   14.308  4:123.9707-09-1991 Run Winschoten Winschoten
Ekiden Mannenteam Ekiden Sp.Walcheren Sp.Walcheren2.15.22 uur   18.703  3:125.2015-10-1994 Ekiden-estafette Vlissingen

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum.

Door eerst één onderdeel te selecteren en vervolgens Kies categorie als categorie te kiezen, worden alle Zeeuwse records van dit onderdeel getoond.

De server had 1.703 seconden nodig om deze lijst met 15 prestaties samen te stellen.

Atletiek Zeeland © 2019