maandag 18 februari 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
15-02: Krijgt Jarocross in Kapelle record deelname?
11-02: Tim van den Broeke loopt ‘historische’ tijd op NK 10km in Schoorl
07-02: Startgeld bij volgende Jarocross in Kapelle
24-01: Jan Roose als beginnende hardloper
12-01: D’n rapsten is eerst
05-01: Records en de juiste afstand
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-02: Halve Marathon Axel
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen
za 09-03: 32e Krokusloop Hulst
zo 10-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
zo 24-03: 31e Parelloop Brunssum
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (121)
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse
za 09-02: Erpelkappersloop Axel
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad (420)
za 02-02: Berlaerloop Koewacht (81)
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem (258)
za 26-01: 5e Scheldesport cross Westdorpe (88)
za 26-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (119)
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (106)
za 12-01: 21e Steense Rattenloop Sint Jansteen (99)
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen (282)
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (125)
za 05-01: 58e Wallenloop Goes (158)
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (186)
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens (66)
 
Zoek tenminste met 3 letters. Meestal zal dat een keuzeoverzicht opleveren.
 
>>> Maak een andere lijst door de keuze te wijzigen. Totaal zijn er 39 prestaties aanwezig van Nathalie Slabbekoorn (20) <<<
  
DatumWedstrijdnaamWedstrijdplaatsOnderdeelCategoriePrestatiekm/uurmin/km
1.14-09-201823e StadsloopGoes8 kmVrouwen/79e35.50 min  13.395  4:29
2.01-09-201812e KustloopVrouwenpolderhalve marathon (debuut)Vrouwen/246e (ZR 1.10.03)1.55.17 uur  10.980  5:28
3.24-08-20189e Kapelsedag LoopKapelle-Biezelinge5 km (PR)Vrouwen/42e (ZR 17.43)21.46 min  13.783  4:21
4.11-08-201815 van WolphaartsdijkWolphaartsdijk15 km (debuut)Vrouwen/58e (ZR 49.20)1.17.10 uur  11.663  5:09
5.01-08-201881e BoulevardloopVlissingen7.24 kmVrouwen/125e33.22 min  13.019  4:37
6.04-07-201829e Stratenloop ZoutelandeZoutelande9.734 kmVrouwen/83e44.33 min  13.110  4:35
7.18-05-201818e StadsloopMiddelburg7.35 kmVrouwen/130e32.01 min  13.774  4:21
8.20-04-20187e OranjemuidenloopArnemuiden4.6 kmVrouwen/5e18.34 min  14.865  4:02
9.07-04-201812e OosterscheldeloopGoes10 EM (debuut)Vrouwen/47e (ZR 53.34)1.22.28 uur  11.707  5:08

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.62 seconden nodig om dit overzicht van 9 regels samen te stellen.
Atletiek Zeeland © 2019