maandag 19 februari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
04-02: Erwin Harmes oppermachtig in Halve Marathon van Cadzand
22-01: Erwin Harmes is ook in 46e Deltacross ongrijpbaar
22-01: 7e Kapelse bosloop/cross in nieuw jasje
21-01: Erwin Harmes voegt na serie missers alsnog Goese Wallenloop aan zegelijst toe
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
30-12: Yunis Stitan verrassende winnaar van 47e Kerstloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 24-02: Halve van Axel
zo 25-02: 3e Natuurloop Cadzand
za 03-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 03-03: 29e Kustcross Vlissingen
za 10-03: 46e Pannekoekloop Westenschouwen
za 10-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 10-03: Krokusloop Hulst
zo 11-03: 44e CPC Loop Den Haag
zo 11-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle
zo 18-03: 4e Stevensloop Nijmegen
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis
zo 18-03: 30e Parelloop Brunssum
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 24-03: 7e Ronde van BRU Bruinisse
zo 25-03: 13e Venloop
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 10-02: Erpelkappersloop Axel (139)
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand (374)
za 03-02: 20e Rammekensloop Ritthem (297)
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe (72)
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (128)
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (111)
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (98)
za 06-01: 57e Wallenloop Goes (134)
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (211)
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens (56)
 
Zoek tenminste met 3 letters. Meestal zal dat een keuzeoverzicht opleveren.
 
>>> Maak een andere lijst door de keuze te wijzigen. Totaal zijn er 25 prestaties aanwezig van Bram van Eenennaam <<<
  
DatumWedstrijdnaamWedstrijdplaatsOnderdeelCategoriePrestatiekm/uurmin/km
1.03-02-201820e RammekensloopRitthem10 km (PR 48.56)Mannen/132e (ZR 29.02)55.35 min  10.795  5:34
2.13-01-201846e DeltacrossWestenschouwen11 kmMannen 55/173e1.08.05 uur  9.694  6:11
3.16-12-201718e Aagtekerke RunAagtekerke13.1 kmMannen/322e1.25.54 uur  9.150  6:33
4.26-11-201718e ZakloopNisse7.3 kmMannen/131e37.40 min  11.628  5:10
5.21-10-201756e SingelloopMiddelburg6.7 kmMannen 55/79e34.38 min  11.607  5:10
6.19-08-201731e Halve MarathonWestenschouwen12 kmMannen 55/26e1.03.45 uur  11.294  5:19
7.13-05-201721e MeidoornloopNisse7.5 kmMannen/58e37.36 min  11.968  5:01
8.29-04-2017StrandloopZoutelande10 km (PR 48.56)Mannen/31e (ZR 29.02)53.29 min  11.218  5:21
9.21-04-20176e OranjemuidenloopArnemuiden8.8 kmMannen/47e44.20 min  11.910  5:02
10.08-04-201712e RopakustrunDishoek10.4 kmMannen/34e57.37 min  10.830  5:32
11.11-03-201745e PannekoekloopWestenschouwen7.5 kmMannen/26e41.11 min  10.927  5:29
12.04-03-201728e KustcrossVlissingen10.14 kmMannen 55/61e55.04 min  11.048  5:26
13.04-02-201719e RammekensloopRitthem10 km (PR 48.56)Mannen/131e (ZR 29.02)53.43 min  11.170  5:22

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.026 seconden nodig om dit overzicht van 13 regels samen te stellen.
Atletiek Zeeland © 2018